Magazyn | homify

Magazyn

Niespodziewani goście! Jak posprzątać dom w 5 minut?

Wszyscy wiemy jak to jest, gdy odwiedzają nas nieoczekiwani goście! Wtedy chcemy mieść oczywiście piękny, czysty i doskonale zorganizowany dom. Zależy nam na tym, aby goście czuli się komfortowo w naszym domu, a przyjaciele czuli się jak u siebie.

22 Styczeń, 2017

Przed i po, czyli taras kompozytowy bez tajemnic

Posiadanie domu nie ogranicza się jedynie do posiadania budynku, o którego elewację i wnętrze należy zadbać. Do każdej rezydencji przynależy także choćby kawałek podwórka lub ogrodu.

22 Styczeń, 2017

Nowoczesna willa nad brzegiem morza

Dom z widokiem na morze to chyba marzenia każdego z nas, bez wyjątków. W tak pięknych okolicznościach przyrody, z pewnością każdy poranek należałby do udanych. Nasz dzisiejszy bohater cyklu homify 360 znajduje się niedaleko, bowiem za naszą zachodnią…

22 Styczeń, 2017

23 imponujące pomysły, jak upiększyć swój ogród z pomocą drewna

Piękne i wyjątkowe ogrody to coś, co kochamy prawie tak bardzo jak wyjątkowe wnętrza. Wprawdzie sezon na działkę jeszcze się nie rozpoczął, ale, powolutku przybywa dnia, co oczywiście zwiastuje nadchodząca wiosnę.

22 Styczeń, 2017

Czerwony domek o gorącym sercu

Jeśli należycie do grona stałych Czytelników naszego magazynu, to styl architektów z Müllers Büro powinien być Wam już dobrze znany. Tworzą oni domy o klasycznej bryle i nietypowych wnętrzach.

22 Styczeń, 2017

Top 5 tygodnia - najlepsze pomysły na lepszy wygląd Twojego domu

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie.

22 Styczeń, 2017

Kontener - sposób na powiększenie przestrzeni życiowej

Uważasz, że Twój dom jest zbyt mały, ale sądzisz, że rozbudowa będzie zbyt kosztowna? Dzisiaj pokażemy Ci doskonałą alternatywę, która zapewni dodatkową przestrzeń życiową. Możesz w ten sposób stworzyć biuro, pokój zabaw lub pokój gościnny, wszystko…

21 Styczeń, 2017

12 kroków do pięknego ogrodu zdobiącego wejście do Twojego domu

Jeśli chcesz odświeżyć wizerunek przed swoim domem, popatrz na te ogrody. 12 pięknych propozycji, by wypełnić kolorem i świeżością tą ważną część Twojego domu. Poniżej pokażemy Ci 12 wspaniałych ogrodów prowadzonych przez specjalistów z homify.

21 Styczeń, 2017

10 mieszkań z idealnym feng shui

Feng shui jest znane głównie z urywków dziwnych informacji, które nie oddają jednak w pełni tych inspirujących idei.  Jest to system myślenia, który formalizuje wiele zasad używanych przez profesjonalnych projektantów wnętrz na co dzień.

21 Styczeń, 2017

17 powszechnych błędów, które popełniamy przy organizacji domu

Każdy z nas chce mieszkać w domu dobrze zorganizowanym. Nie chodzi tu jedynie o porządek, ale o poczucie wygody i komfortu, które towarzyszy odpowiedniej organizacji. Tworząc wnętrza o charakterze praktycznym i funkcjonalnym popełniamy jednak dużo…

21 Styczeń, 2017