Magazyn

Portugalska firma budująca piękne i niedrogie domy modułowe

Coraz więcej osób decyduje się na budowę domów modułowych. Są ekologiczne, tańsze, a dzięki prefabrykacji i montażu na miejscu można uniknąć czasochłonnej i niewygodnej pracy. W Portugalii koncepcja nie upowszechniła się jeszcze i dopiero niedawno ni…

25 Luty, 2024
Ad

100 m² za jedyne 50 000 euro

Projekt, którego zdjęcia pokażemy poniżej, jest niezwykle osobliwy, ponieważ oferuje ekonomiczne i zrównoważone rozwiązanie w obszarze modułowej architektury i budownictwa. Za ten wspaniały dom odpowiedzialni są architekci firmy Discovercasa, która m…

15 portugalskich domów prefabrykowanych

Domy prefabrykowane od dawna uważane są za rodzaj konstrukcji niskiej jakości. Jednak podobnie jak moda jest elastyczna, tak obecnie obserwujemy wzrost zainteresowania tego typu budownictwem.

Ekonomiczne aspekty zastosowania dachu skośnego na budynku

Nowoczesne budynki mogą być zwieńczone płaskim lub skośnym dachem. Rodzaj zastosowanej szczytowej przegrody wpływa nie tylko na wygląd obiektu, lecz także na koszty budowy i utrzymania.

20 Grudzień, 2023

Pełnia zieleni z projektantami wnętrz Ecoinch

Ecoinch Services Private Limited to doświadczona firma zajmująca się projektowaniem wnętrz z siedzibą w Noida, Uttar Pradesh w Indiach. I chociaż piękne meble i kuszący wystrój stanowią część codziennych zobowiązań Ecoinch, jest jeszcze jeden element…

09 Grudzień, 2020

Architektoniczne cuda od Decorum

Dzisiejszy Katalog Inspiracji będzie inny niż zazwyczaj, nie skupimy się na konkretnym temacie ale na zaprezentowaniu Wam wspaniałych projektów z bardzo szeroko zakrojonych dziedzin architektonicznych.

13 Lipiec, 2020

Wspaniała modernizacja dworca kolejowego

Architektura to nie tylko piękne, nowoczesne domy, wspaniałe ogrody pełne ciekawej, rozplanowanej w przemyślany sposób zieleni czy zjawiskowe wnętrza apartamentów, które możecie zobaczyć u nas w homify.

27 Kwiecień, 2020

Pałacowa architektura

Dziś pokażemy Wam nietypowy projekt. Jest to dom, swoim wyglądem przypominający pałacyk, utrzymany w stylu klasycystycznym. Na jego tyłach dobudowano jednak nowoczesny segment, służący jako miejsce na taras oraz letnia kuchnię.

15 Marzec, 2018

Budowanie bez barier

Mieszkanie bez barier i przeszkód jest koniecznością dla osób niepełnosprawnych fizycznie, ale także dla naszych kochanych seniorów. Dzięki odpowiednio przystosowanej przestrzeni, takie osoby mogą dłużej cieszyć się samodzielnością.

11 Marzec, 2018

5 zewnętrznych czynników, które podniosą wartość Twojego domu (i pięć, które mogą ją obniżyć)

Każdy, kto kiedykolwiek dokonał zakupu domu czy mieszkania wie, jak ważne jest pierwsze wrażenie, które odnosi się podczas wstępnego oglądania. Szykując się do sprzedaży nieruchomości, to właśnie na ten aspekt powinno się zwrócić szczególną uwagę.

20 Grudzień, 2017