homify 360° – porady i informacje

Ten dom sprawia wrażenie jednopiętrowego. Ale są dwa!

Kamień to materiał budowlany, który był używany od zawsze, nie tylko dlatego, że jest darem naszej Matki Natury, ale także ze względu na swoje piękno i odporność, która urzekała człowieka od zarania dziejów.

Minimalistyczna łazienka z drewnianymi detalami

Idealna aranżacja łazienki to temat rzeka, każdy ma na nią swoją wymarzoną koncepcję. W tej kwestii tylko jedno jest pewne: perfekcyjna łazienka musi być zarówno piękna, jak i funkcjonalna ponieważ jest to przestrzeń z której korzystamy każdego dnia,…

03 Sierpień, 2020

Nowoczesny i przytulny salon z kuchnią

Przeglądając Katalogi Inspiracji na homify widzieliście szereg imponujących domów, z uderzająco pięknymi wnętrzami i bogatymi funkcjami. Luksusowe apartamenty są tak niesamowite i zachwycające, właśnie z tego powodu, że są niedostępne dla większości…

30 Lipiec, 2020

Harmonijne i spokojne mieszkanie pod wynajem

Chcąc w dzisiejszych czasach wynająć mieszkanie czy dom, nie wystarczy po prostu zrobić kilka zdjęć i wrzucić je na jeden z licznych portali z nieruchomościami. Ten rynek jest niezwykle konkurencyjny, dlatego właściciele nieruchomości decydują się na…

09 Marzec, 2020

To coś więcej niż zwykłe wizualizacje!

Wizualizacje to temat, który przewija się w branży projektowej już od wielu lat. Ale z biegiem czasu staja się one doskonalsze, a niekiedy wręcz nie da się ich odróżnić od rzeczywistych fotografii ukończonych już projektów.

22 Luty, 2020

Apartament pod wynajem w Sopocie

Zagracone wnętrza, stare meble, półki pełne bibelotów, pstrokate kolory ścian… Tak kiedyś prezentowały się oferty mieszkań pod wynajem, na szczęście na rynku nieruchomości nastała nowa era.

19 Luty, 2020

Zjawiskowy apartament w Gdyni

Ten ekskluzywny apartament jest bardzo praktyczny i świetnie zaprojektowany. Ale przede wszystkim jest pięknym mieszkaniem, które zachwyca swoją oryginalnością na przestrzeni niemalże każdego metra kwadratowego.

18 Grudzień, 2019

Skandynawski apartament w sercu Warszawy

Ten projekt wnętrza mieszkania w Warszawie został wykonany przez profesjonalistów w swojej branży - architektów i projektantów z JT Grupa, o których już kiedyś Wam wspominaliśmy przy okazji innego projektu.

28 Maj, 2019

Dom z prefabrykatów spełniający wysokie standardy jakości

Niedrogie, błyskawicznie wybudowane i gotowe do zamieszkania, a jednocześnie indywidualne, wygodne i wizualnie przekonujące: wszystkie te występują w prefabrykowanych domach firmy budowlanej Frankenberger,.

23 Styczeń, 2019

Nowoczesny dom rodzinny o przejrzystej strukturze

W dzisiejszym dniu przeniesiemy się w okolice Jeziora Sumter, gdzie przyjrzymy się z bliska pewnemu jednorodzinnemu domowi zaprojektowanemu przez niemieckie studio architektoniczne von Müllera.

22 Styczeń, 2019