Kuchnia

Magazyn

10 kuchni marzeń z ...

Turecka kuchnia… . na dźwięk tych słów od razu myślimy o dobrze znanych nam przysmakach, z których najpopularniejszy jest oczywiście kebab. Ten tradycyjny niewiele ma co prawda wspólnego ze swoją uliczną wersją.

26 Marzec, 2017

10 porad, by mieć naprawdę niesamowitą kuchnię

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przeprowadzeniem całkowitej transformacji swojej kuchni? Czy masz ochotę na zaaranżowanie wnętrza na nowo w stylu klasycznym, prostym i funkcjonalnym, a może pełnym przepychu i luksusu? Tak naprawdę, niewiele tr…

25 wyjątkowych aranżacji kuchni, które umilą gotowanie

Aranżacja kuchni wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i ciężką pracą, bowiem stawką w tej grze jest funkcjonalność, piękny wygląd oraz wygoda użytkowania. Styl w jakim urządzimy to miejsce jest kwestią indywidualną, która powinna odpowiadać naszej…

24 Marzec, 2017

Marzysz o nowoczesnej kuchni? Obejrzyj 10 wyjątkowych projektów

Współczesne projekty kuchni łączą w sobie nie tylko niepowtarzalny, oryginalny design, ale funkcjonalność, gwarantującą wygodę użytkowania. Nowoczesne kuchnie aranżuje się w taki sposób, aby spełniały rolę nie tylko miejsca do przygotowywania potraw,…

24 Marzec, 2017

Kuchnia stylowa i zorganizowana: 12 pomysłów

Nie ma mowy o pięknej kuchni, jeśli nie jest ona praktyczna – oto kluczowa zasada w aranżacji wnętrz. Każde z pomieszczeń powinno być funkcjonalne, jednak to właśnie w kuchni oraz jadalni każde zaniedbanie da nam się najmocniej we znaki.

24 Marzec, 2017

29 pomysłów dla Twojej małej kuchni

Mały dom czy mieszkanie oznacza najczęściej małą kuchnię. Bardzo często ich właściciele muszą robić estetyczne ustępstwa na rzecz funkcjonalności – w końcu kuchnia jest miejscem, gdzie przygotowujemy posiłki.

5 pięknych kuchni zaprojektowanych na planie litery U

Aranżacja kuchni na planie litery U to rozwiązanie niezwykle praktyczne, najlepsze, gdy przygotowuje się potrawy dla dużej grupy osób. Taka zabudowa pozwala na stworzenie odpowiedniej ilości miejsc na przechowywanie oraz liczne powierzchnie robocze.

22 Marzec, 2017

6 nowoczesnych kuchni, w których można się zakochać!

Marzy Wam się kuchnia, która będzie budzić zachwyt nie tylko z powodu swojej funkcjonalności, ale również oryginalnego wyglądu? W takim razie doskonale trafiliście! Razem z naszymi architektami przygotowaliśmy dla Was sześć inspirujących projektów.

20 Marzec, 2017

22 piękne kuchnie zaaranżowane w bieli

Kuchnia, jako serce domu i piękna wizytówka każdej gospodyni, powinna wyróżniać się wyjątkową estetyką, funkcjonalnością oraz idealnie dopasowanym rozkładem do naszych indywidualnych potrzeb.

19 Marzec, 2017

Niesłychana transformacja 5 małych kuchni!

Dom powinien być miejscem, które inspiruje swoich mieszkańców do działania. W szczególności tyczy się to przestrzeni kuchni. To tutaj właśnie możemy przygotować aromatyczną kawę, która pozwala nam funkcjonować na pełnych obrotach przez cały dzień.

15 Marzec, 2017