Baseny – porady i informacje

14 basenów ze stali nierdzewnej idealnych na lato

Lipiec to gorący miesiąc, w którym nie marzymy o niczym innym, niż o schłodzeniu się w basenie. Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na wakacyjny wyjazd, a jeżeli już wyjeżdżamy na urlop to zawsze wydaje się on być za krótki.

7 kroków do stworzenia cudownego przydomowego basenu

Kto z nas nie marzy o basenie? Szczególnie teraz, gdy przyszły w końcu ciepłe dni i zanurzenie się w chłodnej wodzie to prawdziwa przyjemność. Dziś mamy dla Was zestaw cudownych basenów, a w dodatku niespomplikowanych w budowie.

30 Czerwiec, 2017

Trochę wody dla ochłody! - 6 oryginalnych basenów

Kiedy na zewnątrz temperatura sięga zenitu zapewne większość z Was marzy o chwili wytchnienia na świeżym powietrzu. Nie zawsze jednak możemy sobie pozwolić na długie wyjazdy poza miasto nad jezioro, czy też specjalną wycieczkę na otwarty basen.

20 Czerwiec, 2017

15 małych basenów idealnych do patio czy tarasu

Teraz, gdy pogoda nareszcie zrobiła się ciepła i przyjemna, z utęsknieniem myślimy o chwialach relaksu. Musicie przyznać, że latem najprzyjemniej spędzać czas nad wodą. Wyjazdy nad morze, by odpoczywać na rajskich plażach, są niestety kosztowne i wym…

05 Czerwiec, 2017

25 oryginalnych wskazówek dotyczących dekoracji korytarza

Przedpokój to wizytówka każdego mieszkania. Stworzenie oszałamiającego wejścia jest najlepszym sposobem na wywołanie u gości doskonałego, pierwszego wrażenia. Aby tę część domu przekształcić w gościnną i przyjazną strefę nie zawsze konieczne są koszt…

16 Maj, 2017

Prywatny basen w 9 krokach - Wspaniale!

Na pewno większość z Was zastanawiała się kiedyś, jak to jest posiadać własny dom z basenem. W upalne dni nie ma nic lepszego od zanurzenia się w chłodnej wodzie, co więcej pływanie pozwala utrzymać nasze ciało w formie.

06 Marzec, 2017

10 podwyższanych i tanich basenów, które dobrze pasują na każde patio

Pływając w podwyższanym basenie ma się najlepszy widok na patio, taras czy ogród. O estetycznych walorach tego rozwiązania nie trzeba dużo mówić. Są jeszcze inne powody, dla których warto zdecydować się na podwyższany basen- sprawdzi się na przykład…

27 Wrzesień, 2016

Prywatny basen na tarasie - co trzeba wiedzieć

Lato jest tuż za rogiem, a wraz z gwałtownym wzrostem temperatury zmienia nasze codzienne nawyki. Świeże powietrze i możliwość ochłodzenia się jest czymś koniecznym, jeśli chcemy naprawdę odpocząć po dniu w pracy.

08 Lipiec, 2016

6 zachwycających basenów z całego świata

Czy zaplanowaliście już letnie wakacje? Aby dobrze zrelaksować się w chłodnej wodzie, nie zawsze musicie być nad morzem. Kąpieli w hotelowym basenie, może być tak samo cudowna. Albo nawet jeszcze piękniejsza.

30 Czerwiec, 2016

Przygotuj swój basen na lato w 7 krokach!

Na komfort posiadania basenu w ogrodzie mogą sobie pozwolić nieliczni. Przede wszystkim właściciele domów jednorodzinnych z dużym ogrodem, w którym nie brakuje miejsca i istnieje możliwość aranżacji prywatnego akwenu.

11 Luty, 2016