Baseny – porady i informacje

Najlepsze metody oczyszczania wody w basenie

Możliwość korzystania z własnego basenu w ogrodzie to wielka przyjemność. Często psuje ją, niestety, konieczność przeprowadzania zabiegów utrzymujących wodę w czystości. Ale wcale tak być nie musi.

11 Listopad, 2020

Jak stworzyć basen w pięciu krokach?

Nie, to nie żart. Używanie prefabrykatów podczas budowy domu jest co raz bardziej powszechne, również ze względu na możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, ale również ze względu na tempo powstawania konstrukcji.

18 Listopad, 2018

6 basenów, których dna imitują piasek

Znacie to uczucie: właśnie wróciliście z wakacji i już zaczynacie planować następne? Nie możecie doczekać się ucieczki w tropiki, do miejsc, gdzie turkusowa tafla oceanu styka się ze złocistym odcieniem piasku, a wszystko to otaczają delikatnie faluj…

30 Kwiecień, 2018

16 basenów idealnych do małego ogrodu

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim długie, ciepłe dni, które najchętniej spędzilibyśmy pluskając się w basenie. Dla wielu jednak posiadanie jakiegokolwiek zbiornika wodnego – a co dopiero basenu! – wciąż pozostaje w strefie marzeń.

15 Kwiecień, 2018

10 wspaniałych basenów do twojego ogrodu

Lato zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli już czujecie wakacyjny klimat, nie możecie doczekać się upalnych weekendów spędzanych w ogrodzie  gronie rodziny i przyjaciół, obejrzyjcie nasze zestawienie 10 wyjątkowych basenów.

23 Marzec, 2018

Wszystko co musisz wiedzieć, aby wybudować basen

Kto powiedział, że koniecznie potrzeba dużej działki, mnóstwo przestrzeni i grubego portfela, aby zrealizować marzenie o posiadaniu basenu? Nawet kilka metrów wolnego miejsca i ograniczony budżet wystarczą, by sprawić sobie mini basen… nawet w domu!…

08 Listopad, 2017

17 niewielkich basenów na patio i do ogrodu

Kiedy myślimy o basenie, od razu przychodzi nam na myśl luksusowa willa z ogromnym ogrodem. A przecież możemy mieć basen również wtedy, gdy dysponujemy niewielką przestrzenią! Dziś pokażemy Wam 17 świetnych pomysłów, dzięki którym uwierzycie, że krea…

29 Wrzesień, 2017

Prywatne i luksusowe SPA w domowym zaciszu

Kto z nas nie marzy czasem, by oderwać się od codziennych obowiązków i wyjechać w miejsce, gdzie w spokoju będzie można oddać się wypoczynkowi… ? Niestety, wyjazdy do ośrodków SPA wiążą się z niemałymi kosztami,pochłaniają także ogromne ilości czasu.

16 Wrzesień, 2017

Małe baseny: Nieosiągalne marzenie czy luksus w zasięgu ręki?

W tym roku nie uniknęliśmy fali upałów. Z nieba lał się żar i nie trzeba było wyjeżdżać w ciepłe kraje, aby szukać sposobów na ochłodę. Jedni wybierali cień, inni zamykali się w chłodnych murach domów z na wpół zasłoniętymi roletami, a jeszcze inni…

30 Sierpień, 2017

Marzenie się spełniło: szybki i niedrogi basen na własność!

Coraz więcej ludzi spełnia swoje marzenie o posiadaniu własnego basenu, ponieważ obecnie istnieje wiele sposobów, aby zainstalować taki basen w ogrodzie, nie wydając jednocześnie fortuny.

29 Sierpień, 2017