Jadalnia - porady i informacje | homify Jadalnia – porady i informacje

Jadalnia – porady i informacje

Brak miejsca na jadalnię? Sprawdź te pomysły!

Każdy, kto uwielbia przyjmować gości i spożywać posiłki w większym gronie, nie wyobraża sobie wnętrz domu czy mieszkania bez jadalni. Czasami jednak, zwłaszcza w ograniczonych pod względem metrażu apartamentach, brakuje na nią miejsca.

19 Grudzień, 2017

Stół do jadalni - okrągły czy prostokątny?

Stół to nieodłączny element każdej jadalni. Przy dobieraniu odpowiedniego mebla musimy wziąć pod uwagę ilość miejsca w domu, liczbę domowników oraz materiał. Najczęstsze spory pojawiają sie, gdyby chcemy wybrać kształt stołu- pomiędzy okrągłym i pros…

18 Październik, 2017

16 jadalni, które zainspirują każdego

Może się wydawać, że w urządzeniu jadalni nie ma nic trudnego. Wystarczy stół, kilka krzeseł, lampa i gotowe! W rzeczywistości, ilość dostępnych opcji może przyprawić nas o ból głowy i w efekcie już sami nie wiemy, czym powinna się charakteryzować id…

20 Sierpień, 2017

25 jadalni wymykających się schematom

Jadalnia to niezwykłe ciepłe miejsce w domu, w których kochamy spędzać czas. To właśnie jadalnia spełnia ogromną rolę w komunikacji i dbaniu o dobre relacje między członkami rodziny.

19 Lipiec, 2017

Jak tanio udekorować jadalnię? 8 zachwycających pomysłów!

Jadalnia stanowi pomieszczenie, gdzie zasiadamy w kluczowych momentach w ciągu dnia – w trakcie posiłków. Niezależnie od tego, czy spożywacie posiłki w samotności, wśród znajomych, czy razem z rodziną – przestrzeń, w której jecie, powinna być harmoni…

12 Czerwiec, 2017

Jadalnie idealne do ucztowania w gronie najbiższych

Każdy z nas lubi dobrze zjeść i wypocząć w towarzystwie najbliższych mu ludzi. Z tej potrzeby urodziła się idea jadalni, która stanowi miejsce spożywania posiłków, ale nie tylko.

31 Styczeń, 2017

Piękne jadalnie, w których podejmiesz swoich gości

Ten Katalog Inspiracji dedykujemy wszystkim tym, którzy lubują się w organizowaniu spotkań towarzyskich, urządzaniu rodzinnych obiadów i podejmowaniu gości. Pokażemy Wam pięć niesamowitych jadalni, w których nie tylko wygodnie się biesiaduje, ale…

18 Styczeń, 2017

5 pomysłów na małą, ale stylową jadalnię

Każdy, kto uwielbia przyjmować gości i spożywać posiłki w większym gronie, nie wyobraża sobie wnętrz domu czy mieszkania bez jadalni. Czasami jednak, zwłaszcza w ograniczonych pod względem metrażu apartamentach, brakuje na nią miejsca.

27 Wrzesień, 2016

6 pięknych jadalni idealnych do małych mieszkań

Moda na życie w wersji slow coraz bardziej podbija nasze serca. Slow food pozwala nam się cieszyć przyjemnością z jedzenia i wspólnie spędzonego czasu, natomiast slow life to nic innego jak pielęgnowanie codziennych czynności.

10 Wrzesień, 2016

14 sposobów na spektakularną dekorację jadalni

Jadalnia jest idealnym miejscem na stworzenie przytulnej przestrzeni, ponieważ jest to miejsce spotkań najbliższych sobie ludzi. To właśnie w jadalni dzielimy się posiłkami i prowadzimy codzienne rozmowy.

28 Lipiec, 2016