Architektura wnętrz – porady i informacje

Drzwi wewnętrzne do domu i mieszkania – jakość, design, bezpieczeństwo

Wybór funkcjonalnych drzwi do mieszkania jest kluczowy w ich późniejszej, komfortowej eksploatacji. Warto pamiętać, że wybierając drzwi należy zwrócić szczególną uwagę na ich jakość.

05 Grudzień, 2023

Czy ubezpieczenie nieruchomości jest potrzebne do odbioru domu? To musisz wiedzieć!

Budowa domu to potężne i czasochłonne przedsięwzięcie. Jednak zakończenie robót konstrukcyjnych wcale nie oznacza możliwości zamieszkania. Na koniec należy przeprowadzić odbiór domu.

24 Sierpień, 2023

Panele podłogowe a zdrowie - istotne informacje dla wyboru odpowiedniego rozwiązania

Panele podłogowe zyskują coraz większą popularność wśród tych, co poszukują ciekawych oraz praktycznych rozwiązań do swojego wnętrza. Oprócz aspektów estetycznych, niezwykle istotne jest dbanie o zdrowie i komfort w naszych pomieszczeniach.

24 Sierpień, 2023

Nowy dom dla rodziny – podłogi drewniane zostaną z wami na lata

Budowa lub zakup nowego domu, który spełni oczekiwania i potrzeby całej rodziny to inwestycja w przyszłość. Odpowiedzialna decyzja wymaga dokonania wielu wyborów. Co do jednego możecie być pewni.

16 Sierpień, 2023

Relaks, ładowanie, powtarzanie: Jak wygodne meble zmieniają Twój dom i samopoczucie

W dzisiejszym pędzącym świecie poszukiwanie ukojenia i odprężenia staje się niezwykle istotne dla utrzymania dobrego samopoczucia. Gdy przekraczamy próg naszego mieszkania, pragniemy azylu, w którym możemy się zrelaksować i odnowić siły.

31 Marzec, 2023

Projekt kuchni z salonem w mieszkaniu SenkoArt

SenkoArt Design ma przyjemność zaprezentować swój kolejny projekt — kuchnia z salonem w mieszkaniu, którego wystrój zachowuje doskonały balans pomiędzy funkcjonalnością a stylem.

02 Listopad, 2022
Ad

Panele akustyczne Vertisol dla biura Fundacji Josep Carreras

Fundacja Josep Carreras — organizacja poświęcona walce z białaczką i innymi nowotworami krwi — zwróciła się do Vertisol w celu zaprojektowania w swoim ośrodku nowych biur o poprawionej akustyce.

12 Październik, 2022
Ad

Nowoczesne podejście do klasyki - realizacja restauracji Autentico

Prowadzenie udanego biznesu gastronomicznego jest nie tylko intratnym zajęciem, ale także niesie za sobą ogromną satysfakcję czysto społeczną. I nie ma się co dziwić – ludzie tłumnie wracają do miejsc, w których jakże często spędzali swój wolny czas.

30 Listopad, 2021

Piękno klasyki i temperament nowoczesności – apartament w Mediolanie

Odpowiedni wystrój mieszkania zazwyczaj poprzedzony jest niezliczonymi dniami planowania, szykowania i ustalania wszelkich za i przeciw. Niezależnie od tego, w jakiej konwencji chcemy utrzymać nasz apartament, musimy mieć otwartą głowę na pomysły.

23 Listopad, 2021

Eklektyczne wnętrze biurowca – Znamenka w Moskwie

Stworzenie odpowiednich warunków do pracy powinno być priorytetem każdego przedsiębiorcy. Coraz częściej możemy spotkać nieszablonowe rozwiązania przestrzenne, które dzięki przełamaniu powszechnie obowiązujących schematów, potrafią zachwycać i jednoc…

16 Listopad, 2021