Magazyn – porady i informacje

Jak udekorować dom - praktyczne wskazówki

Dekorowanie domu to chyba jedna z najprzyjemniejszych czynności podczas urządzania własnych czterech kątów. Zarówno po zakupie nowego mieszkania, jak i po remoncie, warto nadać domowi osobistego charakteru i stworzyć w nim konkretną atmosferę.

26 Styczeń, 2023

Elektryka - co warto wiedzieć o cenach usług?

Prace przy instalacji elektrycznej należą do tych, których w większości przypadków nie jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Większość z nas nie posiada bowiem stosownych uprawnień, ale również wiedzy i doświadczenia, które pozwoliłoby na przeprowa…

13 Styczeń, 2023
Ad

Projekt salonu z jadalnią i kuchnią SenkoArt

Ten design łączy wszystkie najważniejsze pomieszczenia każdego w domu w jedną, zgraną całość — przytulny salon, przestronna kuchnia oraz elegancka jadalnia, w której wspólne posiłki są czystą przyjemnością.

10 Styczeń, 2023
Ad

Advanced Fabrics Coordinated Vertisol — innowacyjne tekstylia dla ułatwienia pracy projektantów wnętrz

Trudności związane z wyborem najlepszych materiałów do każdego projektu to nic nowego dla projektantów wnętrz. Każdy element powinien bowiem harmonicznie wpasować się w efekt końcowy pomieszczenia.

23 Grudzień, 2022
Ad

Podłoga winylowa dla dobrego samopoczucia każdego dnia

Bezpieczeństwo i higiena to najważniejsze elementy przy urządzaniu każdego hotelu, restauracji, siłowni czy własnego domu, łącznie z walorami estetycznymi. Właśnie dlatego innowacyjne podłogi winylowe zrewolucjonizowały sposób, w który projektanci po…

21 Grudzień, 2022
Ad

Projekt gabinetu na poddaszu domu jednorodzinnego SenkoArt

Praca zdalna – kiedy dotarcie do biura zajmuje zaledwie kilka sekund, uniform to wygodna, ciepła piżama, a kubek ciepłej herbaty zawsze znajduje się w zasięgu ręki – czego tu nie kochać? Dom rodzinny bywa jednak rozpraszający, gdy dzielimy go z innym…

17 Grudzień, 2022

Projekt domu z luksusowym smakiem SenkoArt Design

W domu spędzasz większość swojego życia — jest on Twoją oazą i największą wizytówką. Dlatego zespół SenkoArt Design powrócił z kolejnym projektem domu, który zawróci Ci w głowie.

02 Grudzień, 2022
Ad

6 Porad Dotyczących Przytulnego Mieszkania

Pochmurna pogoda i spadające temperatury zmuszają nas do spędzania większej ilości czasu w domu. Aby pomóc Ci poczuć się jak najbardziej komfortowo w Twoim domu, mamy kilka prostych pomysłów na wyczarowanie przytulnej atmosfery.

30 Listopad, 2022
Ad

Projekt kuchni z salonem w mieszkaniu SenkoArt

SenkoArt Design ma przyjemność zaprezentować swój kolejny projekt — kuchnia z salonem w mieszkaniu, którego wystrój zachowuje doskonały balans pomiędzy funkcjonalnością a stylem.

02 Listopad, 2022
Ad

Sofy ogrodowe - czym kierować się przy zakupie wymarzonej sofy?

Urządzanie ogrodu, niezależnie od jego rozmiaru, może dać zarówno wiele przyjemności, jak i stać się prawdziwym koszmarem. Dlaczego? Wynika to z faktu, że wiele osób zbyt pochopnie dokonuje zakupu mebli i roślin do swojego ogrodu.

27 Październik, 2022
Ad