PRZED I PO: fantastyczny remont

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

PRZED I PO: fantastyczny remont

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesny salon od Rachele Biancalani Studio Nowoczesny
Loading admin actions …

Wyobraźmy sobie, że jesteśmy właścicielami nieruchomości z nierównymi ścianami, lub nieruchomości o bardzo małej powierzchni. Mimo przeciwności, rozwiązaniem zawsze będzie maksymalne wykorzystanie całej dostępnej powierzchni. Przy odpowiedniej dozie kreatywności połączonej z dobrym smakiem, możliwe jest uzyskanie prawdziwie niesamowitych rezultatów. Jeśli nadal nie wierzycie, za chwilę się przekonacie na własne oczy, ponieważ przygotowliśmy projekt, dzięki któremu zmienicie zdanie.

Zapraszamy na krótką wycieczkę do Rzymu, gdzie znajduje się mieszkanie, którego dotyczy dzisiejsza metamorfoza. Aktualnie, jest to miejsce bardzo jasne i przytulne, jednak nie zawsze tak było. Za stan aktualny możemy podziękować ekipie z Rachele Biancalani Studio. Nie ma na co czekać, zobaczmy tę metamorfozę!

​Ciemy i wąski – nigdy więcej!

To, co kiedyś było wąskim, ciemnym i mało ciekawym korytarzem, stało się przestrzenią w pełni wykorzystaną – od podłogi po sufit. Szeroka szafa wykonana na zamówienie zajmuje jedną ze ścian korytarza, a jej biały kolor sprawia, że mimo swych gabarytów, szafa nie wydaje się toporna. Wydaje się, jakby naturalnie przynależała ona do ściany. Mamy również nowego protagonistę przestrzeni – parkiet. To się nazywa wspaniała metamorfoza!

​Wymagający salon

W całym mieszkaniu dominują dwa kolory: biel i brąz. Pierwszy ubiera ściany i sufity, a drugi pokrywa podłogi i meble. Cudowne połączenie doskonale zrównoważone i wzajemnie się przenikające.

Jak widzimy na zdjęciu, w salonie mamy zakrzywioną ścianę, którą wykorzystano do zamontowania trzech dużych okien i drzwi prowadzących na zewnątrz. Mimo, że na pierwszy rzut oka może wydawać się, że łuki i krzywizny, oraz duże okna mogą stwarzać problemy przy aranżacji wnętrza i rozmieszczeniu mebli, profesjonalistom z Rachele Biancalani Studio udało się wyciągnąć z tego pomieszczenia to, co najlepsze. Pod oknami ustawiono dużą, zakrzywioną sofę, dzięki której miejsce jest wykorzystane w stu procentach!

​Biała i kolonialna kuchnia

Zaraz obok salonu znajduje się kuchnia z jadalnią. Jest to nieskazitelnie zaprojektowana przestrzeń, utrzymana w kolorystyce bieli. Aranżacja wykorzystuje pewne elementy, które przypominają styl kolonialny. Niewątpliwie, biały jest kolorem dominującym, pokrywającym również drewniane meble kuchenne i stół jadalniany.

​Prosta sypialna w kolorze fioletu

Sypialnia wyróżnia się swoją bezpretensjonalnością i prostotą. Tutaj, łóżko znajduje się w centrum zainteresowania. Co więcej, jest to jedyny mebel w tym pomieszczeniu, oprócz stolików nocnych ustawionych po obu jego stronach. Światło wpada tu przez duże okna, a odcienie fioletu dodają przestrzeni ciepła – czegoś niezbędnego w każdej sypialni.

​Ostatni przystanek: łazienka

Już chyba tradycją stało się kończyć wycieczki po różnych mieszkaniach właśnie w łazience. Tutaj również dominującym kolorem jest biel, która optycznie otwiera przestrzeń. Wannę ustawiono dokładanie pod oknem, co pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię. Płytki ceramiczne o różnych kolorach i wzorach wprowadzają dużo dynamiki i radości do pomieszczenia, a ich różnorodność pozwala zrezygnować z jakichkolwiek dodatkowych elementów dekoracyjnych.

Jednym z wyzwań w tym pomieszczeniu była jego wielkość. Jednak, jak widać, nawet mała łazienka może być piękna, więc jeżeli szukacie inspiracji na stworzenie pięknej, niedużej łazienki, na pewno spodoba Wam się Katalog Inspiracji: Mała łazienka – mały problem!

Zamieszkalibyście w tym mieszkaniu? Które pomieszczenie podoba Wam się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu