Kuchnia - porady i informacje | homify

Kuchnia – porady i informacje

Kuchnia lśniąca czystością - 6 przydatnych trików

Kuchnia stanowi swoiste serce każdego domu. To własnie w tym pomieszczeniu możemy przyrządzić wszystkie pyszne potrawy dla swoich najbliższych. By gotowanie było naprawdę przyjemne, dobrze jest na bieżąco dbać o czystość tej przestrzeni.

22 Maj, 2017

8 wyjątkowych kuchni, które Cię zauroczą

Kto marzy o kuchni, która jest komfortowa i zarazem piękna? Na pewno większość z Was podniosłą rękę do góry! Mając to na uwadze, udaliśmy się na misję, w której wyznaczyliśmy sobie jasny cel: znaleźć niepowtarzalne, stylowe i piękne kuchnie, stanowią…

20 Maj, 2017

25 aneksów kuchennych idealnych dla małego mieszkania

Małe mieszkania mają proporcjonalnie małe kuchnie Jeżeli jednak uważasz, że małe oznacza niestylowe to nie możesz mylić się bardziej! Znaleźliśmy 25 naprawdę genialnych kuchni, które będą pasować nawet do naprawdę niewielkich apartamentów.

5 inspirujących kuchni, które przypadną Ci do gustu (każda w innym stylu)

Kuchnia jest takim obszarem, gdzie funkcjonalność i estetyka muszą iść w parze. Każdy z nas chciałby mieć pięknie i wygodnie urządzony dom dlatego właśnie inspirujemy się zdjęciami z homify, przeglądamy magazyny, czytamy artykuły i oglądamy specjalis…

18 Maj, 2017

10 sposobów na nieskazitelnie czystą kuchnię

Kuchnia to nie tylko miejsce, w którym przygotowuje się różne pyszności. To często również przestrzeń spotkań całej rodziny na przykład podczas spożywania smacznego posiłku. Kuchnia jest sercem domu.

18 Maj, 2017

15 kreatywnych pomysłów, które odmienią Twoją kuchnię

Na nasze samopoczucie ma wpływ wiele czynników, a wraz z modą na duńską filozofię hygge zdaliśmy sobie sprawę z tego, że jednym z nich jest wystrój mieszkania, a więc i kuchni, w której spędzamy dużą część dnia.

17 Maj, 2017

25 błędów w urządzaniu kuchni - nie popełniaj ich nigdy więcej!

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, gdzie to szczególnie ważnym jest, aby utrzymać czystość i porządek. Przy projektowaniu tego miejsca, zwłaszcza jeśli robimy to na własną rękę i nie zatrudniamy specjalistów z branży bardzo ła…

10 kuchni z oryginalnymi detalami, w których się zakochasz

Ile razy pisaliśmy już na homify o kuchniach? Niezliczoną ilość! I nigdy nie przestaniemy, bo, jeżeli chodzi o gotowanie i jedzenie, my Polacy jesteśmy koneserami. Kuchnia w polskim domu to nie tylko miejsce do przygotowywania potraw- to serce…

10 Maj, 2017

Jak powinny wyglądać szafki kuchenne i ich wnętrza? 18 odpowiedzi

Wybieracie meble do kuchni? Dzisiaj zalejemy Was inspiracjami na piękne i praktyczne szafki! Każdy znajdzie coś dla siebie, nie mamy co do tego wątpliwości!

07 Maj, 2017

Nowy trend: kuchnia odseparowana od salonu

Otwarte salony od dawna są modne w świecie projektowania wnętrz. Ale teraz, powoli i nieśmiało, pojawiają się nowe tendencje, kreujące więcej podziału między kuchnią, a salonem.

06 Maj, 2017