Kuchnia – porady i informacje

10 stylów aranżacji kuchni dla różnych osobowości

Kuchnia jest miejscem, z którego korzystamy do przygotowywania i konsumpcji posiłków, a tak ważna część naszego życia zasługuje na ładną i dopasowaną oprawę. Konieczne jest, żeby kuchnia była funkcjonalna, ale również miała styl.

13 Luty, 2018

18 funkcjonalnych kuchni

Funkcjonalność – to naczelna cecha, którą powinna posiadać każda nowoczesna kuchnia. Jako pomieszczenie, w którym spędzamy dużo czasu, musi być wygodna w użytkowaniu i praktycznie urządzona.

13 Luty, 2018

8 odsłon kuchni w bieli

Jeżeli nie macie pomysłu na to, jak urządzić kuchnię, zaaranżowanie jej w bieli będzie najlepszym pomysłem. Biała kuchnia być zarówno elegancka, nowoczesna, jak i minimalistyczna, co więcej, niezwykle łatwo dobrać do niej przeróżne dodatki.

12 Luty, 2018

18 sprytnych pomysłów na organizację kuchni

W pomieszczeniu takim jak kuchnia, należy być bardzo ostrożnym z wszelkiego rodzaju sprzętem i urządzeniami, których używamy. Trzeba również zastanowić się nad odpowiednimi sposobami przechowywania wszystkich tych rzeczy, co nie jest takie proste, po…

09 Luty, 2018

6 fantastycznych pomysłów na wąską kuchnię

Jeżeli wydaje się Wam, że aranżacja wąskiej kuchni to duży problem, pozostajecie w błędzie. Zebraliśmy kilka projektów, które udowadniają, że wąska kuchnia też może być urządzona w sposób funkcjonalny, praktyczny i wygodny.

04 Luty, 2018

8 sprytnych trików kuchennych, które sprawdzą się w każdym domu

W kuchni, praktyczne pomysły są szczególnie mile widziane. Liczy się tutaj oszczędność miejsca i porządek, ponieważ to one wpływają na ergonomię tego pomieszczenia. Znaleźliśmy dla Was 8 sprytnych wskazówek, które pomogą w każdej kuchni i ułatwią Wam…

01 Luty, 2018

11 czerwonych kuchni, w dużych i małych rozmiarach

Ten trend dobrze zapamiętacie, nie da się obok niego przejść obojętnie - 11 wspaniałych odcieni czerwieni dla Waszych kuchni! Lubicie bardzo żywą czerwień czy jej intensywność trochę Was przeraża? Poza tym nie wiecie, który z wielu odcieni czerwieni…

30 Styczeń, 2018

Przesuwane drzwi do kuchni - 10 fantastycznych modeli

Przesuwane drzwi są doskonałą alternatywą dla tych tradycyjnych, zwłaszcza w domach czy mieszkaniach, w których przestrzeń jest ograniczona. Dziś zaprezentujemy Wam kilkanaście modeli przesuwanych drzwi do kuchni.

28 Styczeń, 2018

Nowoczesne i spektakularne kuchnie

W tym artykule chcemy pokazać Wam najnowocześniejsze i spektakularne kuchnie. Będą to bardzo inspirujące projekty, które pokazują, jak łatwo i efektownie stworzyć idealną i zjawiskową kuchnię.

27 Styczeń, 2018

11 pomysłów na lepiej zorganizowaną kuchnię

Kuchnia to pomieszczenie, w którym dobra organizacja i porządek liczą się ponad wszystko. Bez względu na rozmiar, w każdej powinny znaleźć się odpowiednie miejsca na schowek i przechowywanie, wielofunkcyjne meble i praktyczna zabudowa.

27 Styczeń, 2018