Magazyn – porady i informacje

Ubezpieczenie domu i mieszkania – wszystko, co musisz wiedzieć!

Budowa domu czy kupno mieszkania często są poprzedzone latami oszczędzania, a nierzadko wymagają również wzięcia wysokiego kredytu. Wymarzony dom z ogrodem albo mieszkanie w pięknej dzielnicy to ogromne inwestycje, w które wkłada się nie tylko pienią…

15 Marzec, 2023

Projekt skandynawskiego salonu, kuchni i jadalni SenkoArt

Styl skandynawski już dawno wydostał się poza granice Europy Północnej i szturmem zdobył serca ludzi na całym świecie. Mieszkańcy krajów nordyckich od zarania dziejów zdają sobie sprawę z siły natury i jej bliskiego związku z człowiekiem.

10 Marzec, 2023
Ad

SenkoArt Design — profesjonalne projektowanie wnętrz online

Co odróżnia zwykłe pomieszczenie od prawdziwego ogniska domowego? To nic innego, jak profesjonalny projekt wnętrza. Dom to miejsce, w którym spędzamy większość życia — jest przytulną oazą, miejscem pracy i rozrywki jednocześnie.

10 Luty, 2023
Ad

Jak udekorować dom - praktyczne wskazówki

Dekorowanie domu to chyba jedna z najprzyjemniejszych czynności podczas urządzania własnych czterech kątów. Zarówno po zakupie nowego mieszkania, jak i po remoncie, warto nadać domowi osobistego charakteru i stworzyć w nim konkretną atmosferę.

26 Styczeń, 2023

Elektryka - co warto wiedzieć o cenach usług?

Prace przy instalacji elektrycznej należą do tych, których w większości przypadków nie jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Większość z nas nie posiada bowiem stosownych uprawnień, ale również wiedzy i doświadczenia, które pozwoliłoby na przeprowa…

13 Styczeń, 2023
Ad

Projekt salonu z jadalnią i kuchnią SenkoArt

Ten design łączy wszystkie najważniejsze pomieszczenia każdego w domu w jedną, zgraną całość — przytulny salon, przestronna kuchnia oraz elegancka jadalnia, w której wspólne posiłki są czystą przyjemnością.

10 Styczeń, 2023
Ad

Advanced Fabrics Coordinated Vertisol — innowacyjne tekstylia dla ułatwienia pracy projektantów wnętrz

Trudności związane z wyborem najlepszych materiałów do każdego projektu to nic nowego dla projektantów wnętrz. Każdy element powinien bowiem harmonicznie wpasować się w efekt końcowy pomieszczenia.

23 Grudzień, 2022
Ad

Podłoga winylowa dla dobrego samopoczucia każdego dnia

Bezpieczeństwo i higiena to najważniejsze elementy przy urządzaniu każdego hotelu, restauracji, siłowni czy własnego domu, łącznie z walorami estetycznymi. Właśnie dlatego innowacyjne podłogi winylowe zrewolucjonizowały sposób, w który projektanci po…

21 Grudzień, 2022
Ad

Projekt gabinetu na poddaszu domu jednorodzinnego SenkoArt

Praca zdalna – kiedy dotarcie do biura zajmuje zaledwie kilka sekund, uniform to wygodna, ciepła piżama, a kubek ciepłej herbaty zawsze znajduje się w zasięgu ręki – czego tu nie kochać? Dom rodzinny bywa jednak rozpraszający, gdy dzielimy go z innym…

17 Grudzień, 2022

Projekt domu z luksusowym smakiem SenkoArt Design

W domu spędzasz większość swojego życia — jest on Twoją oazą i największą wizytówką. Dlatego zespół SenkoArt Design powrócił z kolejnym projektem domu, który zawróci Ci w głowie.

02 Grudzień, 2022
Ad