Lazienka

Magazyn

15 pomysłów na aranżację stylowej łazienki!

Nie ma wątpliwości co do tego, że łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu. To właśnie w tej strefie możemy wieczorem pozwolić sobie na gorącą, odprężającą kąpiel, czy też rano szybko orzeźwić się przed pójściem do pracy.

20 Styczeń, 2017

Nowoczesna łazienka - 30 oszałamiających aranżacji

Urządzanie łazienki wcale nie jest takie proste, ponieważ oprócz funkcji użytkowej, powinna również estetycznie się prezentować i napawać nas energią każdego ranka, kiedy to właśnie od wizyty w łazience rozpoczynamy kolejny dzień.

10 Styczeń, 2017

Dekoracje do łazienki na 2017

Początek Nowego Roku jest doskonałym momentem na zastanowienie się nad tym, co chcielibyśmy w przeciągu kolejnych dwunastu miesięcy osiągnąć. Budowa rodzinnego gniazdka, a może remont czterech ścian? Nie ma wątpliwości co do tego, że warto odpowiedni…

09 Styczeń, 2017

26 fantastycznych wanien o których prędko nie zapomnicie

Od wizyty w łazience zaczynamy każdy kolejny dzień i też tam go kończymy – poranny prysznic powinien nas orzeźwić, szybko czeszemy włosy, myjemy zęby, ubieramy się i już jesteśmy gotowi stawić czoła kolejnym wyzwaniom.

23 Grudzień, 2016

4 elementy łazienki idealnej dla rodziny!

Budując swój dom marzeń, dobrze jest odpowiednio wcześniej dokładnie przemyśleć całą aranżację jego wnętrza, a zwłaszcza łazienki. To pomieszczenie służy nam nie tylko do wykonania porannej, szybkiej toalety, ale również pozwala się w pełni odprężyć…

20 Grudzień, 2016

10 nowoczesnych i olśniewających łazienek!

Łazienka jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w każdym domu. To niezwykle ważne, by zaprojektować ja w taki sposób, by wyróżniała ją nie tylko estetyka z najwyższej półki, ale również funkcjonalność.

08 Grudzień, 2016

20 pięknych łazienek z drewnem w roli głównej

Drewniane meble niezależnie od pomieszczenia zawsze będą się świetnie prezentować. Wygląda szlachetnie, estetycznie i stylowo. Jednak problemem w miejscu o tak dużej wilgoci powietrza jest odpowiednia odpowiednia impregnacja.

06 Grudzień, 2016

16 pomysłów na nowoczesną łazienkę i wspaniały prysznic

Wystrój nowoczesnej łazienki to konieczność dla osób, które chcą podążać za aktualnymi trendami. Przede wszystkim, powinniśmy postarać się stworzyć namiastkę luksusowego SPA w naszych czterech ścianach.

02 Grudzień, 2016

6 Praktycznych porad, żeby stworzyć zniewalającą łazienkę

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji podzielimy się z Wami sześcioma wskazówkami, których być może nie znaliście, a które pomogą Wam przenieść Wasze łazienki na zupełnie inny poziom.

01 Grudzień, 2016

10 fantastycznych łazienek, które zapierają dech w piersiach

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Musi odznaczać się aranżacją nie tylko funkcjonalną, ale i sprzyjającą odpoczynkowi i relaksacji. Modną, stylową, wygodną i praktyczną łazienkę zaprojektować można bez względu na…

18 Listopad, 2016