homify 360° – porady i informacje

Czarna stodoła nad jeziorem

Jeżeli należycie do fanów skandynawskiego designu i lubicie minimalistyczną architekturę i aranżącję wnętrz, ten projekt z pewnością przypadnie wam do gustu. Jest to dom typu stodoła, który wybudowany został w malowniczej okolicy nad jeziorem.

16 Listopad, 2018

Klimatyczny apartament w spokojnych kolorach

Dziś przedstawimy Wam fotorelację z mieszkania, które jest urządzone tak precyzyjnie, że warto czerpać z niego inspiracje pełnymi garściami. Apartament został zaprojektowany przez architektów z Rosji.

15 Listopad, 2018

Ciasny, ale włany - 25 metrów kwadratowych szczęścia

Zastanawiacie się, jak mieszka się na 25 metrach kwadratowych? Tak niewielką przestrzeń można urządzić niezwykle funkcjonalnie i wygodnie, co udowadnia projekt, którego zdjęcia pokażemy wam w tym Katalogu Inspiracji.

14 Listopad, 2018

Kompaktowa wersja nowoczesnego domu

Marzysz o swoim własnym domu? Oglądasz przeróżne projekty by wybrać najlepszy? Mamy dla Ciebie jedną radę: zrealizuj swoje największe marzenie! Dziś propozycja bardzo kompaktowa: niedrogi  domek, nowoczesny, bardzo piękny i stylowy, który Ci się z pe…

13 Listopad, 2018

Dwupoziomowe drewniane wnętrze, które Was zachwyci

Wszyscy mieszkańcy dużych miast i metropolii wiedzą, jak trudno zbudować dom, który może stać się oazą spokoju pośród tego całego zgiełku. Tętniące życiem otoczenie można tolerować tylko wtedy, gdy ma się kojącą, spokojną rezydencję, z wnętrzami zbli…

07 Listopad, 2018

Czarny dom z minimalistycznym wnętrzem

Domy o czarnych fasadach są coraz częściej spotykane, choć wciąż spotykają się z mieszanymi reakcjami. Dla jednych są symbolem brzydoty, dla innych wyrazem nowoczesnej, innowacyjnej architektury.

06 Listopad, 2018

Jasne mieszkanie z prawdziwym połyskiem

Studio architektoniczne Chado pochodzi z Rosji i na co dzień realizuje typowe i mniej typowe projekty wnętrz, dzięki czemu marzenia każdej rodziny stają się rzeczywistością. Tym razem opowiemy o projekcie mieszkania o powierzchni 80 metrów kwadratowy…

01 Listopad, 2018

Projekt prywatnego, nowoczesnego domu pod miastem

Jedna z naszych ulubionych architektek z Moskwy -  Lena Gordina , podzieliła się z nami projektem prywatnego domu podmiejskiego, zrealizowanego przez jej biuro architektoniczne w Berlinie! Klasyczny Bauhaus, sprytna technologia, eleganckie meble, sty…

03 Październik, 2018

Nowy dom na historycznych fundamentach

Dziś przed nami wielka przebudowa. Na starych, historycznych fundamentach powstał dom, w którym wydzielono piękne, dwupoziomowe mieszkanie. Urządzono je przytulne, klimatyczne, ale także niezwykle elegancko z poszanowaniem tradycji.

02 Październik, 2018

Genialny niemiecki projekt jednorodzinnego domu

Całkowita powierzchnia tego domu to 208 metrów kwadratowych. Każde piętro (bez tarasu i balkonu) ma powierzchnię 104 metrów. Poza tym dom ma trzy sypialnie na drugim piętrze i dwie łazienki. Generalnie jest idealny dla rodziny z dwójką dzieci.

14 Wrzesień, 2018