Kuchnia – porady i informacje

26 fantastycznych pomysłów na małą kuchnię

Kuchnia to serce każdego domu. Pomiędzy zapachem świeżo zaparzonej kawy, aromatem różnych ziół i świeżo upieczonych ciast, które pachną cukrem i cynamonem, przeżywamy w niej piękne chwile.

18 Sierpień, 2017

11 doskonale urządzonych mini kuchni

Problem jak urządzić małą kuchnię dotyka większości posiadaczy małych mieszkań. Jak na niewielkim metrażu pomieścić wszystkie niezbędne sprzęty, akcesoria do gotowania i przede wszystkim mieć jeszcze dostatek miejsca, by swobodnie poruszać się po prz…

18 Sierpień, 2017

6 rzeczy, które ułatwią sprzątanie kuchni

W dzisiejszych czasach kuchnie bywają dość małe w, jakby mogło się wydawać, coraz to bardziej kurczących się mieszkaniach. Czasy, gdy ogromne przestrzenie były przeznaczane na kuchnię i strefę spiżarnianą minęły, a posiadanie takiej staje się luksuse…

10 Sierpień, 2017

Idealna kuchnia dla tych, którzy lubią gotować!

Planując budowę swojego domu należ wziąć pod uwagę każdy, nawet najmniejszy szczegół. Szczególnie jest to ważne podczas aranżacji kuchni. Nieprzypadkowo mówi się o tej strefie, że jest ona sercem całego domu.

10 Sierpień, 2017

5 nowoczesnych domów z otwartymi kuchniami

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy zaprezentować Wam, jak zewnętrzna aranżacja domu może współgrać z wyglądem kuchni. W pięciu projektach stworzonych przez naszych architektów przedstawimy Wam nowoczesne wnętrza, ale i integralne z nimi fasady domów.

08 Sierpień, 2017

17 francuskich kuchni najczęściej oglądanych na homify

homify oferuje tysiące projektów mieszkań, domów czy też poszczególnych pomieszczeń. Na naszym portalu możecie zobaczyć efekty pracy najzdolniejszych efektów i dekoratorów z czterech stron świata.

06 Sierpień, 2017

9 pięknych kuchni, które wypełnia światło

Jeszcze nie tak dawno budowano domy i mieszkania, w których każdy pokój był oddzielony od reszty i wyposażony w drzwi. Wszyscy gotowali w dość ciemnych pomieszczeniach, z ograniczoną ilością miejsca, w których swobodne poruszanie się nieraz sprawiało…

05 Sierpień, 2017

Kuchnia marzeń - 10 przykładów

Planując budowę swojego domu należ wziąć pod uwagę każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Szczególnie jest to ważne podczas aranżacji strefy kuchi. Nieprzypadkowo mówi się o tej przestrzeni, że jest ona sercem każdego domu.

05 Sierpień, 2017

15 nowoczesnych kuchni, które pobudzają wyobraźnię!

Projektowanie domów, których przestrzeń w większości jest otwarta, to ostatnio bardzo modny trend wśród architektów. Nadaje to całemu wnętrzu lekkości i przede wszystkim wpływa na jego przestronność.

04 Sierpień, 2017

9 pomysłów na niepowtarzalną ścianę w kuchni

W jaki sposób ożywić kuchnię i ukazać światu, że należy do nas i tylko do nas? To pytanie zadaje sobie od czasu do czasu każdy z nas, a już na pewno wszyscy ci, którzy akurat przystępują do remontu domu, nabyli posiadłość na rynku pierwotnym lub stal…

03 Sierpień, 2017