homify 360° - porady i informacje | homify homify 360° – porady i informacje

homify 360° – porady i informacje

Skandynawski apartament w sercu Warszawy

Ten projekt wnętrza mieszkania w Warszawie został wykonany przez profesjonalistów w swojej branży - architektów i projektantów z JT Grupa, o których już kiedyś Wam wspominaliśmy przy okazji innego projektu.

28 Maj, 2019

Dom z prefabrykatów spełniający wysokie standardy jakości

Niedrogie, błyskawicznie wybudowane i gotowe do zamieszkania, a jednocześnie indywidualne, wygodne i wizualnie przekonujące: wszystkie te występują w prefabrykowanych domach firmy budowlanej Frankenberger,.

23 Styczeń, 2019

Nowoczesny dom rodzinny o przejrzystej strukturze

W dzisiejszym dniu przeniesiemy się w okolice Jeziora Sumter, gdzie przyjrzymy się z bliska pewnemu jednorodzinnemu domowi zaprojektowanemu przez niemieckie studio architektoniczne von Müllera.

22 Styczeń, 2019

Śródziemnomorski luksus na 220 metrach kwadratowych

Bardzo ładny projekt domu w Hiszpanii powstał w świetnym studio MORANDO INMOBILIARIA, z siedzibą w mieście Sada, znajdującego się w północnej części kraju, nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego.

18 Grudzień, 2018

Stylowy dom w stylu skandynawskim

Styl skandynawski nieprzerwanie zalicza się do jednego z najpopularniejszych, zarówno w architekturze, jak i w aranżacji wnętrz. Zachwyca naturalnością materiałów i kolorów, ciepłą kolorystyką, minimalistycznym, ale funkcjonalnym wyposażeniem.

22 Listopad, 2018

Rosyjska willa pełna przepychu, strojności i klasycznej elegancji

Ciekawy projekt podmiejskiego domu, projektu studia  Design Hall został zrealizowany w 2018 roku. W wystroju wnętrz zastosowano klasyczny styl dekoracji, lekki i przytulny… Spójrzmy na każdy pokój tego przepełnionego wykwintnością i okazałością, lu…

19 Listopad, 2018

Czarna stodoła nad jeziorem

Jeżeli należycie do fanów skandynawskiego designu i lubicie minimalistyczną architekturę i aranżącję wnętrz, ten projekt z pewnością przypadnie wam do gustu. Jest to dom typu stodoła, który wybudowany został w malowniczej okolicy nad jeziorem.

16 Listopad, 2018

Klimatyczny apartament w spokojnych kolorach

Dziś przedstawimy Wam fotorelację z mieszkania, które jest urządzone tak precyzyjnie, że warto czerpać z niego inspiracje pełnymi garściami. Apartament został zaprojektowany przez architektów z Rosji.

15 Listopad, 2018

Ciasny, ale włany - 25 metrów kwadratowych szczęścia

Zastanawiacie się, jak mieszka się na 25 metrach kwadratowych? Tak niewielką przestrzeń można urządzić niezwykle funkcjonalnie i wygodnie, co udowadnia projekt, którego zdjęcia pokażemy wam w tym Katalogu Inspiracji.

14 Listopad, 2018

Kompaktowa wersja nowoczesnego domu

Marzysz o swoim własnym domu? Oglądasz przeróżne projekty by wybrać najlepszy? Mamy dla Ciebie jedną radę: zrealizuj swoje największe marzenie! Dziś propozycja bardzo kompaktowa: niedrogi  domek, nowoczesny, bardzo piękny i stylowy, który Ci się z pe…

13 Listopad, 2018