Jadalnia - porady i informacje | homify

Jadalnia – porady i informacje

Jak tanio udekorować jadalnię? 8 zachwycających pomysłów!

Jadalnia stanowi pomieszczenie, gdzie zasiadamy w kluczowych momentach w ciągu dnia – w trakcie posiłków. Niezależnie od tego, czy spożywacie posiłki w samotności, wśród znajomych, czy razem z rodziną – przestrzeń, w której jecie, powinna być harmoni…

12 Czerwiec, 2017

Jadalnie idealne do ucztowania w gronie najbiższych

Każdy z nas lubi dobrze zjeść i wypocząć w towarzystwie najbliższych mu ludzi. Z tej potrzeby urodziła się idea jadalni, która stanowi miejsce spożywania posiłków, ale nie tylko.

31 Styczeń, 2017

Piękne jadalnie, w których podejmiesz swoich gości

Ten Katalog Inspiracji dedykujemy wszystkim tym, którzy lubują się w organizowaniu spotkań towarzyskich, urządzaniu rodzinnych obiadów i podejmowaniu gości. Pokażemy Wam pięć niesamowitych jadalni, w których nie tylko wygodnie się biesiaduje, ale…

18 Styczeń, 2017

5 pomysłów na małą, ale stylową jadalnię

Każdy, kto uwielbia przyjmować gości i spożywać posiłki w większym gronie, nie wyobraża sobie wnętrz domu czy mieszkania bez jadalni. Czasami jednak, zwłaszcza w ograniczonych pod względem metrażu apartamentach, brakuje na nią miejsca.

27 Wrzesień, 2016

6 pięknych jadalni idealnych do małych mieszkań

Moda na życie w wersji slow coraz bardziej podbija nasze serca. Slow food pozwala nam się cieszyć przyjemnością z jedzenia i wspólnie spędzonego czasu, natomiast slow life to nic innego jak pielęgnowanie codziennych czynności.

10 Wrzesień, 2016

14 sposobów na spektakularną dekorację jadalni

Jadalnia jest idealnym miejscem na stworzenie przytulnej przestrzeni, ponieważ jest to miejsce spotkań najbliższych sobie ludzi. To właśnie w jadalni dzielimy się posiłkami i prowadzimy codzienne rozmowy.

28 Lipiec, 2016

Jadalnia - sprawcie by była wyjątkowa!

Jadalnia jest zazwyczaj miejscem spotkań, miejscem bycia razem, wspólnych posiłków i cudownych chwil w gronie przyjaciół. Form jest wiele, może znajdować się w osobnym pomieszczeniu, zintegrowana z salonem lub kuchnią, z dużym lub małym stolikiem, ok…

11 Czerwiec, 2016

Najciekawsze pomysły na blat stołu kuchennego

Każdemu z nas marzy się osobna, przestronna i widna jadalnia, z dużym, masywnym stołem oraz wieloma miejscami do siedzenia. Niestety, aby być w stanie zrealizować takie marzenie musimy posiadać albo dom jednorodzinny albo duży apartament.

17 Kwiecień, 2016

Mała, wielofunkcyjna jadalnia!

Jadalnia jest to pomieszczenie, na które nie wszyscy z nas mogą sobie pozwolić. Zazwyczaj marzy nam się osobna przestrzeń, w której stanie duży, masywny stół z odpowiednią ilością miejsc do siedzenia.

03 Kwiecień, 2016

Wybierz idealny stół do jadalni w kilku prostych krokach!

Mała lub przestronna, kanciasta bądź wąska, każda przestrzeń, którą planujemy przeobrazić w wyjątkowe miejsce wymaga od nas zaznajomienia się z metrażem oraz planem tego pomieszczenia.

22 Grudzień, 2015