Rodzinny dom pełen bogactwa

mszpakowska mszpakowska
M&E TEKİNTAŞ HOME, yücel partners yücel partners Klasyczny salon
Loading admin actions …

Cały świat projektantów dąży do doskonałej przestrzeni i stara się to osiągnąć dzięki architekturze, wystrojowi, meblom, akcesoriom. Przykład takiego idealnego miejsca znaleźliśmy w  Stambule. Odnajdziemy tutaj ogrom starych budynków, w które tknięto nowe życie, i które stały się pięknymi apartamentami. Dzisiaj zaprezentujemy Wam duplex, który zapada w pamięć. Piękne widoki zabytkowego miasta, sąsiedztwo Morza Czarnego, czy coś może zrobić w tym miejscu większe wrażenie? Przekonajmy się!

Gustowny salon

Pokój dzienny jest zazwyczaj miejscem, w którym spędza się najwięcej czasu. Ponadto, salon stanowi wizytówkę w odniesieniu do charakteru i gustu gospodarza. Wszystko co powinno być zawarte w idealnym salonie znajdziemy dokładnie tutaj. Błędem było by jednak nie zwrócenie uwagi na piękne dekoracje, które sprawiają, że pokój nabiera gustownego charakteru. 

Stylowe szczegóły

Aranżacja wnętrza nie polega jedynie na ustawieniu mebli, należy pamiętać o elementach, które stworzą niepowtarzalny klimat. Mogą być to  kolory, materiały, dekoracje, które nadadzą osobowości i sprawią, że wnętrze będzie tak różne od innych. Ten dom przyciąga szczegółami w każdym swoim zakątku. Lustra, stoły, dekoracje, wszystko tworzy elegancki charakter. 

Kuchnia w stylu europejskim

Kuchnia wyposażona jest w rząd klasycznych szafek. Cześć z nich znajduje się na przeciwko funkcjonalnej wyspy. Całość sprawia, że otrzymujemy przestronne wnętrze, w którym przygotujemy posiłki nawet dla najliczniejszej rodziny. Wspaniałą dekoracją jest tutaj wisząca lampa, która przyciąga uwagę do centrum pomieszczenia.

Sypialnia z klasą

W sypialni dominują ciemne kolory, które nadają niezwykle eleganckiego charakteru. Meble, ramki na ścianach, drewniana podłoga, wszystko to sprawia, że możemy się poczuć jak w luksusowym hotelu. Ciężkie zasłony dodają uczucia intymności. 

Pokój z widokiem

Poddasze mają tą przewagę, że już na wstępie wygrywają z klasycznymi wnętrzami. Upiększyć strych wcale nie jest trudno. Wystarczy popatrzeć na zdjęcie aby stwierdzić, że proste elementy mogą stworzyć wspaniałe wnętrze. Klasyczne meble zaakcentowane jedynie wzorzystym dywanem nadają wnętrzu przytulny charakter. Duże drzwi prowadzą na taras, z którego możemy podziwiać urokliwe miasto. 

Sprawdź również inne pomysły na zaadaptowanie poddasza

Jasne wnętrze

Ta wspaniała sypialnia tworzy przytulną,  jasną przestrzeń, głównie dzięki świetlikom ulokowanym nad łóżkiem. W dzień możemy korzystać z naturalnego światła, wieczorem zaś cieszyć się urodą gwieździstego nieba. 

Luksusowa łazienka

Wykorzystanie metalu przy tworzeniu aranżacji było niezwykle pomysłowe i spowodowało niebanalny efekt. Miedziane elementy nadały luksusowego, królewskiego charakteru. Jasne wnętrze sprawiło, że pomieszczenie wydaje się większe, co spotęgowane jest oknem umiejscowionym w dachu. Kąpiel w takim miejscu to istna przyjemność. 

Które z pomieszczeń spodobało Ci się najbardziej? 

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu