homify 360° – porady i informacje

Dom o skromnej fasadzie, lecz ogromnym (dosłownie) wnętrzu

Dom, który dziś zobaczycie, zdecydowanie nie jest małym projektem 10x10 metrów, który mógłby zbudować pierwszy lepszy chwalący się mianem złotej rączki. Jest w nim jednak wiele aspektów, którymi mogliby się zająć miłośnicy DIY.

14 Czerwiec, 2018

Projekt Clover Park Town House

Mamy przed sobą koncepcję ekologicznego, zdrowego i komfortowego życia. Pokażemy Wam projekt o nieco większej skali niż zazwyczaj, ponieważ tym razem, nie skupimy się na pojedynczym domu, ale na całej okolicy.

07 Czerwiec, 2018

Futurystyczny dom dla nowoczesnej rodziny

Luksus nowoczesnej architektury, stworzonej przez architekta Aleksandra Zhidkova, szefa M2 Architectural Group, uderza od pierwszego wejrzenia. Wyraźna harmonia form, minimalistyczne otoczenie całego projektu i niesamowity kontrast pomiędzy dziką, po…

04 Czerwiec, 2018

Przyciąga spojrzenia i wywołuje cień zazdrości

Jedną z naszych ulubionych rzeczy jest odwiedzanie najpiękniejszych domów i mieszkań. Tym razem, mamy dla Was nie lada gratkę wyjętą spod ręki naszych rodzimym architektów wnętrz z Wrocławskiego studio PartnerDesign.

27 Maj, 2018

Ekologiczna chata w górach

Marzycie o wakacjach w górach, w miejscu z dala od cywilizacji, przytulnym, wygodnym, znajdującym się w bliskości natury? Mamy dla was doskonałą opcję. Oto prosta, rustykalna chata w górach, wybudowana z ekologicznego drewna, wyposażona w sposób mini…

24 Maj, 2018

Oszałamiający, elegancki dom z widokiem na rzekę

Luksus i elegancja to dwa słowa, które pokrótce określają tę nieruchomość. Projektanci z  Snou Project odetchnęli bardzo szczególną atmosferą i szykiem w domu, który został już zbudowany przez inną firmę. Stanęło przed nimi niełatwe zadanie.

22 Maj, 2018

Wyjątkowy, minimalistyczny i funkcjonalny dom

Domek znajdujący się w niewielkiej dzielnicy mieszkalnej wcale nie musi być nudny i monotonny.  Jako właściciele, we współpracy z architektami,  nie musimy tracić kreatywność podczas projektowania jego bryły.

15 Maj, 2018

Elegancki dom z nowoczesnym wnętrzem

Cofnęliście się kiedyś przed podjęciem decyzji o wprowadzeniu elementów klasycznego wystroju? W dzisiejszym świecie, w którym panuje moda na wnętrza industrialne i skandynawskie, wybór klasycznego wnętrza może wydawać się ryzykowne, ponieważ sam styl…

13 Maj, 2018

Nowoczesny dom, który zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i w środku

Dziś zabierzemy Was do Niemiec, gdzie przyjrzymy się z bliska, jak wygląda energooszczędny dom w Raubling. Poza tym, że ma pozytywny wpływ na środowisko i na grubość portfela swoich właścicieli, jest też stylowy i nowocześnie urządzony.

11 Maj, 2018

Apartament, który robi wrażenie dużo większego, niż jest w rzeczywistości

W dzisiejszych czasach większość z nas mieszka, lub mieszkała, w małym mieszkaniu. Zwłaszcza jeśli to nasze pierwsze lokum, możemy jedynie określić je jako ciasne ale własne i cieszyć się z samodzielności.

06 Maj, 2018