Architektura wnetrz

Magazyn

25 zabawnych i oryginalnych wskazówek dekoracyjnych

Czasami brakuje Wam inspiracji i pomysłów na urządzenie wnętrza? Już wiecie, że homify z chęcią pomoże Wam w tym aspekcie! W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy aż dwadzieścia pięć oryginalnych pomysłów na dekoracje wnętrza.

19 Luty, 2017

11 wspaniałych pomysłów na pokrycie ścian w domu i na zewnątrz

Wiadro z farbą jest zawsze dobrym pomysłem, ale istnieje też wiele innych sposobów, które pozwolą urozmaicić nasze ściany w domu, nie sądzicie? Dodawanie tekstur sprawdzi się zawsze i w każdych okolicznościach.

19 Luty, 2017

Jak tanio ogrzać dom? Wybierz system, który się opłaca.

Podczas budowy lub przebudowy domu często pojawia się pytanie, w jaki sposób najlepiej go ogrzać. Wszak wszyscy wiemy, że nasza siedziba powinna być przytulna i ciepła, tak by chciało się do niej wracać.

7 świetnych sposobów na dodatkowe miejsce w Twoim domu

Nie ważne jak duży jest Twój dom czy mieszkanie – miejsca do przechowywania brakuje stale. Oczywiście przy ograniczonym metrażu będzie to problem szczególnie bolesny, jednak duże wnętrza wyjątkowo łatwo jest zagracić.

15 Luty, 2017

13 błędów w małych polskich domach (i jak ich uniknąć)

Jeśli Twoim problemem jest przestrzeń, nie martw się, ponieważ w homify zawsze znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie. W tym katalogu znajdziesz 13 błędów, których należy unikać i 13 wskazówek, jak odpowiednio zaaranżować przestrzeń. Gotowy na zmiany?

Трехкомнатная квартира в ЖК «Жемчужный фрегат»

Даже современная квартира может быть невероятно аристократичной и элегантной. Популярность таких стилей, как модерн и минимализм часто уводит на второй план удивительно многогранные традиционные стили, как классический, английский и французский.

06 Luty, 2017

7 domów z półkami w niecodziennych miejscach

Szafek i półek w domu nigdy za wiele! Oczywiście powinniśmy z rozwagą gromadzić przedmioty, jednak dodatkowe miejsce do przechowywania zawsze się przyda. W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam półki w nietypowych miejscach – niektóre z nich z…

06 Luty, 2017

Apartament z klasą, w którym króluje drewno

W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam zachwycający, elegancki i wyrafinowany apartament holenderskich architektów wnętrz, którym udało się wykreować niezwykle ciepłą i przytulną atmosferę, mimo chłodnej kolorystyki.

05 Luty, 2017

Elegancki salon: 10 doskonałych projektów

Jak wygląda idealny salon i czy taki w ogóle istnieje? Z pewnością istnieje idealny salon dla nas! Każdy ma nieco inne potrzeby, inny gust, inne oczekiwania… Dla jednych na pierwszym miejscu będzie stworzenie idealnego miejsca spotkania z przyjació…

05 Luty, 2017

​Проект Евроремонт: 6 тысяч за кв. метр «под ключ»!

Мы нашли прекрасный компромисс между дорогим и очень дешевым, модным и традиционным, который порадует еще и своей ценой! Студия Design Consultant работает с самыми бюджетными проектами в Джайпуре и справляется с этим просто прекрасно!1 млн рублей для…

04 Luty, 2017