Piękny dom pełen uroku | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Piękny dom pełen uroku

mszpakowska mszpakowska
Wiejski balkon, taras i weranda od homify Wiejski
Loading admin actions …

Z dala od zgiełku miasta, w okolicy gęstego lasu i krystalicznie czystej wody, znajdziemy dom, który dziś odwiedzimy. Zacznij pakować swoje walizki, bowiem dzisiaj przemierzymy ocean kierując się do Brazylii, prosto nad jezioro Bonfim, gdzie życie toczy się w zupełnie innym tempie. Projekt powstał pod wodzą architekta Renato Telles, który znany jest z tworzenia swoistych rajów na ziemi i wcielania marzeń w rzeczywistość. 

Dom ma widok na obszerne jezioro, które zajmuje teren dziewięciu kilometrów kwadratowych i jest częścią rezerwatu przyrody. Właściciele domu chcieli dostosować miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, w związku z tym zdecydowano się na przebudowę. Nie zwlekajmy więc dłużej i sprawdźmy co czeka na nas w tym pięknym miejscu. 

Prostota i ciepło

Wiejski balkon, taras i weranda od homify Wiejski

Fasada domu jest niesamowicie urocza i zachęca do odwiedzin. Dwuspadowa dachówka jest typowa dla tego regionu. Dom otoczony jest kilkoma kolumnami oraz wykończony drewnem, które wprowadza element ciepła. Zadbany ogród wypełnia przestrzeń życiem i stanowi doskonałą ozdobę domu. 

Taras stworzony by cieszyć!

Wiejski balkon, taras i weranda od homify Wiejski

Przestronny i rustykalny taras przynależący do rezydencji został stworzony do odpoczynku i kompletnego relaksu. Tutaj w pełnej perspektywie możemy zobaczyć drewniany sufit, który jest wspaniałą ozdobą. Rustykalne, wygodne meble wprost zachęcają do spędzania tu z rodziną letnich wieczorów. 

Przenieś się do katalogu 10 świetnych pomysłów na sufit z drewnem w roli głównej i przekonaj się, że naturalne materiały mogą zrobić niesamowite wrażenie.  

Zintegrowane wnętrza

Wiejski balkon, taras i weranda od homify Wiejski

Jedną z głównych cech tego domu jest umiejętne połączenie wnętrza oraz zewnętrznej części posiadłości. Widzieliśmy już piękny taras z częścią relaksacyjną oraz towarzyską, a wszystko to z widokiem na piękny ogród. Czas więc przenieść się  do wnętrza tego eleganckiego, brazylijskiego domu.

Komfortowy salon

Wiejski salon od homify Wiejski

Również prezentowany pokój zachowany jest w konwencji połączenia neutralnych kolorów i materiałów organicznych. Kombinacja podkreśla urok i ciepło dając jednocześnie ogromne poczucie komfortu. 

Połączenie z naturą

Wiejski salon od homify Wiejski

Wybrane przez projektantów dekoracje są w dyskretnych, neutralnych kolorach, a wszystko po to, aby oddać spokojny i harmonijny charakter inwestycji. Materiały, które tutaj znajdziemy to len, drewno i bawełna. 

Aby spocząć wygodnie!

Wiejska sypialnia od homify Wiejski

W sypialni znajdziemy spokojną atmosferę, którą udało się uzyskać dzięki jasnym kolorom, bieli i beżom, oraz dodatkom w złotej i srebrnej tonacji, które wprowadzają elementy elegancji. 

Miejsce idealne

Wiejski balkon, taras i weranda od homify Wiejski

Taras zabezpieczony jest szklanymi ścianami, co pozwala na nieprzerwane obcowanie z naturą. Ciągle możemy mieć piękny widok na rozpościerający się ogród, a także mieć oko na wnętrze domu. Czego chcieć więcej?  

Co powiesz na spokojne życie w takim otoczeniu? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu