Magazyn - porady i informacje | homify Magazyn – porady i informacje

Magazyn – porady i informacje

Witaj w domu! 10 pięknych stref wejściowych

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie odgrywa ogromną rolę, dlatego ciekawy projekt wejścia do domu może na długo pozostać w pamięci odwiedzających nas gości. Główne wejście powinno wyrażać ciepło, być przyjazne i zachęcać do wejścia.

22 Marzec, 2020

Bajkowa jadalnia na 8 sposobów

Jak w każdym pomieszczeniu w domu, tak również w jadalni, dekoracje podkreślają całą aranżację. Tutaj najważniejszy jest zapach potraw i miła, rodzinna atmosfera ale możemy także zadbać o odpowiednie wrażenia estetyczne przez dodanie kilku estetyczny…

15 Marzec, 2020

Ściany w kuchni - co zrobić by były wyjątkowe?

Niebanalna dekoracja kuchennych ścian to zazwyczaj spore wyzwanie. Każdy z nas chciałby znaleźć oryginalną i najlepiej zarazem praktyczną ozdobę do swojego wnętrza, która sprawi, że dom będzie miał charakter, osobowość i będzie jedyny w swoim rodzaju.

12 Marzec, 2020

Trend na 2020 - meble nawiązujące do stylu industrialnego

Styl industrialny ma już długą tradycję sięgającą lat 50 tych ubiegłego wieku. Zrodził się w USA z potrzeby zagospodarowania pustych fabryk, dziś jest nadal bardzo modny i cieszy się coraz większą popularnością.

10 Marzec, 2020

Harmonijne i spokojne mieszkanie pod wynajem

Chcąc w dzisiejszych czasach wynająć mieszkanie czy dom, nie wystarczy po prostu zrobić kilka zdjęć i wrzucić je na jeden z licznych portali z nieruchomościami. Ten rynek jest niezwykle konkurencyjny, dlatego właściciele nieruchomości decydują się na…

09 Marzec, 2020

9 zachwycających tarasów na dachu

Spokój, cisza, otoczenie natury, wygodne meble i kubek parującej herbaty – oto przepis na idealne popołudnie. Na ten luksus do niedawna mogli pozwolić sobie jedynie szczęśliwcy posiadający dom czy apartament z ogródkiem.

01 Marzec, 2020

7 wspaniałych ogródków frontowych do nowoczesnych domów

Projekt frontowego ogrodu jest okazją do stworzenia dobrego pierwszego wrażenia. Piękna ścieżka prowadząca do drzwi wejściowych, róże lub inne pachnące rośliny, ozdobne krzewy i światła- wszystkie elementy powinny być w pełnej harmonii z ogólnym obra…

27 Luty, 2020

To coś więcej niż zwykłe wizualizacje!

Wizualizacje to temat, który przewija się w branży projektowej już od wielu lat. Ale z biegiem czasu staja się one doskonalsze, a niekiedy wręcz nie da się ich odróżnić od rzeczywistych fotografii ukończonych już projektów.

22 Luty, 2020

10 pomysłów, dzięki którym Twoja sypialnia będzie prezentować się fantastycznie

Sypialnia to pomieszczenie w każdym domu, które stanowi naszą prywatną oazę spokoju. Ma to być miejsce, spełniające przede wszystkim rolę relaksacyjną, wspierające nasz błogi i niczym niezmącony sen.

20 Luty, 2020

Apartament pod wynajem w Sopocie

Zagracone wnętrza, stare meble, półki pełne bibelotów, pstrokate kolory ścian… Tak kiedyś prezentowały się oferty mieszkań pod wynajem, na szczęście na rynku nieruchomości nastała nowa era.

19 Luty, 2020