Architektura wnętrz – porady i informacje

Projekt kuchni z salonem w mieszkaniu SenkoArt

SenkoArt Design ma przyjemność zaprezentować swój kolejny projekt — kuchnia z salonem w mieszkaniu, którego wystrój zachowuje doskonały balans pomiędzy funkcjonalnością a stylem.

02 Listopad, 2022
Ad

Panele akustyczne Vertisol dla biura Fundacji Josep Carreras

Fundacja Josep Carreras — organizacja poświęcona walce z białaczką i innymi nowotworami krwi — zwróciła się do Vertisol w celu zaprojektowania w swoim ośrodku nowych biur o poprawionej akustyce.

12 Październik, 2022
Ad

Nowoczesne podejście do klasyki - realizacja restauracji Autentico

Prowadzenie udanego biznesu gastronomicznego jest nie tylko intratnym zajęciem, ale także niesie za sobą ogromną satysfakcję czysto społeczną. I nie ma się co dziwić – ludzie tłumnie wracają do miejsc, w których jakże często spędzali swój wolny czas.

30 Listopad, 2021

Piękno klasyki i temperament nowoczesności – apartament w Mediolanie

Odpowiedni wystrój mieszkania zazwyczaj poprzedzony jest niezliczonymi dniami planowania, szykowania i ustalania wszelkich za i przeciw. Niezależnie od tego, w jakiej konwencji chcemy utrzymać nasz apartament, musimy mieć otwartą głowę na pomysły.

23 Listopad, 2021

Eklektyczne wnętrze biurowca – Znamenka w Moskwie

Stworzenie odpowiednich warunków do pracy powinno być priorytetem każdego przedsiębiorcy. Coraz częściej możemy spotkać nieszablonowe rozwiązania przestrzenne, które dzięki przełamaniu powszechnie obowiązujących schematów, potrafią zachwycać i jednoc…

16 Listopad, 2021

Warto mieć okno na świat - 15 propozycji dla Twojego domu

Lubicie mieć dużo naturalnego światła w pomieszczeniach domu? Podobają się Wam nowoczesne przeszklenia od podłogi, aż po sufit? Czy może preferujecie tradycyjne okna, które zapewniają więcej prywatności?Jeśli nie możecie się zdecydować to z pewnością…

24 Kwiecień, 2021

Twój wymarzony balkon! 10 wspaniałych sposobów na loggie

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami balkonu, to macie naprawdę morze możliwości na jego ciekawą aranżację. Możemy go częściowo lub całkowicie zabudować, stworzyć w nim luksusową oazę relaksu, a nawet ekskluzywne spa…

22 Luty, 2021

Jasne i przestronne mieszkanie w Toruniu

Skoro jesteście z nami na platformie homify, to z pewnością tak jak i my kochacie inspirować się wspaniałą architekturą, lubicie oglądać piękne zdjęcia wnętrz i ogólnie wiedzieć, co obecnie jest na topie.

21 Luty, 2021

Pokój gościnny - gdzie i jak go zaaranżować?

Pokój gościnny to ogromny luksus, na który nie każdy z nas może sobie pozwolić. Zazwyczaj nie mamy po prostu miejsca na wydzielenie osobnego pomieszczenia, w którym mieszkają odwiedzający nas goście.

09 Luty, 2021

Ściany odporne na... dzieci!

Wilgoć, zachlapanie, zmienna temperatura to czynniki, które sprawiają, że w łazience czy kuchni panują warunki, które wymagają odpornych materiałów wykończeniowych na ściany czy podłogi.

05 Styczeń, 2021