Magazyn – porady i informacje

Urocze 57 m² w widokiem na centrum Wrocławia

Dziś chcieliśmy Wam przedstawić cudowny projekt wrocławskiej pracowni architektonicznej Vivino. Mottem zdolnych architektów jest dbanie, aby dom czy mieszkanie było nie tylko piękne, lecz przede wszystkim przyjazne i doskonałe do codziennego życia.

19 Listopad, 2017

Ten dom to wspaniałe połączenie stylu nowoczesnego i rustykalnego

Przestronne domy, takie jak ten, zawsze mają duży potencjał jeśli chodzi o układ i wystrój wnętrza. Aranżacja tak dużego wnętrza to jednak ogromna odpowiedzialność. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że dom został wybudowany z zamysłem połączenia…

19 Listopad, 2017

6 prostych sposobów na dodanie wyrafinowanych dekoracji do domu

Co zmienia budynek lub wnętrze w prawdziwy dom? Co sprawia, że w danym miejscu czujemy się jak u siebie? Na te pytania odpowiedź jest złożona: są to osobiste akcenty, ozdobne wykończenia, rodzinne skarby, pamiątki z podróży, unikalna sztuka.

19 Listopad, 2017

20 sypialni mniejszych, niż 6 metrów kwadratowych

Sypialnia to miejsce odpoczynku, w którym możemy pozbyć się wszystkich trosk i zmartwień, wreszcie zrelaksować w wygodnej piżamie. To, czy się wyspaliśmy będzie mieć wpływ na nadchodzący dzień.

19 Listopad, 2017

7 najlepszych sposobów na oświetlenie korytarza

Jedną z rzeczy, które trzeba potraktować niezwykle poważnie przy aranżacji wnętrz każdego domu czy mieszkania, jes oświetlenie. Nie chodzi jedynie o estetyczne aspekty dobrze doświetlonego wnętrza, ale głównie o wygode i bezpieczeństwo jego użytkowan…

19 Listopad, 2017

Małe mieszkanie z zaskakująco wygodnym wnętrzem

Dziś zabierzemy Was do niewielkiego mieszkania w wielomilionowej metropolii New Dehli w Indiach. Przestrzeń mieszkalna jest tam znacznie ograniczona i każdy metr kwadratowy jest na wagę złowa.

18 Listopad, 2017

10 parterowych domów o zupełnie różnych stylach

Czy zawsze komfortowy i wygodny dom oznacza przestronne, duże wnętrze wiele pokoi i kilka kondygnacji? Odpowiedź na to pytanie jest, wbrew pozorom, bardzo skomplikowana i niejednoznaczna.

18 Listopad, 2017

Pergole i parasole, które ochronią Cię przed słońcem

Jesień w pełni, ale nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć myśleć o nadchodzącym lecie- o wysokich temperaturach, ciepłym powietrzu, a przede wszystkim o słońcu! Pomyślcie o tych cudownych dniach, kiedy w końcu będzie można zjeść obiad na tarasie, o…

18 Listopad, 2017

Nowoczesne mieszkanie pełne funkcjonalnych rozwiązań

Dziś zabierzemy Was do mieszkania, które urządzono praktycznie i z pomysłem. W funkcjonalnych i wygodnych wnętrzach króluje naturalne drewno, zestawione z meblami i dekoracjami w modnych szarych odcieniach.

18 Listopad, 2017

10 kreatywnych sposobów na wprowadzenie odrobiny magii do sypialni

Sypialnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Jest prywatnym azylem; oazą, w której możemy pobyć na osobności z samymi sobą, odprężyć się po ciężkim dniu, przespać się, poczytać w spokoju książkę, lub po prostu zrelaksować się i wyciszyć.

17 Listopad, 2017