Przed i po: Stylowo wyremontowane mieszkanie

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: Stylowo wyremontowane mieszkanie

homify.Pl homify.Pl
Eklektyczne domowe biuro i gabinet od Agence ADI-HOME Eklektyczny
Loading admin actions …

Zakres usług specjalistów z ADI-HOME odpowiedzialnych za dzisiaj omawiany projekt waha się od remontów po projektowanie nowych budynków, od stylów bardziej klasycznych po te ekstrawaganckie i futurystyczne. Studio ADI-HOME zatrudniające architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz jest w stanie spełnić marzenia każdego właściciela nieruchomości. A na dowód mamy zdjęcia!

Projekt, który prezentujemy dzisiaj to remont mieszkania o powierzchni 44 metrów kwadratowych znajdującego się w Strasburgu. Mieszkanie zostało odremontowane pod wynajem. Postawiono tu na vintage dekor z meblami w stylu bistro. Zmiany obejmowały głównie odnowienie ścian i podłóg, delikatną modyfikację w rozplanowaniu mieszkania i przede wszystkim jego umeblowanie. Gotowi na efekty?

​Przed: Ciemne i nieatrakcyjne

Mieszkanie było pełne potencjału, ale wyraźnie wymagało remontu. Niegdyś piękny parkiet z czasem stracił blask, a meble kuchenne stały się bardzo przestarzałe. Również sufit i ściany wymagały świeżej warstwy farby. Zobaczmy jednak jak poradzili sobie z tym ciemnym i nieatrakcyjnym pomieszczeniem nasi eksperci z agencji ADI-HOME…

​Po: Jasny i z charakterem

Za pomocą vintage mebli przypominających styl bistro, atmosfera w mieszkaniu zmieniła się całkowicie! Pastelowy zielony kolor na wybranych ścianach dodaje przestrzeni dynamizmu i świeżości. Połączenia kolorystyczne w tym pomieszczeniu wprowadzają dużo radości i pozytywnej energii.

Bardzo ważne jest również wykorzystanie światła, zarówno tego naturalnego jak i sztucznego.

​Przed: Wąska łazienka

Łazienka przed remontem była bardzo ciasna i mało funkcjonalna. W tej łazience już jedna osoba to tłok, a co dopiero gdyby miały się zmieścić dwie! Prace remontowe pozwoliły otworzyć przestrzeń, szczególnie optycznie – za pomocą zmiany kolorystyki i prostego wykończenia. Postawiono na minimalizm, który doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach.

​Po: Otwarta przestrzeń

Główne pomieszczenie w tym mieszkaniu spełnia wiele funkcji: jest to zarówno pokój dzienny jak i jadalnia, a również kuchnia – zdecydowano się na aneks kuchenny. Nie możemy nie podkreślić tego, jak duża wydaje się ta przestrzeń. Taki efekt osiągnięto dzięki odpowiedniemu doborowi koloru, jak i wykorzystaniu wielu źródeł światła, a także prostych i praktycznych mebli.

​Szczegóły na wagę złota

Przy urządzaniu małych mieszkań, kawalerek i loftów ważne jest wzięcie pod uwagę kilku rzeczy. Tu, gdzie nie mamy nadmiaru przestrzeni, każdy centymetr jest ważny! W tym przypadku, aby najlepiej wykorzystać przestrzeń, regał został ustawiony na tyle kanapy. Może on również służyć jako półka na przedmioty dekoracyjne, lub nawet stolik. We wnęce skonstruowano wysoki regał z tak rozstawionymi półkami, aby zmieścił się telewizor i inne multimedia. Biel tej ściany i regału wizualnie powiększa obszar.

Mądre wykorzystanie przestrzeni to podstawa przy aranżacji małego mieszkania, a jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat, zapraszam do Katalogu Inspiracji: Jak urządzić małe mieszkanie? 5 pomysłów

Podoba Wam się użycie pastelowej zieleni w tym wnętrzu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu