Kuchnia - porady i informacje | homify Kuchnia – porady i informacje

Kuchnia – porady i informacje

Szklany panel w kuchni - 10 zjawiskowych przykładów od firmy z Krakowa

Marzy Ci się kawa w Wenecji? A może szybkie śniadanie w Nowym Yorku? Kochasz szum i światła wielkich metropolii nocą? Moje Szkło zadba o realizację Twoich podróżniczych marzeń, szybciej niż Ci się wydaje.

31 Maj, 2019

Pomysły na małą kuchnię

Mała kuchnia to zawsze wyzwanie aranżacyjne, ponieważ kuchnia jako pomieszczenie użytkowe, jednocześnie uważane za serce domu, musi zmieścić wiele mebli i sprzętów, a dodatkowo wyglądać przy tym schludnie i czysto.

11 Maj, 2019

Ściany w kuchni – różne pomysły!

Nie od dziś wiadomo, że pomysłowa aranżacja ścian w naszym rodzinnym gniazdku, potrafi nadać mu oryginalnego charakteru. Beton, cegła, kolorowe płytki, obrazy… Istnieje naprawdę wiele możliwości, które dzisiaj razem z naszymi architektami postaramy s…

24 Grudzień, 2018

6 pomysłów na organizację miejsca w małej kuchni

Organizując przechowywanie w niewielkiej kuchni, musisz być ostrożny. Z pewnością, musisz dokładnie wiedzieć, czego naprawdę potrzebujesz. Mała kuchnia może być funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu.

20 Grudzień, 2018

11 kuchni, których można pozazdrościć gospodyniom

W naszym nowym artykule przyjrzymy się 11 różnorodnym opcjom projektów kuchni, które mogą Ci się spodobać. Naszym zdaniem, właścicielom tych kuchni możemy jedynie pozazdrościć.

07 Grudzień, 2018

Ciemna kuchnia - wybierz swój typ

Kuchnia w kolorze czarnym to nowy trend w nowoczesnym  wystroju wnętrz . Ponieważ przestaliśmy obawiać się ciemnych kolorów i, po długich latach królowania bieli, pokochaliśmy kolor, pora na nowe horyzonty! 

01 Październik, 2018

8 inspiracji na sposoby przechowywanie naczyń

Miejsce na przechowywanie naczyń jest niezwykle ważne w każdej kuchni. Często jednak zapominamy, że istnieją inne możliwości, niż schowanie ich do szafek. Regał na talerze może okazać się nie tylko bardzo praktyczny, ale również piękny.

31 Sierpień, 2018

10 pomysłowych sposobów na urządzenie małej kuchni

Oto 10 najbardziej pomysłowych i oryginalnych sposobów na urządzenie małej kuchni. Dzięki tym pomysłom urządzisz swoją mała kuchnię w sposób praktyczny, modny i ciekawy. Będzie ona wygodna w użytkowaniu i funkcjonalna, niczym kuchnia duża i przestron…

22 Sierpień, 2018

7 trików do wykorzystania w kuchni

Dobry projektant kuchni zadba o to, aby szafki i meble kuchenne dopasowane były do wielkości pomieszczenia, indywidualnych wymagań i ulubionego stylu. Dobierając je, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich funkcjonalność, pojemność i wielkość, a…

10 Czerwiec, 2018

Projekty kuchni w stylu prowansalskim

Kuchnia w stylu prowansalskim jest czarująca i romantyczna. Dominują w niej delikatne pastelowe odcienie połączone z neutralną bielą, kwieciste wzory, drewniane, subtelne meble oraz ceramiczne, bogato zdobione kafelki.

18 Kwiecień, 2018