Magazyn – porady i informacje

16 nowoczesnych łazienek z prysznicem

Prysznic jest coraz częściej wybieranym elementem łazienki – detronizując tym samym wannę. Jest bardziej wygodny, umycie się zajmuje mniej czasu, jest też praktyczny zwłaszcza dla tych, którzy myślą o wyposażeniu łazienki w kontekście przyszłości.

23 Kwiecień, 2018

9 pomysłów na zagospodarowanie małej działki

Oto, jak nasi architekci krajobrazu radzą sobie z projektowaniem małych ogrodów i przydomowych działek. Okazuje się, że wielkość nie ma znaczenia i także na niewielkim obszarze urządzić można stylowy, funkcjonalny i ciekawy pod względem estetycznym o…

20 Kwiecień, 2018

Projekty kuchni w stylu prowansalskim

Kuchnia w stylu prowansalskim jest czarująca i romantyczna. Dominują w niej delikatne pastelowe odcienie połączone z neutralną bielą, kwieciste wzory, drewniane, subtelne meble oraz ceramiczne, bogato zdobione kafelki.

18 Kwiecień, 2018

9 wyjątkowych bram wjazdowych

Budowa i urządzanie domu to nie lada wyzwanie, na każdym kroku stają przed nami trudne wybory. Wybór bramy wjazdowej to także niemałe wyzwanie. Szukając tej idealnej, kierujcie się funkcjonalnością, ale również estetyką.

17 Kwiecień, 2018

Styl skandynawski na 60 metrach kwadratowych

Zapraszamy do obejrzenia wnętrz mieszkania urządzonego przez projektantów z polskiej pracowni MINIMOO Architektura Wnętrz. Jest to niewielki apartament o powierzchni 60 metrów kwadratowych.

16 Kwiecień, 2018

16 basenów idealnych do małego ogrodu

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim długie, ciepłe dni, które najchętniej spędzilibyśmy pluskając się w basenie. Dla wielu jednak posiadanie jakiegokolwiek zbiornika wodnego – a co dopiero basenu! – wciąż pozostaje w strefie marzeń.

15 Kwiecień, 2018

11 pomysłów na małą, ale elegancką kuchnię

Aby stworzyć projekt kuchni, który będzie praktyczny, modny, elegancki i stylowy, potrzeba innowacyjnych pomysłów.  Nie jest to zadanie łatwe, dlatego polecamy skorzystać z pomocy architekta wnętrz.

14 Kwiecień, 2018

16 fantastycznych pomysłów na mały taras

Właścicielowi małego tarasu może wydawać się, że zmaga się z nie lada problemem – niewielka powierzchnia znacznie ogranicza jego aranżacyjną kreatywność i utrudnia proces urządzania.

14 Kwiecień, 2018

Przytulne mieszkanie dla pary

Wielu z nas, czy to dla siebie samych, czy też dla swoich dzieci, marzy o starcie w dorosłym życiu we własnych czterech ścianach. Często jednak zakup dla wielu młodych ludzi po studiach jest po prostu niemożliwością, więc większość z nich zaczyna swo…

13 Kwiecień, 2018

Klimatyczny apartament w ciepłych kolorach

Dziś przedstawimy Wam fotorelację z mieszkania, które jest urządzone tak precyzyjnie, że warto czerpać z niego inspiracje pełnymi garściami. Apartament został zaprojektowany przez architekta SUSANA CAMELO z Hiszpanii.

13 Kwiecień, 2018