Łazienka - porady i informacje | homify

Łazienka – porady i informacje

11 szafek, które uporządkują naszą małą łazienkę

Jeżeli nasze mieszkanie jest małe to oczywistym jest, że również łazienka będzie niewielkich rozmiarów. Pomieszczenie takie musi być bardzo dobrze zaplanowane, bowiem małe łazienki bardzo łatwo uczynić chaotycznymi.

6 pomysłów na nowoczesną łazienkę!

Nie jest łatwo stworzyć taką łazienkę, która zachwycałaby swoim nienagannym designem, a dodatkowo byłaby niezwykle funkcjonalna. Na szczęście nasi architekci posiadają bogate doświadczenie w tego typu projektach.

27 Maj, 2017

10 unikalnych umywalek!

Łazienka jest przestrzenią, w której każdy element posiada niebagatelne znaczenie. Obecność wanny, dostęp do naturalnego światła słonecznego, czy też wielkość umywalki to kwestie, które w znacznym stopnio wpływają na komfort użytkowania tego miesjca.

26 Maj, 2017

16 pomysłów na wyjątkową łazienkę

Łazienka do jedno z najważniejszym pomieszczeń w naszym domu. Podczas aranżacji powinniśmy zadbać o odpowiednie akcenty, które pozwolą nam stworzyć prawdziwą oazę spokoju. W końcu to tutaj poza przygotowywaniem się do codziennego życia, możemy się…

17 małych łazienek - pomysły, które zechcesz skopiować

Dzisiejszy artykuł kierujemy przede wszystkim do właścicieli małych domów i mieszkań. Nieduży dom oznacza również niewielką łazienkę. Bardzo często myślimy, że jesteśmy skazani na nudną, ale funkcjonalną łazienkę.

8 kreatywnych pomysłów na odnowę łazienki, za małe pieniądze

Remont łazienki jest często przesuwany przez jej właścicieli z roku na rok, aż do momentu, w którym wnętrze wręcz krzyczy o pomoc. Nic dziwnego – prace budowlane w tym pomieszczeniu są nie tylko bardzo kosztowne ale i kłopotliwe oraz utrudniające cod…

10 Maj, 2017

6 rzeczy, których należy unikać podczas projektowania łazienki

Łazienka to miejsce, w którym spędzamy sporo czasu. To tutaj szykujemy się do wyjścia oraz oddajemy się przyjemnościom po ciężkim dniu. Nie powinniśmy o niej zatem zapominać podczas projektowania własnego mieszkania.

16 sposobów na odseparowanie mokrej i suchej strefy w Twojej łazience

Oddzielenie wilgotnej oraz suche strefy w Twojej łazience ma nie tylko wpływ na powietrze w tym pomieszczeniu, ale pozwoli również na komfortowe zaaranżowanie przestrzeni oraz łatwiejsze utrzymanie porządku.

29 Kwiecień, 2017

18 świetnych pomysłów na kolorystykę łazienki

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji postanowiliśmy pokazać Wam kilkanaście przykładów ciekawych, eleganckich i zaskakujących wykończeń łazienki. Niektóre z nich mogą się Wam wydać popularne (nie zaprzeczam, że pewnym trendom ciężko się oprzeć), a inne…

28 Kwiecień, 2017

5 trików, które pozwolą Wam stworzyć naprawdę stylową łazienkę!

Nie jest łatwo stworzyć łazienkę, która zachwycałaby swoim nienagannym i ponadczasowym stylem. Istnieje jednak parę elementów, o których warto pamiętać podczas aranżacji tej przestrzeni.

22 Kwiecień, 2017