Magazyn

Idealny dom z oszałamiającym wnętrzem

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego ultra nowoczesnego projektu domu! Wystarczy spojrzeć na ten układ z wygodną kuchnią, tarasem, który wygląda bardziej jak patio i garażem na dwa samochody. Wszystko tu jest idealne…

26 Listopad, 2018

Budowanie bez barier

Mieszkanie bez barier i przeszkód jest koniecznością dla osób niepełnosprawnych fizycznie, ale także dla naszych kochanych seniorów. Dzięki odpowiednio przystosowanej przestrzeni, takie osoby mogą dłużej cieszyć się samodzielnością.

11 Marzec, 2018

Wspaniały dom jednorodzinny o nowoczesnym designie

Wybór idealnego projektu domu jednorodzinnego nie jest prosty – liczy się nie tylko funkcjonalność i wygoda we wnętrzach, ale także współczesny design bryły. Dziś pokażemy Wam fantastyczny projekt autorstwa architektów z polskiej pracowni HomeKONCEPT…

22 Luty, 2018

Najpiękniejsze bożonarodzeniowe domy

Boże Narodzenie tuż, tuż… Przypominają nam o tym na każdym rogu, pięknie i odświętnie udekorowane witryny sklepowe, wszechobecni Święci Mikołajowie z workami wypchanymi prezentami i kolorowe ulice przyprószone śniegiem.

14 Grudzień, 2017

Pięć przykładów cudownych domów do skopiowania

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji chcielibyśmy przedstawić Wam szereg pięknych i stylowych domów zaprojektowanych przez specjalistów z różnych zakątków świata.  W każdym domu natkniemy się na wskazówkę lub pomysł aranżacyjny, który na pewno zmotywuje…

29 Listopad, 2017

Jak rozpoznać ścianę nośną?

Przebudowa domu to doskonała sprawa, szczególnie jeśli mamy do dyspozycji stary budynek. Dzięki odpowiednim zabiegom możemy dostosować go do własnych potrzeb o sprawić, aby stał się bardziej funkcjonalny.

17 Październik, 2017

20 pięknych domów jednorodzinnych, w których chcielibyśmy zamieszkać

Wielu z nas marzy o tym samym: posiadanie własnego domu jednorodzinnego. Czy może być coś lepszego niż mieszkanie w otoczeniu natury? Szczególnie w ostatnich latach, coraz więcej ludzi myśli o wyprowadzce poza miasto i ucieczce od zgiełku i spalin.

20 Wrzesień, 2017

Wady i zalety okien panoramicznych

Podczas budowy własnego domu często stoimy w obliczu niezwykle trudnych wyborów. Konsultacje z głównym architektem, ekipą budowlaną, problemy, liczne sugestie i hipotezy niejednokrotnie są obce dla laika i mogą sprawić, że poczujemy się niepewnie.

18 Wrzesień, 2017

12 nowoczesnych domów, w których żyje się wygodnie

Czy komfortowy i wygodny dom oznacza zawsze przestronne i duże wnętrze, dużą ilość pokoi i kosztowne udogodnienia? Odpowiedź na to pytanie jest, wbrew pozorom, bardzo skomplikowana i niejednoznaczna.

17 Sierpień, 2017

Prefabrykowane domy, idealne by osiedlić się na łonie natury

Dla wielu ludzi, nie ma większej przyjemności niż bycie w środku natury i obcowanie z nią. Mieszkanie w pobliżu drzew, ptaków i oddychanie świeżym powietrzem jest prawie jak sen.

14 Sierpień, 2017