Magazyn – porady i informacje

Harmonizacja estetyki i funkcjonalności: dostosowywanie projektów pomieszczeń do każdego celu

Projektowanie wnętrz to nie tylko kwestia estetyki, równie ważna jest kwestia funkcjonalności. Harmonijne połączenie obu aspektów może znacząco wpłynąć na jakość codziennego życia.

27 Listopad, 2023

Drzwi wewnętrzne do domu i mieszkania – jakość, design, bezpieczeństwo

Wybór funkcjonalnych drzwi do mieszkania jest kluczowy w ich późniejszej, komfortowej eksploatacji. Warto pamiętać, że wybierając drzwi należy zwrócić szczególną uwagę na ich jakość.

21 Listopad, 2023
Ad

Projekt Domu Jednorodzinnego w Warszawie: Moje Własne Miejsce do Życia

Mam przyjemność podzielić się z Państwem tym marzeniem o projekcie domu jednorodzinnego wykonanego przez firmę Senkoart Design o powierzchni 110 m², zlokalizowanego na osiedlu Ludwinowska 2 w Warszawie.

07 Październik, 2023
Ad

Żyrandole i lampy sufitowe w salonie – 5 praktycznych porad

Żyrandol czy lampa wisząca? To pytanie, które pojawia się nie tylko w trakcie aranżacji salonu. Wybór pomiędzy tymi dwoma typami oświetlenia dotyczy też czasami sypialni czy nawet kuchni.

27 Wrzesień, 2023

Meble jako wzory przemysłowe. Dlaczego warto je zastrzec?

Aktualnie mamy wysoce konkurencyjny rynek meblarski. Przejawia się to w tym, że firmy chętnie podglądają swoją konkurencję i garściami czerpią z ich rozwiązań. Chodzi nie tylko o sposoby reklamy, marketingu ale również o zbyt mocne inspirowania się i…

30 Sierpień, 2023

Czy ubezpieczenie nieruchomości jest potrzebne do odbioru domu? To musisz wiedzieć!

Budowa domu to potężne i czasochłonne przedsięwzięcie. Jednak zakończenie robót konstrukcyjnych wcale nie oznacza możliwości zamieszkania. Na koniec należy przeprowadzić odbiór domu.

24 Sierpień, 2023

Panele podłogowe a zdrowie - istotne informacje dla wyboru odpowiedniego rozwiązania

Panele podłogowe zyskują coraz większą popularność wśród tych, co poszukują ciekawych oraz praktycznych rozwiązań do swojego wnętrza. Oprócz aspektów estetycznych, niezwykle istotne jest dbanie o zdrowie i komfort w naszych pomieszczeniach.

24 Sierpień, 2023

Nowy dom dla rodziny – podłogi drewniane zostaną z wami na lata

Budowa lub zakup nowego domu, który spełni oczekiwania i potrzeby całej rodziny to inwestycja w przyszłość. Odpowiedzialna decyzja wymaga dokonania wielu wyborów. Co do jednego możecie być pewni.

16 Sierpień, 2023

5 pomysłów na aranżację łazienki z wanną wolnostojącą

Wanna wolnostojąca to stylowa i niezwykle wygodna ceramika łazienkowa. Jednak ze względu na swoją konstrukcję, a także wymagania techniczne dotyczące montażu, nie zawsze jest prosta w aranżacji.

08 Sierpień, 2023

Lampy tarasowe i balkonowe – jakie wybrać?

Lampy tarasowe i balkonowe to nie tylko elementy oświetlenia. Są one także ważną częścią aranżacji przestrzeni zewnętrznej. To, jakie lampy wybierzesz, w bezpośredni sposób wpływa na atmosferę i wygląd tarasu lub balkonu.

12 Lipiec, 2023