Magazyn

Pałacowa architektura

Dziś pokażemy Wam nietypowy projekt. Jest to dom, swoim wyglądem przypominający pałacyk, utrzymany w stylu klasycystycznym. Na jego tyłach dobudowano jednak nowoczesny segment, służący jako miejsce na taras oraz letnia kuchnię.

15 Marzec, 2018

Budowanie bez barier

Mieszkanie bez barier i przeszkód jest koniecznością dla osób niepełnosprawnych fizycznie, ale także dla naszych kochanych seniorów. Dzięki odpowiednio przystosowanej przestrzeni, takie osoby mogą dłużej cieszyć się samodzielnością.

11 Marzec, 2018

5 zewnętrznych czynników, które podniosą wartość Twojego domu (i pięć, które mogą ją obniżyć)

Każdy, kto kiedykolwiek dokonał zakupu domu czy mieszkania wie, jak ważne jest pierwsze wrażenie, które odnosi się podczas wstępnego oglądania. Szykując się do sprzedaży nieruchomości, to właśnie na ten aspekt powinno się zwrócić szczególną uwagę.

20 Grudzień, 2017

Najpiękniejsze bożonarodzeniowe domy

Boże Narodzenie tuż, tuż… Przypominają nam o tym na każdym rogu, pięknie i odświętnie udekorowane witryny sklepowe, wszechobecni Święci Mikołajowie z workami wypchanymi prezentami i kolorowe ulice przyprószone śniegiem.

14 Grudzień, 2017

Pięć przykładów cudownych domów do skopiowania

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji chcielibyśmy przedstawić Wam szereg pięknych i stylowych domów zaprojektowanych przez specjalistów z różnych zakątków świata.  W każdym domu natkniemy się na wskazówkę lub pomysł aranżacyjny, który na pewno zmotywuje…

29 Listopad, 2017

10 wspaniałych domów parterowych

Domy parterowe to nowa moda, która zyskuje coraz więcej zwolenników. Taka bryła budynku daje gwarancję integracji z naturą na zewnątrz. Latem ogród może wpływać do wnętrza, zimą – jest na wyciągnięcie ręki.

25 Listopad, 2017

3 perfekcyjne, drewniane domki na wieś

Marzycie o malowniczym domku na wsi? Koniecznie zostańcie z nami, bo mamy dla Was coś wyjątkowego! Nasi architekci przygotowali projekty nawiązujące w mniejszym lub większym stopniu do stylu rustykalnego, jednak bardzo eleganckie.

31 Październik, 2017

Jak rozpoznać ścianę nośną?

Przebudowa domu to doskonała sprawa, szczególnie jeśli mamy do dyspozycji stary budynek. Dzięki odpowiednim zabiegom możemy dostosować go do własnych potrzeb o sprawić, aby stał się bardziej funkcjonalny.

17 Październik, 2017

5 inspiracji dla domu w stylu amerykańskim

Jeśli marzy Ci się dom w stylu amerykańskim, mamy dla Ciebie kilka fantastycznych inspiracji! Sprawdź pomysły naszych architektów i zbuduj swój własny dom rodem z przedmieścia Nowego Jorku!

13 Październik, 2017

20 pięknych domów jednorodzinnych, w których chcielibyśmy zamieszkać

Wielu z nas marzy o tym samym: posiadanie własnego domu jednorodzinnego. Czy może być coś lepszego niż mieszkanie w otoczeniu natury? Szczególnie w ostatnich latach, coraz więcej ludzi myśli o wyprowadzce poza miasto i ucieczce od zgiełku i spalin.

20 Wrzesień, 2017