Łazienka – porady i informacje

Najważniejsze rzeczy w łazience, bez których nie można się obejść

Łazienka jest czymś o wiele więcej niż tylko funkcjonalną przestrzenią. Chcemy, żebyście spojrzeli na łazienkę w kategoriach mody, trendów designerskich, stylu i szyku, relaksującej atmosfery i ostatecznie jako przestrzeni, którą można się chwalić! S…

16 Listopad, 2017

10 pomysłów na prysznic bez brodzika

Stojąc przed wyborem- prysznic czy wanna- wielu z nas decyduje się ostatecznie na ten pierwszy. Jedni podejmują tę decyzję z czysto praktycznych powodów, dysponując niewielkim metrażem łazienki.

07 Listopad, 2017

6 wskazówek dla małych łazienek z pralką

Obecne metraże nie pozwalają nam na zorganizowanie pralni z prawdziwego zdarzenia, dlatego musimy radzić sobie z odpowiednim zainstalowaniem pralki. Najczęściej możemy je spotkać w kuchni lub łazienkę.

04 Listopad, 2017

Jak zaoszczędzić podczas użytkowania łazienki?

Niektóre części Afryki Południowej borykają się z ogromnym problemem braku wody pitnej. Wielu ludzi na świecie cierpi z powodu pragnienia i chorób wywołanych spożywaniem zanieczyszczonej wody.

02 Listopad, 2017

Jaki prysznic wybrać?

Czas na remont łazienki? Znany jest nam na pewno odwieczny dylemat – wanna czy prysznic? Często ograniczona przestrzeń nie pozwala na kupienie obu. Miłośnika kąpieli chyba nic nie przekona do rezygnacji z wanny na rzecz prysznica.

02 Listopad, 2017

Sprawdzone sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy podczas remontu łazienki

Renowacja czy remont łazienki może szybko stać się naprawdę kosztownym przedsięwzięciem. Nic dziwnego – prace budowlane w tym pomieszczeniu są nie tylko bardzo drogie, ale i kłopotliwe oraz utrudniające codzienne czynności związane z podstawową higie…

01 Listopad, 2017

Tania łazienka - 6 pomysłów na aranżację

Łazienka powinna być pomieszczeniem, w którym można się zrelaksować po ciężkim dniu; gdzie szybko i sprawnie przygotować można sie do wyjścia z domu; które jest wygodne w użytkowaniu, ale jednocześnie stylowe.

31 Październik, 2017

19 pomysłów na bajkową łazienkę, czyli jak stworzyć własną oazę

Uwielbiamy patrzeć na łazienki, które inspirują do zmian we wnętrzach naszych domów. Poszukujemy w nich pojedynczych elementów, które można skopiować, a o ile mamy już coś pasującego, to nie zastanawiamy się dłużej i realizujemy plany.

29 Październik, 2017

10 inspiracji dla płytek łazienkowych

Wybór płytek do łazienki może być nie lada wyzwaniem, ponieważ często mamy w tym przypadku do czynienia z najmniejszym pomieszczeniem w domu. Warto zatem sięgnąć po rozwiązania, które pozwolą na wizualne powiększenie przestrzeni.

24 Październik, 2017

15 nowoczesnych i pięknych łazienek z prysznicem

W małych lub dużych łazienkach, w tych nowoczesnych lub bardziej klasycznych, bez wątpienia tym, co sprawia ogromną różnicę są piękne meble. Jest jednak pewien element wyposażenia łazienki, którego nie możemy wrzucić w tę kategorię, a który zdecydowa…

10 Październik, 2017