Architektura wnętrz – porady i informacje

10 pomysłów na nowoczesny dom

Urządzając wnętrza domu czy mieszkania wielu z nas chce osiągnąć efekt nowoczesności. Nowoczesne pomysły aranżacyjne łączymy z nowoczesnym designem, chcąc osiągnąć współczesny rezultat.

22 Grudzień, 2017

6 skandynawskich projektów DIY, które zechcesz skopiować do swojego domu

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o skandynawskim designie. Ciężko jest rozmawiać o tym stylu bez odniesienia się do prostej i eleganckiej estetyki, jaka w nim  panuje. My jesteśmy absolutnymi fanami tego trendu, który zdominował współczesne salon…

19 Grudzień, 2017

9 pomysłów na stworzenie szykownego wnętrza

Wygląd naszego mieszkania ma dla nas ogromne znaczenie. Przede wszystkim każdy pragnie wnętrza, w którym będzie mógł poczuć się komfortowo, przytulnie i bezpiecznie. To wszystko daje nam odpowiednio dopasowana aranżacja do naszej przestrzeni.

16 Grudzień, 2017

Stal konstrukcyjna jako materiał budowlany i wykończeniowy: kilka fantastycznych przykładów

Stal konstrukcyjna używana do budowy domów i dachów była ważnym i często stosowanym materiałem od czasu rewolucji przemysłowej. Popularną techniką budowy domu jest połączenie konstrukcji kamiennej z drewnianym szkieletem jako podstawą.

06 Grudzień, 2017

Kamień na ścianie - 13 pomysłów

Szkło, metal i beton współtworzą nowoczesne wnętrza pełne stylu, jednak to kamień, drewno i tekstylia budują atmosferę pełną domowego ciepła. Chociaż współczesna architektura ma nam tak wiele do zaoferowania, wciąż wracamy do materiałów naturalnych,…

05 Grudzień, 2017

Praktyczne rozwiązania dla małych domów

Nieważne, czy Twój dom jest duży czy mały, jesteśmy pewni, że ten zestaw pomysłów Cię zaintryguje. Dlaczego?Dlatego, że wiemy, jak trudno jest prowadzić zorganizowany dom, gdzie rzeczy nie wysypują się zewsząd i wszystko ma swoje miejsce.

01 Grudzień, 2017

10 pomysłów na kamień w aranżacji wnętrz

Wybór odpowiednich materiałów do aranżacji wnętrz często może sprawiać wiele problemów. Zdecydowanie się na takie, które będą odpowiadać estetyce pomieszczeń, ich kolorystyce, a także naszemu budżetowi, to nie lada wyzwanie.

24 Listopad, 2017

Winyl – wielki powrót na salony!

Mało atrakcyjne, jednobarwne wykładziny z PCV, popularne w latach 70-tych i 80-tych to już przeszłość. Teraz winylowe podłogi powracają w nowej szacie – ciche, komfortowe i w ciekawych, naturalnych dekorach.

23 Listopad, 2017

Poziomo czy pionowo? - wybieramy nowoczesną tapetę

Wybierając tapetę do naszego salonu powinniśmy sięgnąć po ponadczasowe pasy, które nie tyle co nigdy nie wychodzą z mody, ale pozwalają na stworzenie eleganckiego wnętrza. Możemy wybierać w śród grubych i cienkich wzorów, pionowych i poziomych pasów.

22 Listopad, 2017

16 pomysłów na dekoracje ścian z niszami i wnękami

W klasycznej architekturze nisze to wyryta w ścianie przestrzeń najczęściej zwieńczona półkolistym łukiem. Powstała w ten sposób wnęka służyła do przechowywania rzeźb lub też obrazów religijnych.

13 Listopad, 2017