Willa z marzeń, która inspiruje | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Willa z marzeń, która inspiruje

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesne domy od Arquiteto Aquiles Nícolas Kílaris Nowoczesny
Loading admin actions …

W niniejszym Katalogu Inspiracji chcielibyśmy zaprezentować Wam willę zdominowaną przez jasność i lekkość, a tym samym, jak zobaczycie za chwilę na zdjęciach, balansującą niemalże na granicy dwóch światów – świata rzeczywistego i świata magii. Opisywany obiekt to dom po brzegi wypełniony komfortem i przestrzenią. Projektujący go architekt, Nicolas Kilaris Achilles, wykonał prawdziwe dzieło sztuki. Dom posiada formy inspirowane naturą, a więc idealnie wpisuje się w okoliczny krajobraz. Przyjrzyjmy się zatem bliżej tej meksykańskiej piękności!

Fasada

Fasada budynku jest wręcz spektakularna! Obiekt wyceniono dość wysoko i niestety nie każdy może sobie na niego pozwolić. Ale to w końcu dom-marzenie, więc kto wie… Fasadę zdominowały zakrzywione kształty, choć nie brak i prostych linii. Cudowna gra form. Z pewnością w środku jest równie majestatycznie. Zajrzyjmy!

Hol

Zaraz po przekroczeniu progu znajdujemy się w zdominowanym przez biel holu. Wybrany odcień jest zgodny z odcieniem pokrywającym elewację, jak i pozostałe zakamarki domu. Biały sprawia, że pomiędzy wewnętrzną, a zewnętrzną stroną domu panuje niebywała harmonia i jedność. Obiekt wypełnia światło dzienne. Biel odbija światło i sprawia, że pomieszczenia wyglądają na bardziej przestronne.

Gabinet

W tym pięknym i nowoczesnym gabinecie bez trudu można odnaleźć drogę do dobrej książki i szybko osiągnąć sukces w pracy. Gabinet jest przestronny, a ciemne elementy idealnie komponują się z czerwienią ścian. Całość wygląda bardzo profesjonalnie, ale jednocześnie bardzo przytulnie. Tak właśnie powinien prezentować się domowy gabinet! Aby zaoszczędzić miejsce zdecydowano się na wbudowanie szafy w ścianę. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na najbliższą okolicę. Delikatne oświetlenie dodaje lekkości atmosferze.

Jeżeli szukacie pomysłu na urządzenie biura, zajrzyjcie koniecznie do innego Katalogu Inspiracji: Domowe biuro w 6 różnych odsłonach!

Łazienka

Nowoczesny dom wymaga nowoczesnej łazienki, w której będzie można odpocząć. W pomieszczeniu ze zdjęcia to naprawdę nie jest trudne. Czyż jest coś lepszego dla zmęczonego człowieka niż hydromasaż lub odświeżający prysznic?! Również wszelkie rytuały upiększające stanowią niebywałą przyjemność w tej łazience. Naturalny wygląd często można uzyskać subtelnymi dodatkami. W tym wypadku zdecydowano się na kwiaty. Małe jest piękne. Zwróćcie uwagę na niezwykły zlew w stylu Zen. Ta łazienka może mieć tylko zwolenników.

Jadalnia i salon

Na podstawie zaprezentowanych powyżej pomieszczeń można wyrobić sobie wyobrażenie o stylu pozostałej części rezydencji, jednak nie do końca o jej układzie. Otwarty salon ze zdjęcia pięknie obrazuje cudowne dopasowanie do siebie wszystkich pozostałych obszarów i pomieszczeń. Klatka schodowa faluje z gracją niczym wahadło. Uwaga zatem na poręcz ze stali! W centralnym punkcie usytuowano stół. Idealnie, aby rozkwitło tu życie kulinarne. Obecni mieszkańcy to prawdziwi miłośnicy kuchni, więc na ich stole zawsze znajduje się coś specjalnego i smakowitego. W tle widzimy część wypoczynkową przeznaczoną do wielogodzinnej rodzinnej rekreacji. Dobór takiego, a nie innego oświetlenia kreuje w pomieszczeniu przyjemną atmosferę, która w pełni odpowiada mieszkańcom. I tym miłym akcentem niestety kończymy już naszą podróż po meksykańskiej rezydencji z marzeń.

A czy Wy też jesteście fanami tej willi?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu