homify 360° – porady i informacje

Projekt domu z cegły w stylu angielskim

Moskiewscy architekci z firmy budowlanej Vesco Construction zaprojektowali ten dom na nowoczesne przedmieścia Moskwy. Ta rezydencja wyróżnia się szczególnie eleganckimi detalami architektonicznymi, takimi jak cokoły, łukowate sklepienia i zjawiskowe…

17 Luty, 2018

Świetny projekt domu parterowego

Dziś pokażemy Wam wizualizacje projektu niewielkiego domu parterowego, który jest idealnym rozwiązaniem dla tych poszukujących równowagi pomiędzy nowoczesnym designem a przytulnością.

15 Luty, 2018

Nowoczesny dom dla całej rodziny

Na hasło 'dom kostka' w wyobraźni większości z nas pojawia się obraz budynku tradycyjnego, a nawet nieco staromodnego. Łatwo jest jednak zmienić zdanie po obejrzeniu projektu, który pokażemy Wam w tym Katalogu Inspiracji.

14 Luty, 2018

Dom, który zaskakuje na każdym kroku

Są architekci i projektanci wnętrz, których prace wybitnie wyróżniają się na tle innych projektów, ponieważ wykonują swoje zadania z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły i detale.

14 Luty, 2018

Czarująca willa z romantycznym jeziorem

Kto nie marzy o zamieszkaniu w romantycznej willi, która oferuje spektakularne widoki i jest otoczona pięknym parkiem? Prezentujemy dziś taki magiczny projekt, obok którego nie da się przejść obojętnie.

13 Luty, 2018

Minimalistyczny dom z Niemiec

Dzisiejszy dom przypadnie do gustu zwłaszcza fanom estetyki minimalistycznej. Jest to budynek o kubistycznej bryle, płaskim dachu i eleganckich wnętrzach.Wybudowano go w niemieckim mieście Bornheim.

11 Luty, 2018

Rustykalny dom z kamienia z efektownymi detalami

Dom w stylu rustykalnym nie zawsze musi być tradycyjny czy staromodny. Architekci odpowiedzialni za ten projekt zdołali połączyć elementy wiejskiej z wpływami modernistycznymi. Efekt: klasyczny dom w stylu country z nowoczesnymi detalami.

10 Luty, 2018

Dom kostka w nowoczesnym wydaniu

Na hasło 'dom kostka z cegły' w wyobraźni większości z nas pojawia się obraz budynku tradycyjnego, a nawet nieco staromodnego. Łatwo jest jednak zmienić zdanie po obejrzeniu projektu, który pokażemy Wam w tym Katalogu Inspiracji.

10 Luty, 2018

Designerski dom o przytulnych wnętrzach

Wybierzcie się z nami do designerskiego domu o minimalistycznym charakterze. Z zewnątrz wygląda, jakby wciąż pozostawał w procesie budowy. Jest to jednak świadomy zabieg architektów, którym chodziło o uzyskanie bryły i fasady utrzymanych w stylu brut…

09 Luty, 2018

Dom z lat 60-tych w nowoczesnej odsłonie

Spory dom zlokalizowany w południowej części Londynu przeszedł gruntowną metamorfozę. Nieruchomość z lat 60-tych trafiła w ręce inwestorów, którzy wymarzyli sobie nowoczesne, stylowe lokum, przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnego charakteru bryły i…

08 Luty, 2018