Magazyn

Najpiękniejsze elewacje Polskich domów

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Wam przedstawić pomysły na różnorodne fasady domów, składające się z najmodniejszych materiałów, jak i kolorów. A nie od dziś wiadomo, że przecież inspiracje trzeba czerpać od najlepszych.

09 Maj, 2021

Pełnia zieleni z projektantami wnętrz Ecoinch

Ecoinch Services Private Limited to doświadczona firma zajmująca się projektowaniem wnętrz z siedzibą w Noida, Uttar Pradesh w Indiach. I chociaż piękne meble i kuszący wystrój stanowią część codziennych zobowiązań Ecoinch, jest jeszcze jeden element…

09 Grudzień, 2020

10 prostych domów, które zachęcą Cię do zbudowania własnego

Marzysz o własnym domu z ogródkiem? Jeśli tak to ten artykuł jest dla Ciebie. Zebraliśmy 10 wspaniałych polskich projektów domów, które mogą stanowić doskonałą inspirację do wybudowania własnego lokum.

30 Sierpień, 2020

Architektoniczne cuda od Decorum

Dzisiejszy Katalog Inspiracji będzie inny niż zazwyczaj, nie skupimy się na konkretnym temacie ale na zaprezentowaniu Wam wspaniałych projektów z bardzo szeroko zakrojonych dziedzin architektonicznych.

13 Lipiec, 2020

Nowoczesny budynek mieszkalny na Warszawskiej Nowej Pradze

Inwestycja, którą dziś Wam chcemy pokazać to prawdziwy hit. Doskonała lokalizacja, niezwykle barwna historia, a także wspaniała nowoczesna architektura w najlepszym wydaniu. Projekt powstała w latach 2016-2017 w pracowni Zbigniewa Tomaszczyka Decorum…

25 Maj, 2020

Wspaniała modernizacja dworca kolejowego

Architektura to nie tylko piękne, nowoczesne domy, wspaniałe ogrody pełne ciekawej, rozplanowanej w przemyślany sposób zieleni czy zjawiskowe wnętrza apartamentów, które możecie zobaczyć u nas w homify.

27 Kwiecień, 2020

Idealny dom z oszałamiającym wnętrzem

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego ultra nowoczesnego projektu domu! Wystarczy spojrzeć na ten układ z wygodną kuchnią, tarasem, który wygląda bardziej jak patio i garażem na dwa samochody. Wszystko tu jest idealne…

26 Listopad, 2018

Budowanie bez barier

Mieszkanie bez barier i przeszkód jest koniecznością dla osób niepełnosprawnych fizycznie, ale także dla naszych kochanych seniorów. Dzięki odpowiednio przystosowanej przestrzeni, takie osoby mogą dłużej cieszyć się samodzielnością.

11 Marzec, 2018

Wspaniały dom jednorodzinny o nowoczesnym designie

Wybór idealnego projektu domu jednorodzinnego nie jest prosty – liczy się nie tylko funkcjonalność i wygoda we wnętrzach, ale także współczesny design bryły. Dziś pokażemy Wam fantastyczny projekt autorstwa architektów z polskiej pracowni HomeKONCEPT…

22 Luty, 2018

Najpiękniejsze bożonarodzeniowe domy

Boże Narodzenie tuż, tuż… Przypominają nam o tym na każdym rogu, pięknie i odświętnie udekorowane witryny sklepowe, wszechobecni Święci Mikołajowie z workami wypchanymi prezentami i kolorowe ulice przyprószone śniegiem.

14 Grudzień, 2017