Magazyn – porady i informacje

Przygotuj swoją garderobę na zimę

Nie ma co ukrywać, zima zaczęła się już jakiś czas temu, a do wiosny jeszcze daleko. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, powinni zadbać o to, by przygotować swoją garderobę na chłodne, zimowe dni.

13 Styczeń, 2018

14 ciekawych domków ogrodowych

Jeśli macie w ogrodzie dużo przestrzeni, to z pewnością zastanawialiście się już nad ustawieniem w nim altanki. To wspaniałe rozszerzenie domowego projektu, które pozwoli cieszyć się ogrodem odrobinę dłużej niż tylko w sezonie letnim.

13 Styczeń, 2018

Stylowe mieszkanie w stylu industrialnym

Lubicie wnętrz w stylu industrialnym? Jeżeli tak, to z pewnością spodoba Wam się projekt, który pokażemy Wam w tym Katalogu Inspiracji. Jest to apartament niezwykle szykowny, nowoczesny, z domieszką estetyki glamour.

13 Styczeń, 2018

Uroczy dom z dachem krytym strzechą

Dziś przeniesiemy się do Holandii, do prowincji północnej, której krajobraz architektoniczny charakteryzuje się sporą ilością domów z dachami krytymi strzechą. Te tradycyjne budynki zyskują ostatnio coraz bardziej na popularności.

12 Styczeń, 2018

Idealne kuchnie z kobiecym akcentem

Dla wielu osób kuchnia jest centrum domu. W niej gotujemy, pieczemy, dzieci odrabiają zadania domowe, przyjmujemy przyjaciół na kieliszek wina przy kuchennym stole… Nie da się ukryć, że w kuchni spędzamy dużo czasu, więc upewnijmy się, że jest ona…

12 Styczeń, 2018

Projekt eleganckiego domu jednorodzinnego

Oto kolejny fantastyczny projekt od rodzimej pracowni architektonicznej HOME Koncept – nowoczesny dom jednorodzinny o innowacyjnej bryle i eleganckiej fasadzie. W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam wizualizacje projektu wraz z rzutami poziomymi wnę…

12 Styczeń, 2018

Życie w zgodzie z naturą - czyli miniaturowy dom z drewna

Masz ochotę trochę pomarzyć? Dzisiaj zaprezentujemy Ci dom, który oderwie Cię od rzeczywistości. Architekci z biura Paul Marie Creation zaprojektowali mini dom, który jest prawdziwym dziełem sztuki.

11 Styczeń, 2018

Która łazienka pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Astrologia to naprawdę fascynująca dziedzina nauki. Niektórzy traktują ją z przymrużeniem oka, inni zaś korzystają z niej jak z przewodnika życiowego. Niezależnie od tego, w której grupie znajdujecie się Wy, faktem jest, że nawet najwięksi niedowiark…

11 Styczeń, 2018

Rustykalny dom pełen elegancji i przytulności

Włosi należą do miłośników rustykalnej architektury, która ma wiele wspólnego z ich historią i tradycją. W tradycyjnych domach aranżują wnętrza nowoczesne i funkcjonalne, łącząc to, co najlepsze z wątków klasycznych i współczesnych.

11 Styczeń, 2018

7 rustykalnych domów - doskonałe miejsce na wypoczynek na emeryturze

Urok rustykalnego domu jest niekwestionowany. Naturalne materiały, ekstremalna harmonia z naturą, oraz prostota spokojnego życia – z tym kojarzą nam się domy rustykalne. Często są to chatki górskie, ale mogą to być również domy na przedmieściach, alb…

10 Styczeń, 2018