Magazyn | homify

Magazyn

Urokliwy dom w kształcie litery "L"

Słyszałeś teorię, że mniej znaczy więcej? Dom, który chcemy Wam zaprezentować jest idealnym potwierdzeniem tej maksymy. Pomieszczenia zaaranżowane w kształcie litery „L” powstały pod okiem architektów z biura ARCHITECTURA FAQ.

27 Marzec, 2017

19 pomysłów na funkcjonalne i stylowe szafy

Dom jest przestrzenią, w której bardzo łatwo o bałagan. Wystarczy, że jednego dnia zostawicie kurtkę, sweter, czy tez koszulę na fotelu, a zanim się obejrzycie może z tego urosnąć całkiem pokaźny stos ubrań.

27 Marzec, 2017

10 niskobudżetowych sposobów na piękny i stylowy dom

Efekt domu eleganckiego i szykownego osiągnąć można bez konieczności rozbijania banku. W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam dziesięć sposobów na to, jak cieszyć się pięknym i stylowym domem, które są relatywnie łatwe i tanie w implementacji.

27 Marzec, 2017

7 pomysłów, które zupełnie odmienią Twój ogród

Zadbany, kolorowy i bujny ogród to marzenie wszystkich szczęśliwych posiadaczy skrawka ziemi przy swoim domu. Niestety w wielu przypadkach nie potrafimy sobie poradzić z tym terenem- głównym problemem jest brak wiedzy z zakresu aranżacji krajobrazu,…

27 Marzec, 2017

12 mitów o domach jednorodzinnych

Budowa domu jednorodzinnego na przedmieściach, to marzenie wielu mieszkańców miast. Zanim się rozmarzycie, czy wiecie, że niektóre z Waszych wyobrażeń o domach jednorodzinnych nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością? W dzisiejszym Katalogu Inspira…

27 Marzec, 2017

Intrygujący dom letniskowy o szklanych ścianach

Nie zawsze mamy możliwość budowy dużego, tradycyjnego domu letniskowego Czy to użyte materiały, czy wielkość musimy dopasować zarówno do terenu, gdzie posiadamy działkę, ukształtowania i wielu innych czynników.

100 metrowy apartament

Jeśli macie dość standardowych, nowoczesnych mieszkań, które zdobią strony magazynów i portali wnętrzarskich, poszukujecie czegoś oryginalnego i ciekawego z dziedziny architektury wnętrz, jesteście we właściwym miejscu.

27 Marzec, 2017

Domy o lustrzanym odbiciu

Nie zniechęcamy Was do budowy dużego domu, ale namawiamy do tego, aby podejść do projektowania w sposób strategiczny. Ci, którzy mają dzieci, muszą liczyć się z tym, że te wkrótce wyprowadzą się z domowego gniazdka, aby pójść na studia czy do pracy w…

26 Marzec, 2017

10 wspaniałych domów z panoramicznymi oknami

Nowoczesny dom to nie tylko ściana, ale i okno, i to nie byle jakie! Duże przeszklenia to najnowszy trend, który spełnia wiele funkcji i przy okazji doskonale wygląda. Koszt takie przedsięwzięcia nie jest mały, jednak piękne widoki i jasne wnętrza…

26 Marzec, 2017

"Drewniane domy są praktyczne" i inne 10 mitów do sprawdzenia o drewnianych domach

Musimy przyznać, że w homify wszyscy kochamy drewniane domy przepełnione ciepłą atmosferą. Nie przeszkadza to nam jednak obiektywnie spojrzeć na mocne i słabe strony takich nieruchomości.

26 Marzec, 2017