Architektura

Magazyn

12 najlepszych fasad małych domów, jakie kiedykolwiek widzieliście

Niekiedy mówimy Wam, że małe jest piękne, a dziś, po raz kolejny, udowodnimy tą tezę. Po obejrzeniu 12 zdjęć przedstawiających cudowne fasady małych domów, nawet niedowiarki przyznają nam rację.

16 Styczeń, 2017

Aranżujemy przestrzeń w bliźniaku

Jeśli posiadasz apartament w bliźniaku i szukasz pomysłu, jak go zaaranżować, proponujemy Wam dziś projekt domu w Obour City w Kairze. Jego powierzchnia to 300 metrów kwadratowych, po 150 dla każdej rodziny zamieszkującej bliźniak.

15 Styczeń, 2017

9 współczesnych domów, które zapierają dech w piersiach

Za nami długa droga od czasu, kiedy dom był prostym zlepkiem cegieł i zaprawy, oferującym nam schronienie, miał chronić nas przed niesprzyjającymi warunkami, dawał możliwość pracy, wypoczynku i życia z najbliższymi.

14 Styczeń, 2017

Nowoczesny dom w lesie

Podobnie jak rezydencja Lac St. Sixte Summer zaprojektowana przez Flynn Architect, niektóre domy są tak piękne, że chce się je oglądać od świtu do zmierzchu. Ten nowoczesny budynek położony jest w pięknym miejscu, gdzie  las spotyka jezioro.

14 Styczeń, 2017

10 rzeczy, które warto wiedzieć przed budową własnego domu

Budowa lub zakup domu jest marzeniem prawie każdego i nie ma wątpliwości, że aby zbudować dom potrzeba czasu i dobrego planu działania. Warto dowiedzieć się jak i od czego rozpocząć prace, gdzie dokonać zakupu materiałów i mebli oraz zadbać o media t…

14 Styczeń, 2017

Zamknięte od frontu, otwarte od ogrodu: 8 elewacji-inspiracji

Dzisiejszy Katalog Inspiracji będzie nietypowy. Przyjrzymy się w nim pięknym domom nie od każdej strony, ale od dwóch: od frontu i od tyłu. Dlaczego? Nieraz w naszych artykułach podkreślamy różnice pomiędzy zamkniętymi elewacjami od ulicy, a otwartym…

14 Styczeń, 2017

Przyjazny i nowoczesny dom z drewna

Oto przykład domu stworzonego w harmonii pomiędzy nowoczesnością, a przytulnym domem jednorodzinnym. Stworzony z naturalnego drewna i wykończony nowoczesnymi materiałami wysokiej jakości, jest idealnym miejscem dla całej rodziny.

13 Styczeń, 2017

Domy z drewna wracają do łask

Co raz częściej możemy spotkać domy, które stworzone są z naturalnego drewna. To doskonała wiadomość, ponieważ drewniana konstrukcja kojarzy się z prawdziwą, rodziną sielanką. Czy może być coś wspanialszego niż kawa w otroczeniu gór, podczas mroźnego…

13 Styczeń, 2017

15 inteligentnych rozwiązań do Waszego domu

Prowadzenie domu to nie łatwa rzecz. Powinieneś podejmować decyzje, które będą najkorzystniejszy dla Twojego domu i życia. Jednocześnie nie zapominając o finansowym aspekcie i oszczędnościach.

12 Styczeń, 2017

Mała chatka z idealnym wnętrzem dla wypoczynku

Niektórzy z nas najlepiej czują się na łonie natury, a odpocząć mogą tylko pośród drzew i szumu wiatru. Zgiełk miasta bywa przytłaczający i właśnie dlatego tak często decydujemy się na domy na obrzeżach.

12 Styczeń, 2017