homify 360° - porady i informacje | homify

homify 360° – porady i informacje

10 rosyjskich domów, które inspirują

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji zabierzemy Was na Wschód. Nie wybieramy się jednak do Azji lecz w odwiedziny po sąsiedzku: do Rosji. Podobny do naszego klimat sprawia, że tamtejsze projekty domów mogłyby w ciemno zostać skopiowane u nas! Bez obaw o…

22 Czerwiec, 2017

Dom, którego można pozazdrościć!

Nie od dziś wiadomo, że piękno tkwi w prostocie. Tą dewizą kierują się również nasi architekci. Stworzyli oni elegancki dom, który został zaaranżowany z ogromnym smakiem. Prosta forma oraz stonowane kolory to dwie nadrzędne cechy, które charakteryzuj…

22 Czerwiec, 2017

Cudowne mieszkanie w sercu Çorlu

Najlepsze na homify jest to, że możemy się w łatwy sposób przenieść w odległe miejsca na Ziemi i poznać trendy aranżacyjne panujące w innych krajach. Czasami jesteśmy zadziwieni jak różne są to tendencje od tych, panujących w Polsce.

21 Czerwiec, 2017

Drewniany dom o intrygującej bryle

Dla wielu ludzi, nie ma większej przyjemności niż bycie w środku natury i obcowanie z nią. Mieszkanie w pobliżu drzew, ptaków i oddychanie świeżym powietrzem jest prawie jak sen.

21 Czerwiec, 2017

Elegancki dom dla każdego

Nowoczesna architektura zachwyca nas różnorodnością stylu oraz łatwością dopasowania do potrzeb mieszkańców. Dzisiaj mamy dla Was przykład rodzinnego domu, który onieśmiela swoją przestrzenią i imponuje pięknem pochodzącym z elegancji.

20 Czerwiec, 2017

Odkryjcie prawdziwą perłę nowoczesnej architektury!

Wielbiciele nowoczesnych projektów, dziś będą mieli okazję naprawdę się zakochać. Wybierzemy się na wycieczkę po oryginalnym domu, który olśniewa zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Jego konstrukcja wykorzystuje to, co w nowoczesnym stylu najlepsze.

19 Czerwiec, 2017

Błyskawiczny dom w rustykalnym stylu

Domy szkieletowe to trend, który cieszy się ostatnio dużym powodzeniem. Wcale nas to nie dziwi, bo jest to nie tylko opcja ekonomiczna, ale także dużo szybsza w budowie niż tradycyjne domy.

18 Czerwiec, 2017

Przytulny dom prefabrykowany, w stylu rustykalnym

Domy prefabrykowane stają się coraz bardziej popularne. Są stawiane na działce w ciągu kilkunastu dni,  gotowe do odbioru, umożliwiające natychmiastowe zamieszkanie.  Ale większość z Was ma na pewno spore wątpliwości co do takiego rozwiązania, czy to…

18 Czerwiec, 2017

Elegancki dom z kolorowym akcentem

Granie kolorami nie jest łatwe w niewielkiej przestrzeni, jednak ten luksusowy dom udowodni, że wszystko jest możliwe. Znajdziesz tutaj przeróżne barwy, które idealnie łączą się ze sobą, tworząc eleganckie wnętrze.

17 Czerwiec, 2017

Elegancki, praktyczny i uroczy apartament, który trzeba zobaczyć

Pewnie większość z nas chciałaby żyć w pięknym, przytulnym i wygodnym domu… Części udało się to marzenie zrealizować, a dla tych, którzy jego urzeczywistnienie mają jeszcze przed sobą, mamy katalog pełen wspaniałych inspiracji.

17 Czerwiec, 2017