Kuchnia – porady i informacje

Rzeczy do zapamiętania przy włączaniu inteligentnych urządzeń domowych do dekoracji domu

Koncepcja inteligentnych domów nie jest już tylko futurystyczną fantazją. Wraz z postępem technologicznym, inteligentne urządzenia domowe stają się coraz bardziej popularne wśród właścicieli domów.

05 Maj, 2023

Nowa-stara kuchnia! Świetne pomysły na modernizację kuchni

Remont kuchni to bardzo poważne przedsięwzięcie, które wymaga dobrej organizacji. Każdy remont wymaga odpowiedniego planowania, a już szczególnie w przypadku pomieszczeń o typowo użytkowej funkcji.

15 Maj, 2021

Ciekawe wyspy kuchenne - zainspirujcie się nimi!

Jeszcze do niedawna rzadko stosowana w naszym rodzimym kraju, dziś podbija serca wielu z nas. Mowa oczywiście o kuchennych wyspach! To im dzisiaj przyjrzymy się dokładniej. Każda kuchnia powinna być przede wszystkim bardzo ergonomiczna i praktyczna.

03 Luty, 2021

Jak sprytnie oddzielić kuchnię od salonu?

Jak sprytnie oddzielić kuchnię od salonu aby nadal została otwarta? Istnieje na to co najmniej kilka rozwiązań, które nie tylko zapewnią stylowy wygląd obu pomieszczeń, lecz jednocześnie będą stanowić praktyczny dodatek, który będziemy mogli wykorzys…

12 Grudzień, 2020

Jaki zlew kuchenny będzie najlepszy? - Przegląd materiałów

Ergonomia w kuchni jest bardzo ważną kwestią. Trwałość sprzętów, ich układ, łatwość w utrzymaniu w czystości, te wszystkie cechy sprawiają, że bardziej lub mniej lubimy spędzać czas przy gotowaniu. Ale dzisiaj będzie więcej o zmywaniu.

10 Grudzień, 2020

12 świetnych kuchni z narożnymi meblami!

Centralnym miejscem każdego domu jest salon natomiast kuchnia jest jego sercem. Tu codziennie z rana spotykamy się w pośpiechu pijąc kawę czy spożywając szybkie śniadanie, a po pracy przychodzi czas na wspólny obiad, rozmowę przy stole i relaks.

15 Listopad, 2020

11 najpiękniejszych rustykalnych kuchni!

Kuchnia w stylu rustykalnym często kojarzy nam się z wiejskim, babcinym wnętrzem, które posiada niesamowity klimat oraz jest niezwykle funkcjonalnie rozplanowane. Takie też są wnętrza aranżowane w tym stylu.

09 Listopad, 2020

10 pomysłów na projekt małej kuchni!

Mała kuchnia to duże wyzwanie dla projektantów oraz dla właścicieli małych przestrzeni kuchennych. Często wiąże się to z pójściem na kompromis bądź rezygnacją z kilku wcześniej założonych planów. Jednak mała kuchnia potrafi być piękna i funkcjonalna.

08 Listopad, 2020

Must-Have nowoczesnej kuchni

Kuchnie są jednym z najczęściej używanych pomieszczeń w naszym domu i dlatego muszą być starannie zaprojektowane. Chociaż istnieje wiele inspiracji do stworzenia własnego projektu, chociażby podpatrzonych od rodziny i przyjaciół, to nic nie jest w st…

05 Listopad, 2020

Te style kuchenne Was zachwycą

Sposób aranżacji kuchni to bardzo ważna decyzja. Jest tyle możliwości, a my musimy wybrać jedną z nich i podporządkować się jej regułom. Oczywiście, konieczne jest, żeby kuchnia była funkcjonalna, dobrze zaprojektowana i ergonomiczna, ale również mia…

04 Listopad, 2020