Architektura wnetrz

Magazyn

10 rozsuwanych drzwi, które odmienią małe pomieszczenie

Ograniczony metraż to problem, z którym boryka się wielu i wiele z nas. Radzimy sobie z nim różnie. Malujemy ściany i sufity na biało, wprowadzamy lustra do wystroju wnętrz, w przemyślany sposób projektujemy oświetlenie.

23 Styczeń, 2017

Natura + pastele i zieleń = kuchnia marzeń!

Jaka powinna być idealna kuchnia? Chociaż dla każdego inna, to zapewne dla wszystkich jasna i przestronna. W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam fantastyczną kuchnię od architektów z Homestories.

20 Styczeń, 2017

9 błędów, przez które Twój dom wydaje się... brzydki

Chociaż wskazane jest, aby każdy z nas podczas projektowania wymarzonego gniazdka skupił się na sobie i swoich gustach, tak czasami nasze decyzje aranżacyjne pozostawiają wiele do życzenia.

11 Styczeń, 2017

15 dowodów na to, że schody zasługują na to, aby być obecne w Twoim domu

W wielu domach schody pełnią głównie rolę łączników komunikacyjnych, pozwalając na przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi  kondygnacjami. Jednak ich funkcja wykraczać może poza aspekty praktyczne, co udowodnimy w tym Katalogu Inspiracji.

10 Styczeń, 2017

Idealna sypialnia dopasowana do Twojego znaku zodiaku

Sypialnia to najbardziej prywatne miejsce w naszym domu, gdzie chcemy czuć się komfortowo. Dlatego też jej urządzenie ma tak ogromne znaczenie. Jednak nie każdy wie, jak odpowiednio zaaranżować sypialnię, aby pasowała do naszej natury.

08 Styczeń, 2017

7 najmodniejszych kolorów na 2017

Jeśli szukacie trendów na rok 2017 w aranżacji wnętrz, to dobrze trafiliście. Kolory to dominujący czynnik wpływający na zmianę aranżacji. Na jakie barwy i odcienie powinniśmy zwrócić uwagę ? Co wypadnie z obiegu i pozostanie tylko wspomnieniem, a co…

07 Styczeń, 2017

12 pomysłów na przedpokój, który zwala z nóg

Przedpokój jest często niedoceniany i zostawiany na sam koniec aranżacji domu. Nie zdajemy sobie sprawy, że tak naprawdę to właśnie przedpokój jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, jakie nasz dom wywrze na gościach.

06 Styczeń, 2017

Kamień i imitacja kamienia we wnętrzu oraz na tarasie: 15 pomysłów

Szkło, metal i beton współtworzą nowoczesne wnętrza pełne stylu, jednak to kamień, drewno i tekstylia budują atmosferę pełną domowego ciepła. Chociaż współczesna architektura ma nam tak wiele do zaoferowania, wciąż wracamy do materiałów naturalnych,…

01 Styczeń, 2017

Dom rodzinny, w którym każdy chciałby mieszkać

Standardy dotyczące budowania domów jednorodzinnych znacznie wzrosły w ostatnich latach. Dotyczy to również domów na wynajem – preferujemy zapłacić więcej, ale mieć odpowiedni metraż, estetyczne wykonanie i ekologiczne materiały.

30 Grudzień, 2016

Jak stworzyć ciepły i przytulny dom na zimę?

Jak przygotować dom na zimę, aby wchodząc z zaśnieżonego podwórka czuć otaczające nas ciepło i przytulną atmosferę? Czy możemy stworzyć dom bardziej funkcjonalny podczas zimy? Jak do tego podejść bez nadwyrężania budżetu? Oto 7 prostych i uniwersalny…

27 Grudzień, 2016