Architektura wnętrz – porady i informacje

13 kolorów, by stworzyć przytulną atmosferę

Wystrój wnętrz to nie tylko dobór odpowiednich mebli i dekoracji. Bardzo istotna jest też gra kolorem! To właśnie dzięki kolorom możemy całkowicie zmienić atmosferę naszego mieszkania.

Jak być gościem idealnym? 11 praktycznych porad

Zapraszanie gości i chodzenie w odwiedziny do innych to wspaniała zabawa, którą większość osób wprost uwielbia. Istnieje jednak kilka zasad, o których warto pamiętać, by być gościem idealnym.

20 Lipiec, 2017

Dlaczego wcześniej na to nie wpadłem? 10 pomysłów dla Twojego domu

Dzisiaj mamy dla Was niezwykle kreatywne rozwiązani, które sprawią, że dom stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny.Wykorzystanie przestrzeni to klucz do sukcesu, aby wykorzystać potencjał drzemiący w naszym domu.

19 Lipiec, 2017

15 pomysłów na przesuwne drzwi dla małych domów

W dzisiejszych czasach co raz częściej spotykamy z niewielkimi domami, które wymagają logistycznych rozwiązań. Wszystko co trzeba zrobić, to sięgnąć po aranżacje, które pomogą nam znaleźć odpowiednie zabiegi do maksymalnego wykorzystania przestrzeni.

15 Lipiec, 2017

Cudowny dom pełen światła

W naszych artykułach często podkreślamy, jak ważne jest oświetlenie. Nie tylko sprawia, że w mieszkaniu jest jasno, lecz ma także zdolność wpływania na atmosferę wnętrz. Idealnie byłoby dysponować dużą ilością naturalnego światła, nie zawsze jest to…

11 Lipiec, 2017

Różnica poziomów sposobem na wyróżnienie salonu w planie otwartym

Salony we współczesnych domach i mieszkaniach już dawno przestały być po prostu osobnym pokojem. Moda na plan otwarty trwa w najlepsze, nie zapowiada się na to, żeby miała przeminąć w najbliższym czasie.

10 Lipiec, 2017

Cegła + drewno = wyjątkowa i ciepła atmosfera

W domu możemy być sobą w stu procentach. To właśnie dlatego, oprócz starań związanych z zapewnieniem ochrony i spokoju w domu, powinniśmy zadbać o to, by stworzyć w domu atmosferę odpowiadającą naszym charakterom i wyzwalającą naszą kreatywność.

07 Lipiec, 2017

9 typów mebli, które powinniście przestać kupować

Nie chcemy zabrzmieć zbyt krytycznie, ale na rynku istnieje kilka mebli, które nie wyglądają zbyt dobrze. Często powodują, że pokój, zamiast pięknie i komfortowo, prezentuje się niczym z koszmaru! Nie mamy zamiaru obrazić tu czyjegoś gustu czy…

29 Czerwiec, 2017

6 cudownych wnętrz prosto z Turcji

Aby wywrzeć na odwiedzających imponujące wrażenie, zaaranżowane przez nas wnętrza powinny być odpowiednio udekorowane. Styl, a co za tym idzie – atmosfera panująca w domu, mają niebagatelne znaczenie w odbiorze nie tylko budynku, ale przede wszystkim…

28 Czerwiec, 2017

9 pomysłów na wykorzystanie małej przestrzeni, przez które zaraz dzwonimy po stolarza...

Kompletowanie wystroju wnętrza może być świetną zabawą, może być też pasmem trudności do przezwyciężenia i powodem bólu głowy. Ten drugi, przykry scenariusz często staje się udziałem właścicieli małych mieszkań, których ogranicza metraż, nie pozwalaj…

26 Czerwiec, 2017