Magazyn – porady i informacje

Jak dbać o szklany stolik kawowy?

Szklane stoliki kawowe wymagają nieco innej pielęgnacji niż te wykonane z drewna, kamienia czy metalu. Jak prawidłowo dbać o takie meble? Jak je właściwie zabezpieczyć i użytkować na co dzień, aby jak najdłużej były funkcjonalne i cieszyły oczy piękn…

11 Kwiecień, 2022

Czyszczenie i pielęgnacja butów – dla ich pięknego wyglądu

Buty to najważniejszy element naszego ubioru – chronią nasze stopy, umożliwiają komfortowe poruszanie się, a także stanowią nieodzowną część każdej stylizacji. Mają jednak tendencje do niszczenia się oraz brudzenia przez ciągły kontakt z kurzem, wodą…

16 Luty, 2022

Brak czasu na sprzątanie? Daj sobie pomóc!

Współczesny świat narzuca nam ogromne tempo życia, a zatrzęsienie obowiązków może bywać przytłaczające, jednak nie musisz pozostać z tym sam! Firmy sprzątające przychodzą z pomocą.

Na co zwrócić uwagę wybierając firany?

Prawie każdy, kto staje przed zakupem firan do salonu, zadaje sobie pytanie – kupić gotowe czy na wymiar? Odpowiedź nie jest wcale taka oczywista, nawet wtedy, gdy okna mają typowe wymiary.

19 Styczeń, 2022

Mop parowy – niezbędne informacje!

Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że mopy parowe z roku na rok robią się coraz popularniejsze. Są w stanie bardzo skutecznie czyścić podłogi, jednak to nie jedyna ich zaleta.

28 Grudzień, 2021

Nowoczesne podejście do klasyki - realizacja restauracji Autentico

Prowadzenie udanego biznesu gastronomicznego jest nie tylko intratnym zajęciem, ale także niesie za sobą ogromną satysfakcję czysto społeczną. I nie ma się co dziwić – ludzie tłumnie wracają do miejsc, w których jakże często spędzali swój wolny czas.

30 Listopad, 2021

Piękno klasyki i temperament nowoczesności – apartament w Mediolanie

Odpowiedni wystrój mieszkania zazwyczaj poprzedzony jest niezliczonymi dniami planowania, szykowania i ustalania wszelkich za i przeciw. Niezależnie od tego, w jakiej konwencji chcemy utrzymać nasz apartament, musimy mieć otwartą głowę na pomysły.

23 Listopad, 2021

Eklektyczne wnętrze biurowca – Znamenka w Moskwie

Stworzenie odpowiednich warunków do pracy powinno być priorytetem każdego przedsiębiorcy. Coraz częściej możemy spotkać nieszablonowe rozwiązania przestrzenne, które dzięki przełamaniu powszechnie obowiązujących schematów, potrafią zachwycać i jednoc…

16 Listopad, 2021

Zniewalające domy z drewna dla każdego!

W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy dla Was 10 projektów domów z drewna. Każdy znajdzie tu coś dla siebie- w zestawieniu znajdują się domy o różnych rozmiarach, do budowy których wykorzystano różne rodzaje drewna i które wpiszą się w każdy budżet, b…

30 Maj, 2021

Nowa-stara kuchnia! Świetne pomysły na modernizację kuchni

Remont kuchni to bardzo poważne przedsięwzięcie, które wymaga dobrej organizacji. Każdy remont wymaga odpowiedniego planowania, a już szczególnie w przypadku pomieszczeń o typowo użytkowej funkcji.

15 Maj, 2021