Magazyn

7 porad na tanie i nowoczesne budownictwo

Marzysz o posiadaniu własnego domu ? Masz dość płacenia czynszu? Problem w tym, że budżet jest ograniczony, prawda? Nie martw się, ponieważ obecnie istnieją rozwiązania na każdy gust i każdą kieszeń.

26 Luty, 2024

Nowoczesny, rodzinny dom wybudowany za 21 tysięcy euro

Jeśli chcesz zbudować własny dom i lubisz nowoczesny styl i współczesne materiały, ale nie możesz obejść się bez przytulności małego domu i dużej ilości naturalnego światła, to projekt, który pokażemy Ci w tym artykule.

Najlepsza orientacja słoneczna dla Twojego domu. Dowiedz się wszystkiego!

Budowa domu od podstaw to niewątpliwie duże wyzwanie. Wszystko można dobrać i dostosować według wymagań i oczekiwań klienta, oczywiście korzystając z wiedzy profesjonalistów. Pierwsza ważna decyzja dotyczy wówczas wyboru lokalizacji i gruntu, a nastę…

10 wspaniałych jednopiętrowych domów Twoich marzeń

Dom parterowy czy dom dwupiętrowy: co jest lepsze? Jesteśmy pewni, że nasi czytelnicy mają odmienne zdanie. Tak naprawdę każdy z nich ma zalety i wady i wszystko zależy od sytuacji każdej osoby lub rodziny, a nawet lokalizacji, w której znajduje się…

5 nowoczesnych domów parterowych - zobacz teraz!

Chcemy po raz kolejny pokazać Ci, co możesz zrobić w swoim projekcie domowym, wskazując wyraźniej najwygodniejszą dla Ciebie ścieżkę osiągnięcia celu i spełnienia wszystkich Twoich oczekiwań.

Ekonomiczne aspekty zastosowania dachu skośnego na budynku

Nowoczesne budynki mogą być zwieńczone płaskim lub skośnym dachem. Rodzaj zastosowanej szczytowej przegrody wpływa nie tylko na wygląd obiektu, lecz także na koszty budowy i utrzymania.

20 Grudzień, 2023

Zniewalające domy z drewna dla każdego!

W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy dla Was 10 projektów domów z drewna. Każdy znajdzie tu coś dla siebie- w zestawieniu znajdują się domy o różnych rozmiarach, do budowy których wykorzystano różne rodzaje drewna i które wpiszą się w każdy budżet, b…

30 Maj, 2021

Pełnia zieleni z projektantami wnętrz Ecoinch

Ecoinch Services Private Limited to doświadczona firma zajmująca się projektowaniem wnętrz z siedzibą w Noida, Uttar Pradesh w Indiach. I chociaż piękne meble i kuszący wystrój stanowią część codziennych zobowiązań Ecoinch, jest jeszcze jeden element…

09 Grudzień, 2020

Sposoby na reprezentacyjną fasadę domu

Oryginalne elewacje domów przyciągają nasz wzrok. Lubimy oryginalne domy, wykończone z pomocą naturalnych materiałów i spokojnej kolorystyki. Wydają się nam one bardziej bogate, estetyczne, nawet wtedy gdy bryła domu jest prosta i mało oryginalna.

06 Listopad, 2020

Architektoniczne cuda od Decorum

Dzisiejszy Katalog Inspiracji będzie inny niż zazwyczaj, nie skupimy się na konkretnym temacie ale na zaprezentowaniu Wam wspaniałych projektów z bardzo szeroko zakrojonych dziedzin architektonicznych.

13 Lipiec, 2020