Łazienka – porady i informacje

Błędy w łazience: 10 rzeczy, których powinieneś zdecydowanie unikać

Szybki prysznic na co dzień przed pracą, powolna kąpiel na koniec tygodnia i oczywiście cowieczorny rytuał kąpieli z maluchami. Łazienka jest integralną częścią naszego codziennego życia. Nie upłynie ani jeden dzień bez niej.

22 Luty, 2018

15 pięknych łazienek z nowoczesnymi prysznicami

O charakterze łazienki, o tym czy będzie ona nowoczesna czy klasyczna, przestrzenna czy mała decydują dekoracje, materiały wykończeniowe, meble i urządzenia sanitarne. Ale tak naprawdę, kształt i rozmiar kabiny prysznicowej ma kluczowe znaczenie.

21 Luty, 2018

10 pomysłów na półki w małej łazience

W łazience, jak w żadnym innym pomieszczeniu, wyjątkowo liczy się dobra organizacja i odpowiednie zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Kluczowe jest stworzenie miejsc na przechowywanie, w których znajdą się liczne przybory kosmetyczne i produkty t…

21 Luty, 2018

Piękne alternatywy dla tradycyjnych kafelek w łazience

Znudziły ci się zwyczajne kafelki w łazience? Na szczęście na rynku znajduje się wiele ciekawych, niedrogich i łatwych w aplikacji alternatyw. W tym Katalogu Inspiracji pokażemy kilka z nich, wraz ze zdjęciami zrealizowanych przez naszych architektów.

18 Luty, 2018

9 trendów łazienkowych na rok 2018

Z naszych obserwacji wynika, że trendy łazienkowe na rok 2018 będą szły w kierunku funkcjonalności, komfortu i długotrwałości aranżacji. Oczywiście, nie oznacza to, że zapominamy o estetyce! Wręcz przeciwnie – jak się za chwilę przekonacie, można stw…

04 Luty, 2018

10 pomysłów na odświeżenie łazienki

Lubicie sprawdzone sposoby, które ułatwią korzystanie z łazienki, sprawią że będzie ona uporządkowana i dobrze zorganizowana, a także pomogą w uzyskaniu estetycznego wyglądu? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to jesteście we właściwym miejscu.

02 Luty, 2018

5 pomysłów na modną łazienkę

Znudziła ci się łazienka w twoim domu i masz ochotę na zmianę? Ta niekoniecznie musi oznaczać kompleksowy, kosztowny i długotrwały remont. W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy kilka pomysłów na modną, nowoczesna i świeżo wyglądającą łazienkę.

24 Styczeń, 2018

10 rzeczy, których nie może zabraknąć w nowoczesnej łazience

Jeśli planujecie budowę lub remont łazienki i chcecie stworzyć coś nowoczesnego, koniecznie przejrzyjcie ten Katalog Inspiracji! Pokażemy Wam jakie elementy wyglądają na nowoczesne i trendy.

09 Styczeń, 2018

16 małych łazienek, które trzeba zobaczyć przed remontem własnej

Jeśli zastanawiacie się nad całkowitym lub częściowym odnowieniem swojej łazienki i nie macie pewności, jak postąpić, oto przedstawiamy Wam zestaw pomysłów, z których można czerpać inspirację.

08 Styczeń, 2018

Trendy w aranżacji wnętrz: wyjątkowe prysznice

Jednym z najpopularniejszych ostatnio trendów w aranżacji łazienek jest instalacja nowoczesnych, często innowacyjnych pod względem technologii i designu pryszniców. W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam , jakie prysznice w zaprojektowanych przez sie…

05 Styczeń, 2018