PRZED I PO: Pomysłowy remont domu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

PRZED I PO: Pomysłowy remont domu

homify.Pl homify.Pl
Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez Atelier FA - Achitecture d'intérieurs & d'extérieurs,
Loading admin actions …

Dziś wyruszamy w podróż do Nantes, żeby przyjrzeć się metamorfozie pięknej, lecz mocno zaniedbanej i starej kamienicy. Ta nieruchomość wymagała odświeżenia wyglądu i zmodernizowania wnętrza, aby stało się w pełni funkcjonalne.

Prace remontowe zostały zlecone specjalistom z Atelier FA – architektom i architektom wnętrz. Chcecie zobaczyć efekty prac? Nie ma na co czekać, niech rozpocznie się nasza wycieczka!

​Przed i Po: Fasada

Jak widać na zdjęciu, dobór i świeżość koloru są ogromnie ważne przy każdym projekcie remontowym. Prawda jest taka, że odmalowanie elewacji, czy też wnętrza, jest swego rodzaju oczyszczeniem powierzchni i natychmiastowo odmładza całość. Jednak prace naszych architektów nie kończą się na odmalowaniu fasady! Na zdjęciu sprzed remontu widzimy wejście do garażu, który zastąpiono salonem, całkowicie przeprojektowano parter budynku i odnowiono elewację.

​Salon

Nowo utworzony salon wypełniony jest pozytywną energią i naturalnym światłem. Zwróćmy uwagę na energetyzującą ścianę! Drewniane panele podłogowe i drewniane meble zdecydowanie podkreślają ciepło tego pomieszczenia. Uroczy, pomalowany na biało kredens jest skromnym dodatkiem wprowadzającym powiew arystokratyzmu i elegancji.

​Pralnia

Oczywiste, estetyczne i funkcjonalne: te trzy słowa zostały użyte przez naszych ekspertów opiniujących projekt tego pomieszczenia. Niezwykle przydatna strefa, jaką jest pralnia, została ulokowana pomiędzy schodami i jadalnią.

​Przydatne i inteligentne

Oto powstała doskonale zoptymalizowana przestrzeń! W czasach, kiedy zawsze brakuje miejsca na przechowywanie różnych rzeczy, bardzo ważne jest inteligentne wykorzystanie każdego skrawka dostępnej przestrzeni, tak jak w tym przypadku. Potrzeba matką wynalazku – zdecydowanie tak! I możemy tylko cieszyć się, że architekci wnętrz znajdują coraz to nowe rozwiązania na wykorzystanie niewygodnych przestrzeni. Mieszkańcy tego mieszkania mogą cieszyć się świetnym rozwiązaniem na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów.

​Plany

Kończymy naszą wycieczkę na planach parteru, które pozwalają w pełni ocenić skalę metamorfozy. Było to duże przedsięwzięcie, do którego spełnienia trzeba było całkowicie zmienić rozplanowanie przestrzenne tego piętra, założyć nową instalację elektryczną i wiele więcej. Najbardziej chyba jednak przypadła nam do gustu pralnia. W naszych oczach, ten projekt to prawdziwy sukces, więc duże brawa dla jego wykonawców!

Jeżeli podoba Wam się pomysł przeobrażenia garażu w przestrzeń mieszkalną, może zainteresuje Was również Katalog Inspiracji: Przed i po: od garażu do pokoju z jadalnią.

Jak Wam się podoba ta metamorfoza? Was również urzekła pralnia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu