homify 360° – porady i informacje

Piękny, klasyczny dom, niczym domek dla lalek

Przeglądając Katalogi Inspiracji na homify widzieliście szereg imponujących domów, z uderzająco pięknymi wnętrzami i bogatymi funkcjami. Dzisiaj mamy zamiar pokazać Wam ciepły i rodzinny dom, który nie przytłacza przepychem, a jego zalety stanowi kla…

16 Październik, 2017

Nowoczesny dom prefabrykowany - piękny i nowoczesny!

Prefabrykowane domy to trend, który już na stałe zagościł w świecie architektury. Wyprodukowana wcześniej w fabryce struktura to szybsza i często tańsza opcja na własne lokum mieszkaniowe.

16 Październik, 2017

Kto powiedział, że natura nie idzie w parze z nowoczesnością?

Nasz kierunek dziś to Belgia! Odwiedzimy duży dom z pięknym ogrodem zaprojektowanym przez studio Paul Marie Creation – architekta krajobrazu z Niemiec. Jak za chwilę sami się przekonacie, mamy tu bardzo delikatne i naturalne przejścia z wnętrza na…

15 Październik, 2017

Idealny dom dla rodziny

Idealny dom dla rodziny musi spełniać wiele różnych cech: musi być, funkcjonalny, piękny, zbudowany z dobrych i naturalnych materiałów, przyjaznych dla środowiska a także przestronny i komfortowy.

15 Październik, 2017

Piękny dom na wsi o dachu krytym strzechą

Dziśzabierzemy Was do klasycznego domu na wsi, którego dach w tradycyjny sposób kryty jest strzechą. To, jak swojsko wygląda z zewnątrz, nie powinno Was jednak zwieść – jego wnętrza urządzono w sposób nowoczesny, modny i niezwykle funkcjonalny.

15 Październik, 2017

Elegancki i współczesny apartament na poddaszu w Bordeaux

W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam wnętrze ultra eleganckiego mieszkania położonego na poddaszu kamienicy w Bordeaux. 65 m2, powierzchni apartamentu zostało całkowicie odnowione przez architektów wnętrz z biura Audrey Boey.

14 Październik, 2017

Pomysły na dekorację każdego pomieszczenia

Posiadanie pomysłu na aranżację każdego z pomieszczeń w mieszkaniu nie jest tak oczywiste, jakby mogło się wydawać! Często zdarza się, że na przykład, mamy dziesiątki pomysłów na decor salonu, ale zero inspiracji w kwestii sypialni.

13 Październik, 2017

Nowoczesny dom dla wielopokoleniowej rodziny

Nie ma nic nowego w koncepcie domu wielopokoleniowego – zwłaszcza w Azji niezwykle często zdarza się, że pod jednym dachem mieszkają przedstawiciele kilku generacji. W tym Katalogu Inspiracji pokażemy taki własnie dom – stworzony dla rodziny wielopok…

13 Październik, 2017

Piękny dom w stylu śródziemnomorskim!

Kierujemy się do Włoch, aby pokazać Wam projekt architektoniczny firmy MIDE ARCHITETTI z siedzibą w niewielkim mieście Stra, nieopodal Wenecji. Musimy Was jednak ostrzec, że widok willi, którą dziś przedstawimy, sprawi, że zamarzy Wam się powrót na…

12 Październik, 2017

Willa dla Twojej Rodziny

Witamy we Wrocławiu– pięknym mieście w Polsce, położonego wzdłuż słynnej Odry. Dziś homify doprowadzi Cię do odwiedzenia jednego z tych pięknych domów, domu o nazwie Dead G1 zaprojektowanego przez rodzimych architektów.

06 Październik, 2017