Kuchnia

Magazyn

Kuchnia sercem domu? 10 inspiracji

Mówiąc o wystroju, możemy klasyfikować kuchnie w wielu różnych kategoriach, w zależności od wielkości, rozmieszczenia i kształtu. Jednak ogółem istnieją dwa rodzaje kuchni. Pierwszym z nich są kuchnie będące pomieszczeniem przeznaczonym tylko do goto…

6 dużych pomysłów na małe kuchnie

Oczywiście wszyscy marzymy o pięknej i dużej kuchni. Czytamy o nich w czasopismach architektonicznych oglądamy je w studiach projektowych albo czasem i nawet w mieszkaniu najlepszej przyjaciółki.

6 pomysłów dla pięknej i funkcjonalnej kuchni!

Posiadanie dobrze zorganizowanej kuchni wydaje się być nie lada wyzwaniem, ale uwierzcie nam, naprawdę z łatwością można stworzyć funkcjonalne pomieszczenie. Jeśli nie wiesz jak zmienić i ulepszyć swoje królestwo smaków, mamy dla Ciebie sześć…

15 inspirujących pomysłów do Twojej kuchni

Każdy pasjonat urządzania wnętrz, z pewnością umrze z miłości do tych kuchni. Kuchnia to szczególne miejsce w każdym domu, zasługuje więc na specjalne potraktowanie i odpowiednią aranżację.

Kuchnia z wyspą - 10 wyjątkowych projektów

Kuchnia z wyspą to dla wielu rozwiązanie idealne. Wyspa kuchenna jest nie tylko elementem modnym i stylowym, ale także niezwykle praktycznym- zapewnia dodatkową powierzchnię roboczą oraz miejsce na przechowywanie.

06 Luty, 2017

Wąska kuchnia może być wygodna! Oto 10 dowodów

Niefunkcjonalna kuchnia może być prawdziwą zmorą, przez którą odechce nam się poszerzać kulinarne horyzonty. Jeśli na tę uwagę tylko unosicie ramiona, ponieważ wydaje Wam się, że przecież i tak nic nie możecie poradzić na metraż w Waszym mieszkaniu…

04 Luty, 2017

7 olśniewających kuchni z kamieniem w roli głównej

Tworząc aranżację swojej kuchni koniecznie należy zastanowić się nad odpowiednim doborem materiałów, które zagwarantują tej przestrzeni nie tylko estetyczny wygląd, ale przede wszystkim będą trwałe.

04 Luty, 2017

8 ścian w kuchni, które robią wrażenie

Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować bogaty wachlarz eleganckich wzorów, które idealnie nadają się do zastosowania w kuchni. Materiały ceramiczne, drewno czy marmur to wyjątkowe elementy najwyższej jakości, które pomogą Ci stworzyć kuchnię jak ze snów.

31 Styczeń, 2017

Niech w Twojej kuchni zagości biel! 6 wspaniałych pomysłów do skopiowania

Biały to kolor, który jest najczęściej stosowany w dekoracji, zwłaszcza w kuchni. Jest uniwersalny i neutralny, doskonale wygląda połączony ze wszystkimi rodzajami stylów i wzorów.

28 Styczeń, 2017

23 kuchnie pełne światła, które Cię zainspirują

Podczas planowania wnętrz warto pamiętać, aby było ono jasne, przestronne i przytulne. Dzisiaj skupimy się na kuchni, która jest sercem naszego domu oraz miejscem, w którym spotyka się cała rodzina.

27 Styczeń, 2017