Kuchnia – porady i informacje

Projekty kuchni w stylu prowansalskim

Kuchnia w stylu prowansalskim jest czarująca i romantyczna. Dominują w niej delikatne pastelowe odcienie połączone z neutralną bielą, kwieciste wzory, drewniane, subtelne meble oraz ceramiczne, bogato zdobione kafelki.

18 Kwiecień, 2018

11 pomysłów na małą, ale elegancką kuchnię

Aby stworzyć projekt kuchni, który będzie praktyczny, modny, elegancki i stylowy, potrzeba innowacyjnych pomysłów.  Nie jest to zadanie łatwe, dlatego polecamy skorzystać z pomocy architekta wnętrz.

14 Kwiecień, 2018

12 pięknych mozaik dla twojej kuchni

Dla wielu z nas  kuchnia to ulubione miejsce, w którym możemy delektować się pysznymi posiłkami w miłym towarzystwie krewnych i przyjaciół. Ponadto jest to jedna z najbardziej funkcjonalnych przestrzeni, ponieważ w ograniczonym obszarze trzeba umieśc…

12 Kwiecień, 2018

6 kuchni z najwygodniej zaaranżowanymi wnętrzami

Szukasz projektu wygodnej, praktycznie zaaranżowanej i funkcjonalnej kuchni? Nie rozglądaj się za daleko! Czerpiąc inspirację z prac architektów z homify stworzyliśmy zestawienie sześciu kuchni, które mają wszystkie te cechy.

08 Kwiecień, 2018

15 małych i ekonomicznych kuchni

W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy dla Was projekty małych kuchni. Bez względu na to, czy lubicie aranżacje minimalistyczne, w stylu wiejskim, nowoczesne czy kolorowe, każdy znajdzie tu coś dla siebie! 

31 Marzec, 2018

5 inspirujących renowacji kuchni

Projekty typu 'przed i po' oglądamy zazwyczaj z ogromną przyjemnością. Pokazują nam, że wyobraźnia architektów i dekoratorów wnętrz nie zna granic, że każde, nawet najbardziej zaniedbane pomieszczenie, można odmienić nie do poznania.

29 Marzec, 2018

7 nowoczesnych mini-kuchni do obejrzenia

Małe może być piękne! Powtarzamy Wam to nieraz, i dziś znów postaramy się udowodnić.  Niewielka kuchnia może być funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Może być nawet lepiej zorganizowana niż ta o dużo większej powierzchni.

28 Marzec, 2018

35 optymalnie zaprojektowanych kuchni

Mikro mieszkania to jeden z najbardziej wyrazistych trendów architektonicznych ostatnich lat. Przestrzenie mieszkalne, które zajmujemy, kurczą się, co wymusza odmienny sposób aranżacji i wyposażenia wnętrz.

28 Marzec, 2018

12 praktycznych rozwiązań potrzebnych w każdej kuchni

Chciałbyś do maksimum wykorzystać potencjał swojej kuchni? Wydaje ci się, że mogłaby być ona wygodniejsza, lepiej wyposażona, bardziej optymalnie zagospodarowana? Jeżeli tak, to mamy dla ciebie kilkanaście praktycznych wskazówek.

24 Marzec, 2018

15 wspaniałych kuchni, z wbudowaną jadalnią

Projekty wnętrz zaaranżowane na otwartym planie są obecnie jedną z najbardziej popularnych opcji wśród architektów i dekoratorów. Ta formuła pozwala na integrację przestrzeni w bardzo ciekawy i stylowy sposób.

15 Marzec, 2018