Architektura

Magazyn

36 wejść idealnych dla domów jednorodzinnych

Odpowiednio dopasowane stylem, kolorem i dizajnem wejście może być nie tylko piękną ozdobą domu, ale także elementem, który zadecyduje o tym jak będziemy postrzegać dany budynek, dom.

23 Marzec, 2017

12 fantastycznych, parterowych domów

Współczesne projekty domów parterowych to połączenie funkcjonalności, piękna oraz nowoczesnego dizajnu. Na przestrzeni lat wygląd tego typu domów ewoluował i zmienił się nie do poznania- z tradycyjnych, klockowatych struktur przybrał bardziej dynamic…

20 Marzec, 2017

6 wspaniałych kanadyjskich domów

Dzisiaj chcemy zabrać się w podróż do zachwycającej Kanady i razem objechać cały kraj, od wschodu po zachód, aby odwiedzić 6 wspaniałych kanadyjskich domów. Kanada to ogromny kraj, który oferuje naturalne, zachwycające piękno.

5 domów, zainspirowanych dawnymi stodołami i ich wnętrza

Architektura minionych wieków jest coraz częściej rewitalizowana i przebudowywana dzięki czemu może ona służyć i cieszyć oko przez kolejne lata. Dzisiaj będziecie mogli zobaczyć wyniki transformacji starych budynków w typie stodoły.

18 Marzec, 2017

11 domów z klasą

Na homify codzienne znajdziecie najlepsze architektoniczne inspiracje. Bez względu na wysokość budżetu czy wielkość działki budowlanej gwarantujemy, że znajdziecie tutaj pomysł na wymarzony dom.

17 Marzec, 2017

Obudź w sobie dziecko! 5 najpiękniejszych domków na drzewie

Jako dzieci zapewne marzyliście o domku na drzewie, w którym można ukryć się przed całym światem, przeżywać przygody i bawić całymi godzinami… Dziś będzie my mówić właśnie o  uosobieniu tego dziecięcego marzenia.

12 Marzec, 2017

8 najczęstszych dylematów w urządzaniu salonu – rozwiążemy wszystkie!

Nie wszystkie salony są jednakowe. Duże i małe, wysokie i niskie, w nowym budownictwie czy odziedziczone po rodzinie. To właśnie dlatego często stajemy twarzą w twarz z różnymi dylematami zarówno logistycznymi, jak i dotyczącymi dekoracji wnętrz.

13 idealnych domków na emeryturę

Marzycie o domku na przedmieściach lub w ogóle na wsi? A może już powoli zaczynacie realizować ten sen, wyszukujecie ciekawą działkę, która spełni Wasze oczekiwania… Dla różnych ludzi moment ten przypada w różnym okresie życia.

02 Marzec, 2017

10 ciekawych materiałów wykończeniowych, aby Twoja fasada wyglądała fantastycznie!

Jest wiele rodzajów materiałów, którymi wykończyć można elewację domu. To właśnie one odpowiadają za charakter budynku, jego wygląd zewnętrzny i to, w jaki sposób wpływa on na wizualny odbiór przechodniów.

02 Marzec, 2017

10 wspaniałych domów poniżej 300m2 (wraz z planami)!

Poszukiwanie idealnego domu może być ekscytujące, ale i kłopotliwe. W ogromnej ilości projektów ciężko jest znaleźć dom, który spełni nasze oczekiwania. Wychodzimy więc z inicjatywą i postanowiliśmy zebrać dla Was najlepsze projekty poniżej 300…