Ten dom jest kłamcą! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Ten dom jest kłamcą!

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Na leśnej działce na przedmieściach Berlina wzniesiono nowoczesną willę, która kontrastuje z okoliczną, tradycyjna zabudową. Dom ten odznacza się współczesnym, nieco futurystycznym designem i wspaniale zaaranżowanymi wnętrzami. Całość robi ogromne wrażenie i warta jest obejrzenia- przekonajcie się sami!

Nowoczesna technologia

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Aby uniknąć wrażenia bunkru, architekci zastosowali nowoczesną technologię, dzięki której czarne fronty otwierają się, odsłaniając wielkoformatowe przeszklenia. Tym samym, gdy mieszkańcy sobie tego życzą, dom od przodu jest równie dostępny i otwarty, jak i tył.

Od strony ogrodu

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Dom zlokalizowano na działce położonej w samym sercu lasu- naturalna okolica była istotnym czynnikiem przy wyborze designu domu i realizacji jego projektu. Architekci zdecydowali się na liczne wielkoformatowe przeszklenia, dzięki którym naturalne światło swobodnie wpada do wnętrza, a zielony krajobraz został wspaniale obramowany. Dom jest wielokondygnacyjny, a jego bryła nieregularna. Płaski dach na każdym z poziomów pozwolił na stworzenie licznych tarasów.

Od strony ulicy

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Zupełnie inaczej budynek ten prezentuje się od strony ulicy. Z tej perspektywy jego bryła robi imponujące wrażenie- jest masywna, ale i ultra nowoczesna. Czarny front kontrastuje z białą fasadą i sprawia, że dom jawi się niezwykle introwertycznie i niedostępnie. Zabieg ten zastosowano, aby zagwarantować mieszkańcom maksimum prywatności.

Strefa wejścia

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

Już od progu wnętrze domu zachwyca nowoczesną, elegancką aranżacją. Z przedpokoju przechodzi się do poszczególnych pomieszczeń na parterze, a stylowe schody prowadzą na wyższe kondygnacje. Przedpokój jest jasny i przestronny, wykończony materiałami najwyższej jakości. Wyposażenie jest minimalistyczne, ale drewniane meble nadają wnętrzu przytulności. Odpowiednio dobrane oświetlenie okrasza wnętrze przyjemnym blaskiem.

Salon

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Strefę dzienną urządzono na dwóch różnych poziomach połączonych kilkoma stopniami. Posadzkę wyłożono wielkoformatowymi płytkami o wysokim połysku- w połączeniu z gładkimi, białymi ścianami stanowią one doskonałe, neutralne tło dla bardziej wyszukanej aranżacji. Meble, które składają się na wyposażenie, cechuje nowoczesny design i elegancja. Niezwykle istotną rolę w aranżacji wnętrz tego domu odgrywa oświetlenie. To właśnie ono nadaje im tak luksusowy charakter.

Łazienka

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Łazienka to kolejne pomieszczenie w tym domu, które zaaranżowano w sposób szykowny i wyrafinowany. naturalne materiały wspaniale łączą się z meblami łazienkowymi o nowoczesnym designie. Tę luksusową łazienkę zaaranżowano bardziej w formie salonu, niż tradycyjnego pokoju kąpielowego. Elementy, takie jak wygodny fotel czy ozdobne rośliny doniczkowe, czynią to wnętrze absolutnie wyjątkowym.

Widok nocą

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Tak prezentuje się dom po zmierzchu. Przez wielkopowierzchniowe okna przebija się mnóstwo naturalnego światła ze środka, dzięki czemu zarówno sam dom, jak i otaczający go ogród iluminują. Taki dom to doskonały przykład nowoczesnej, luksusowej architektury.

Jak Wam się podoba taki duży i nowoczesny dom?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu