Magazyn – porady i informacje

Projekt domu z luksusowym smakiem SenkoArt Design

W domu spędzasz większość swojego życia — jest on Twoją oazą i największą wizytówką. Dlatego zespół SenkoArt Design powrócił z kolejnym projektem domu, który zawróci Ci w głowie.

02 Grudzień, 2022
Ad

6 Porad Dotyczących Przytulnego Mieszkania

Pochmurna pogoda i spadające temperatury zmuszają nas do spędzania większej ilości czasu w domu. Aby pomóc Ci poczuć się jak najbardziej komfortowo w Twoim domu, mamy kilka prostych pomysłów na wyczarowanie przytulnej atmosfery.

30 Listopad, 2022
Ad

Projekt kuchni z salonem w mieszkaniu SenkoArt

SenkoArt Design ma przyjemność zaprezentować swój kolejny projekt — kuchnia z salonem w mieszkaniu, którego wystrój zachowuje doskonały balans pomiędzy funkcjonalnością a stylem.

02 Listopad, 2022
Ad

Sofy ogrodowe - czym kierować się przy zakupie wymarzonej sofy?

Urządzanie ogrodu, niezależnie od jego rozmiaru, może dać zarówno wiele przyjemności, jak i stać się prawdziwym koszmarem. Dlaczego? Wynika to z faktu, że wiele osób zbyt pochopnie dokonuje zakupu mebli i roślin do swojego ogrodu.

27 Październik, 2022
Ad

Panele akustyczne Vertisol dla biura Fundacji Josep Carreras

Fundacja Josep Carreras — organizacja poświęcona walce z białaczką i innymi nowotworami krwi — zwróciła się do Vertisol w celu zaprojektowania w swoim ośrodku nowych biur o poprawionej akustyce.

12 Październik, 2022
Ad

Projekt salonu w nowoczesnym stylu SenkoArt design

Salon to prawdziwa wizytówka każdego mieszkania. Dlatego też SenkoArt design dokłada wszelkich starań, aby stworzyć wnętrze, który będzie zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i funkcjonalne.

30 Wrzesień, 2022
Ad

Czy warto wyjechać do pracy w Niemczech?

Być może niejeden z Was zastanawia się nad wyjazdem do Niemiec. Nie tylko na wycieczkę, ale przede wszystkim do pracy. Kuszą duże zarobki często nieporównywalne z wypłatą w Polsce nawet na podobnym stanowisku.

25 Lipiec, 2022
Ad

Jak wybrać odpowiednie oświetlenie do salonu?

Salon to reprezentacyjne wnętrze, które powinno być zarazem praktyczne, dlatego niezwykle istotny jest wybór odpowiedniego oświetlenia do tego pomieszczenia. Od czego zależy dobór oświetlenia i na jakie lampy warto się zdecydować? Jak rozmieścić oświ…

20 Maj, 2022
Ad

Jak dbać o szklany stolik kawowy?

Szklane stoliki kawowe wymagają nieco innej pielęgnacji niż te wykonane z drewna, kamienia czy metalu. Jak prawidłowo dbać o takie meble? Jak je właściwie zabezpieczyć i użytkować na co dzień, aby jak najdłużej były funkcjonalne i cieszyły oczy piękn…

11 Kwiecień, 2022

Czyszczenie i pielęgnacja butów – dla ich pięknego wyglądu

Buty to najważniejszy element naszego ubioru – chronią nasze stopy, umożliwiają komfortowe poruszanie się, a także stanowią nieodzowną część każdej stylizacji. Mają jednak tendencje do niszczenia się oraz brudzenia przez ciągły kontakt z kurzem, wodą…

16 Luty, 2022