Architektura – porady i informacje

Planujesz kupić dom? Te propozycje skradną Twoje serce!

Dom to duży wydatek i poważna inwestycja. Naturalnym jest, że będziesz się zastanawiać, jaki projekt będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i na jaki pozwolą Ci fundusze. Każdy marzy o tym, by wybór był perfekcyjny.

18 Sierpień, 2017

20 wejść do domu do skopiowania!

Podczas aranżacji domu poświęcamy uwagę wszystkim pomieszczeniem, jednak często zdarza nam się zapominać o samym wejściu. Prawdę mówiąc, to właśnie drzwi wejściowe pomogą nam stworzyć pierwsze wrażenie i zasiać ziarnko ciekawości, co kryje się…

18 Sierpień, 2017

12 nowoczesnych domów, w których żyje się wygodnie

Czy komfortowy i wygodny dom oznacza zawsze przestronne i duże wnętrze, dużą ilość pokoi i kosztowne udogodnienia? Odpowiedź na to pytanie jest, wbrew pozorom, bardzo skomplikowana i niejednoznaczna.

17 Sierpień, 2017

11 minimalistycznych bungalowów dla miłośników spokojnego życia

Od młodych rodzin po emerytów, bungalow dla wielu osób jest idealnym wyborem. Oferuje nam zarówno mobilność oraz urok, a w dodatku możemy wybierać spośród wielu stylów i dekoracji.

15 Sierpień, 2017

9 niezwykłych, wiejskich posiadłości, które każdy chciałby mieć!

Wiejskie posiadłości, zbudowane w starodawnym stylu, zawsze cieszą się dużą popularnością i sympatią zarówno wśród tych, którzy akurat poszukują domu do osiedlenia się, jak i wśród tych, którzy jedynie chcą gdzieś przyjemnie spędzić weekend.

15 Sierpień, 2017

Prefabrykowane domy, idealne by osiedlić się na łonie natury

Dla wielu ludzi, nie ma większej przyjemności niż bycie w środku natury i obcowanie z nią. Mieszkanie w pobliżu drzew, ptaków i oddychanie świeżym powietrzem jest prawie jak sen.

14 Sierpień, 2017

Ile kosztuje rozbudowa domu?

Wszyscy wiemy, jak to jest: kochamy nasze cztery ściany i nigdy nie chcemy się z nich wyprowadzić. Ale w pewnym momencie zauważamy, że nasz dom jest dla nas za mały – być może powiększyła nam się rodzina, ale nie mamy wystarczającej liczby pokojów;…

14 Sierpień, 2017

Domy jak z bajki

Rosjanie mają to do siebie, że lubią budować z rozmachem. Owszem, domki letniskowe są nieduże i urocze, ale budynki mieszkalne należą raczej do obszernych i wyszukanych. Najczęściej stosowane materiały to kamień i drewno, a oprócz strony wizualnej mu…

10 Sierpień, 2017

9 niesamowitych domów dla miłośników intrygującej architektury

Sielskie, białe domki z czerwonymi lub brązowymi dachami są teraz szalenie popularne. Można zaobserwować naprawdę silny zwrot ku klasycznej i prostej architekturze. Jednak nie wszyscy lubią taką prostotę.

09 Sierpień, 2017

13 architektonicznych pomysłów z Tajlandii

Staramy się wybrać dla Was najpiękniejsze projekty z całego świata. Dlatego dzisiaj pragniemy Wam przestawić garść pomysłów naszych architektów z Tajlandii, którzy zaprezentują Wam pomysły na nowoczesne domy, zapierające dech w piersiach.

07 Sierpień, 2017