homify 360

Magazyn

Urokliwy dom w kształcie litery "L"

Słyszałeś teorię, że mniej znaczy więcej? Dom, który chcemy Wam zaprezentować jest idealnym potwierdzeniem tej maksymy. Pomieszczenia zaaranżowane w kształcie litery „L” powstały pod okiem architektów z biura ARCHITECTURA FAQ.

27 Marzec, 2017

Intrygujący dom letniskowy o szklanych ścianach

Nie zawsze mamy możliwość budowy dużego, tradycyjnego domu letniskowego Czy to użyte materiały, czy wielkość musimy dopasować zarówno do terenu, gdzie posiadamy działkę, ukształtowania i wielu innych czynników.

100 metrowy apartament

Jeśli macie dość standardowych, nowoczesnych mieszkań, które zdobią strony magazynów i portali wnętrzarskich, poszukujecie czegoś oryginalnego i ciekawego z dziedziny architektury wnętrz, jesteście we właściwym miejscu.

27 Marzec, 2017

Domy o lustrzanym odbiciu

Nie zniechęcamy Was do budowy dużego domu, ale namawiamy do tego, aby podejść do projektowania w sposób strategiczny. Ci, którzy mają dzieci, muszą liczyć się z tym, że te wkrótce wyprowadzą się z domowego gniazdka, aby pójść na studia czy do pracy w…

26 Marzec, 2017

10 wspaniałych domów z panoramicznymi oknami

Nowoczesny dom to nie tylko ściana, ale i okno, i to nie byle jakie! Duże przeszklenia to najnowszy trend, który spełnia wiele funkcji i przy okazji doskonale wygląda. Koszt takie przedsięwzięcia nie jest mały, jednak piękne widoki i jasne wnętrza…

26 Marzec, 2017

"Drewniane domy są praktyczne" i inne 10 mitów do sprawdzenia o drewnianych domach

Musimy przyznać, że w homify wszyscy kochamy drewniane domy przepełnione ciepłą atmosferą. Nie przeszkadza to nam jednak obiektywnie spojrzeć na mocne i słabe strony takich nieruchomości.

26 Marzec, 2017

Nowoczesny dom na belkach

Klasyczny dom to marzenie wielu z nas. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was prawdziwe cudo, stworzone przed architektów z biura THE WOOD WINDOW ALLIANCE. Każdy szczegół tego wnętrza jest prawdziwym dziełem sztuki.

25 Marzec, 2017

Stylowy dom dla nowoczesnej rodziny

Dziś wraz z cyklem homify 260 pragniemy zaprosić Was do Królestwa Niderlandów, które słynie z tulipanów, wiatraków i serów. Przenosimy się do pięknej Holandii, gdzie odwiedzimy fantastyczną, rodzinną posiadłość utrzymaną w modernistycznym stylu, któr…

25 Marzec, 2017

Wygodny dom kontenerowy za grosze

Większość z nas, jeżeli nie wszyscy, kiedyś mieliśmy możliwość zobaczyć ogromny kontener przemysłowy oczekujący na wysyłkę w stoczni. Jednak, jak wielu Polaków widziało wykorzystanie takiego kontenera na konstrukcję domu? Oczywiście, jeżeli już wcześ…

24 Marzec, 2017

Przytulne mieszkanie w wesołych kolorach

Eleganckie wnętrza kojarzą się ze stonowanymi kolorami oraz oryginalnymi dodatkami. My jednak znaleźliśmy doskonały projekt, który pokazuje, że nawet z pomocą żywych kolorów można stworzyć dom, który będzie zarówno przytulny, jak i atrakcyjny.

22 Marzec, 2017