homify 360° – porady i informacje

Genialny niemiecki projekt jednorodzinnego domu

Całkowita powierzchnia tego domu to 208 metrów kwadratowych. Każde piętro (bez tarasu i balkonu) ma powierzchnię 104 metrów. Poza tym dom ma trzy sypialnie na drugim piętrze i dwie łazienki. Generalnie jest idealny dla rodziny z dwójką dzieci.

14 Wrzesień, 2018

Tani domek na przedmieściach

Dzisiejszy projekt domu dla rodziny wygląda bardzo kompaktowo i nowocześnie. Wpuszczona w fasadę loggiia, piękny taras z kwiatami, ciekawy projekt krajobrazu – wszystko tutaj jest wykonane w sposób, który jest zarówno przystępny, jak i piękny.

08 Wrzesień, 2018

Cudowne wnętrze moskiewskiego loftu

Dwupoziomowe mieszkanie typu loft, które za chwilę zobaczymy zostało urządzone w stylu industrialnym z elementami steampunku. Studio projektowe LOFT & HOME stworzyło projekt, który inspiruje i zachwyca.

04 Wrzesień, 2018

Rosyjski dom z elementami stylu nowoczesnego i wiejskiego

Zapraszamy do obejrzenia ciekawego domu od rosyjskich architektów. Budynek w oryginalnym, limonkowym kolorze skrywa intrygujące wnętrza, w których styl nowoczesny płynnie łączy się z estetyką rustykalną i wiejską.

23 Sierpień, 2018

Wzorcowy dom w stylu angielskim

Zobaczmy razem, jaki jest standardowy dom z angielską duszą, nowoczesny i umiarkowanie tradycyjny ale przede wszystkim rodzinny. Zobaczmy, eleganckie meble i szablonowe schematy kolorów wykorzystywane do domów tego typu.

14 Sierpień, 2018

Bardzo elegancki, klasyczny i nowoczesny dom!

Zdominowany przez szkło jest niemal cały dom z zewnątrz, ale także jego wnętrze jest niezwykle jasne, przestronne i eleganckie. Jest to owoc bardzo udanej pracy zawodowej PT.DEKORASI HUNIAN INDONESIA (D&H INTERIOR).

01 Sierpień, 2018

Bestseller wśród domów w Rosji

Ten piękny drewniany dom z pewnością zadowoli tych, którzy chcą uzupełnić swoje życie kroplą tradycjonalizmu w najlepszej formie. Widok drewnianego domu idealnie wpasowuje się w podmiejski format, a jednocześnie harmonijnie współgra z krajobrazem.

31 Lipiec, 2018

Przytulny holenderski dom o powierzchni 100 m²

Taki kompaktowy dom z poddaszem może być doskonałym substytutem mieszkania w mieście. Jest szybki w budowie a jednocześnie bardzo tani. Tak naprawdę nie ma w jego projekcie nic trudnego.

25 Lipiec, 2018

Wspaniały, nowoczesny dworek pełen elegancji

Studio Premium Intrium stworzyło ten projekt drewnianego domu aby służył za letnią rezydencję trzyosobowej rodziny z Kazania. Całkowita powierzchnia domu – 220 metrów kwadratowych- doskonale spełnia wszystkie wymagania.

24 Lipiec, 2018

Dom, który skradnie Wasze serca

Ten uroczy holenderski dom w stylu tradycyjnym nikogo nie pozostawia obojętnymi. Ma wszystko, czego może oczekiwać rodzina – nowoczesność i komfort. Projekt, który dziś Wam przybliżymy został zrealizowany przez studio DENOLDERVLEUGELS ARCHITECTS…

12 Lipiec, 2018