Magazyn – porady i informacje

Nowoczesne podejście do klasyki - realizacja restauracji Autentico

Prowadzenie udanego biznesu gastronomicznego jest nie tylko intratnym zajęciem, ale także niesie za sobą ogromną satysfakcję czysto społeczną. I nie ma się co dziwić – ludzie tłumnie wracają do miejsc, w których jakże często spędzali swój wolny czas.

30 Listopad, 2021

Piękno klasyki i temperament nowoczesności – apartament w Mediolanie

Odpowiedni wystrój mieszkania zazwyczaj poprzedzony jest niezliczonymi dniami planowania, szykowania i ustalania wszelkich za i przeciw. Niezależnie od tego, w jakiej konwencji chcemy utrzymać nasz apartament, musimy mieć otwartą głowę na pomysły.

23 Listopad, 2021

Eklektyczne wnętrze biurowca – Znamenka w Moskwie

Stworzenie odpowiednich warunków do pracy powinno być priorytetem każdego przedsiębiorcy. Coraz częściej możemy spotkać nieszablonowe rozwiązania przestrzenne, które dzięki przełamaniu powszechnie obowiązujących schematów, potrafią zachwycać i jednoc…

16 Listopad, 2021

Zniewalające domy z drewna dla każdego!

W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy dla Was 10 projektów domów z drewna. Każdy znajdzie tu coś dla siebie- w zestawieniu znajdują się domy o różnych rozmiarach, do budowy których wykorzystano różne rodzaje drewna i które wpiszą się w każdy budżet, b…

30 Maj, 2021

Nowa-stara kuchnia! Świetne pomysły na modernizację kuchni

Remont kuchni to bardzo poważne przedsięwzięcie, które wymaga dobrej organizacji. Każdy remont wymaga odpowiedniego planowania, a już szczególnie w przypadku pomieszczeń o typowo użytkowej funkcji.

15 Maj, 2021

Najpiękniejsze elewacje Polskich domów

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Wam przedstawić pomysły na różnorodne fasady domów, składające się z najmodniejszych materiałów, jak i kolorów. A nie od dziś wiadomo, że przecież inspiracje trzeba czerpać od najlepszych.

09 Maj, 2021

Warto mieć okno na świat - 15 propozycji dla Twojego domu

Lubicie mieć dużo naturalnego światła w pomieszczeniach domu? Podobają się Wam nowoczesne przeszklenia od podłogi, aż po sufit? Czy może preferujecie tradycyjne okna, które zapewniają więcej prywatności?Jeśli nie możecie się zdecydować to z pewnością…

24 Kwiecień, 2021

8 pomysłów na piękną i praktyczną szafę

Jeśli widok Twojej przepełnionej i nieuporządkowanej szafy wprawia Cie w zły nastrój, oznacza to, że ten artykuł jest dla Ciebie! Nie zawsze większa szafa jest rozwiązaniem. Bardzo często należy dostosować meble do swoich potrzeb i zamiast polegać na…

17 Kwiecień, 2021

Jak wykorzystać przestrzeń balkonową

Balkony to miejsce przez niektórych zapomniane, zagracone, przez innych bardzo pożądane. Jeśli dysponujecie choćby małym balkonem czy tarasem, to wiedzcie, że jesteście szczęściarzami.

10 Kwiecień, 2021

Jak stworzyć w domu idealne miejsce do pracy?

Miniony rok był dla nas trudny i przełomowy. W związku z pandemią COVID-19, która opanowała cały świat przeszliśmy ogromną przemianę, wpływającą na kulturę, życie towarzyskie, rodzinne, gospodarkę i nasze życie zawodowe.

03 Kwiecień, 2021