Architektura wnętrz – porady i informacje

Warto mieć okno na świat - 15 propozycji dla Twojego domu

Lubicie mieć dużo naturalnego światła w pomieszczeniach domu? Podobają się Wam nowoczesne przeszklenia od podłogi, aż po sufit? Czy może preferujecie tradycyjne okna, które zapewniają więcej prywatności?Jeśli nie możecie się zdecydować to z pewnością…

24 Kwiecień, 2021

Twój wymarzony balkon! 10 wspaniałych sposobów na loggie

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami balkonu, to macie naprawdę morze możliwości na jego ciekawą aranżację. Możemy go częściowo lub całkowicie zabudować, stworzyć w nim luksusową oazę relaksu, a nawet ekskluzywne spa…

22 Luty, 2021

Jasne i przestronne mieszkanie w Toruniu

Skoro jesteście z nami na platformie homify, to z pewnością tak jak i my kochacie inspirować się wspaniałą architekturą, lubicie oglądać piękne zdjęcia wnętrz i ogólnie wiedzieć, co obecnie jest na topie.

21 Luty, 2021

Pokój gościnny - gdzie i jak go zaaranżować?

Pokój gościnny to ogromny luksus, na który nie każdy z nas może sobie pozwolić. Zazwyczaj nie mamy po prostu miejsca na wydzielenie osobnego pomieszczenia, w którym mieszkają odwiedzający nas goście.

09 Luty, 2021

Ściany odporne na... dzieci!

Wilgoć, zachlapanie, zmienna temperatura to czynniki, które sprawiają, że w łazience czy kuchni panują warunki, które wymagają odpornych materiałów wykończeniowych na ściany czy podłogi.

05 Styczeń, 2021

Kolor roku Pantone 2021 - Illuminating i Ultimate Gray!

Jak co roku, Instytut Pantone wybrał kolorystykę, która będzie modna w nadchodzącym roku. Tym razem padło na bardzo przyjemny dla oka duet kolorystyczny Illuminating i Ultimate Grey, czyli mówiąc w naszym języku, słoneczny żółty i uspokajająca szaroś…

11 Grudzień, 2020

Spraw by Twój dom był przytulny na zimę!

Zima to pora roku, która ma wielu zwolenników, zwłaszcza wśród dzieci, jednak część z nas kompletnie za nią nie przepada. Chłodne powiewy wiatru, zaspy śniegu, przemoknięte buty i przemarznięte palce nie zachęcają do wyjścia w plener.

11 Grudzień, 2020

Nowoczesne wejścia do domu -garść inspiracji

Wejście do domu, podwórko i ogród to przestrzeń, którą może zobaczyć każdy, nie tylko nasi goście czy rodzina. Z tego powodu warto o nią zadbać ze szczególną uwagą. Jest ona wizytówką i świadczy o jej właścicielach.

06 Grudzień, 2020

Błędy w oświetleniu domu i sposoby na ich naprawę

Ciemne mieszkanie nie zachęca do relaksu i spędzania w nim czasu. Nie lubimy nie przytulnych i słabo oświetlonych miejsc. Z drugiej strony zbyt jasne pomieszczenia też nie są oazą dla skołatanych nerwów…

05 Grudzień, 2020

18 pomysłów na aranżację salonu z telewizorem

Postęp technologiczny jest widoczny w każdym aspekcie naszego życia. Jednym z najprostszych przykładów jest telewizja. W ciągu ostatnich kilku lat telewizory przeszły prawdziwą ewolucję.

12 Listopad, 2020