Łazienka – porady i informacje

Wzbogać swoją łazienkę o odrobinę luksusu | Wskazówki i trendy

W rzeczywistości, w której życie codzienne coraz częściej wymaga od nas znalezienia czasu na relaks i odpoczynek, łazienka stała się czymś więcej niż tylko przestrzenią funkcjonalną.

20 Marzec, 2024

Pokrycie płytek łazienkowych winylem - rozwiązanie, którego szukałeś!

Czy w Twojej łazience znajdują się popękane płytki? Nie możesz już znieść białych płytek w kuchni? Czy łazienka dla dzieci jest nudno beżowa? Czy masz którąś z tych sytuacji lub inną podobną frustrację, a nie masz budżetu na gruntowny remont? Nie roz…

Najlepsze materiały na wykładziny łazienkowe

Płytki to nie jedyne pokrycie nadające się do łazienki. Możesz także zdecydować się na podłogę drewnianą lub paloną, a nawet odporną na wilgoć farbę do ścian. Mamy nawet alternatywne opcje, które nie wymagają tyle pracy i wydatków na przebudowę domu.

21 Luty, 2024

Remont małej łazienki – dowiedz się jak to zrobić i ile to kosztuje!

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń w domu, które ulega największemu zniszczeniu. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę codzienne użytkowanie i trudne warunki wilgotnościowe, jakie muszą wytrzymać materiały.

20 małych, lecz efektownych łazienek

Istnieje wiele świetnych pomysłów na urządzenie łazienki — nawet, jeśli jest ona niewielka. Są to jednak pomysły elastyczne, które doskonale dopasowują się do każdej przestrzeni. Wszystko zależy od dobrej organizacji.

24 Styczeń, 2024

Co sprawdzić przy wyborze grzejnika łazienkowego?

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń w domu, gdzie szczególnie duże znaczenie ma komfort termiczny. Wydajny grzejnik łazienkowy jest podstawą do tego, aby przebywanie w łazience należało do przyjemnych.

12 Czerwiec, 2023

Toaleta myjąca- nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki!

Toaleta myjąca, to bez wątpienia innowacyjne i nowoczesne połączenie toalety i bidetu, które zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania. Toaleta myjąca coraz częściej jest wybierana przez naszych klientów- nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę jej f…

Elegancka i szykowna łazienka w stylu glamour

Łazienka to pomieszczenie, którego nie może zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu. Może być wspaniałym pokojem kąpielowym z wielką wanną i prysznicem czy miejscem niczym z dobrego SPA, z prywatną sauną i hydromasażem.

08 Marzec, 2021

Mała łazienka - pomysły, inspiracje i dekoracje

Mała łazienka to bardzo trudny temat, ale jak wiecie, my nie unikamy problematycznych zagadnień i dziś właśnie dla Was poruszymy ten temat. Urządzanie małej łazienki musi być odpowiednio zaplanowane, ponieważ chcemy w niej zmieścić wszystkie niezbędn…

04 Styczeń, 2021

Budowa własnej sauny- ile to kosztuje?

Korzystanie z basenów i sauny ma wiele zalet zdrowotnych oraz psychicznych – relaksuje i odpręża a także rozgrzewa. Warto wiedzieć, że przebywanie w niej wpływa bardzo korzystnie na układ sercowo-naczyniowy, rozszerzają się naczynia krwionośne, zmnie…

01 Listopad, 2020