Kuchnia

Magazyn

12 najczęstszych kuchennych błędów (i jak ich unikać)

Wszyscy popełniamy w życiu błędy, nie inaczej jest w kwestii aranżacji wnętrz, a dokładniej kuchni. Choć z pozoru wydaje się to łatwe i proste zadanie, projektowanie kuchni to wyjątkowo pracochłonne zadanie.

19 Styczeń, 2017

2 w 1, czyli 10 pomysłów na połączenie kuchni z jadalnią

Niektórymi z nas mogą kierować pobudki ekonomiczne, innymi raczej chęć zmienienia obecnego układu domu i jego pomieszczeń, a jeszcze innymi – zwyczajna fascynacja takim połączeniem.

19 Styczeń, 2017

Kuchnie w kształcie litery "U" ...jak w "ulala"!

Według wielu kuchnia to pomieszczenie, które najtrudniej jest zaprojektować. Musi być funkcjonalnie, ale to nie wystarczy, by kuchnia stała się sercem domu! Dużą trudność sprawia nie tylko wybranie odpowiadającego nam stylu, decyzji do podjęcia jest…

15 Styczeń, 2017

Dekoracje do kuchni na 2017

Kuchnia jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu. To tutaj można przyrządzić różne pyszne potrawy w rodzinnym gronie, czy też pogawędzić ze znajomymi. Mówi się, że kuchnia jest swoistym sercem każdych czterech ścian.

11 Styczeń, 2017

7 nowoczesnych kuchni w drewnie, które musisz zobaczyć, zanim wyremontujesz swoją!

Jednym z najważniejszych (i najbardziej widocznych) elementów kuchni są oczywiście szafki! Szafki muszą być praktyczne i wytrzymałe, zapewniając odpowiednią przestrzeń do przechowywania zarówno naczyń i urządzeń kuchennych, jak i pożywienia.

10 Styczeń, 2017

10 sprytnych sposobów, by mała kuchnia wydała się duża

Kiedy przy nazwie pomieszczenia pojawia się dopełnienie marzeń, zazwyczaj nie da się opisać tej przestrzeni jako małej czy kompaktowej. Marzymy o wielkich pokojach, przestronnych wnętrzach.

07 Styczeń, 2017

15 ładnych i tanich kuchni, które musisz obejrzeć, zanim zaprojektujesz swoją

Projekt kuchni jest jednym z najważniejszych elementów procesu tworzenia domu marzeń. Przed jego rozpoczęciem warto zatem przejrzeć różne propozycje i pomysły na kuchnie, aby w pełni świadomie wybrać ten najlepszy.

04 Styczeń, 2017

15 pięknych i ekonomicznych kuchni, które musisz zobaczyć, zanim zaprojektujesz swoją własną

Kuchnie są naszym ulubionym miejscem w domu, ponieważ znajdujemy w nich inspiracje i chętnie napełniamy brzuch. Dlatego takie miejsce staje się skutecznym narzędziem aby zaskoczyć rodzinę i przyjaciół.

01 Styczeń, 2017

Wady i zalety otwartej kuchni

Ze względu na swoją funkcjonalność otwarta kuchnia jest wyjątkowo popularna. Łączy pomieszczenia, które mają zupełnie inne przeznaczenie, ale nie ma między nimi żadnych ścian.

29 Grudzień, 2016

Osiem świetnych pomysłów na bardziej praktyczną kuchnię

Współczesne kuchnie spełniają o wiele więcej funkcji, niż jedynie miejsce do gotowania. Często to właśnie tutaj przyjmuje się gości, spędza wspólnie czas z rodziną lub spożywa przygotowane posiłki.

28 Grudzień, 2016