Od przeciętnego mieszkania po dom niczym z magazynu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Od przeciętnego mieszkania po dom niczym z magazynu

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesny salon od LCB studio Nowoczesny
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji przenosimy się do pięknego miasta Santa Cruz de Tenerife, aby zapoznać się z projektem, który możemy określić tym samym przymiotnikiem.

Ten projekt remontowy został kompleksowo przeprowadzony przez studio LCB. Od koordynowania wszystkich aspektów planowania, poprzez badanie stanu nieruchomości i rozmieszczenia ścian działowych, po ostateczny wybór umeblowania i dodatków – LCB studio zadbało o stworzenie niesamowitej atmosfery w każdym z pomieszczeń. W kwestii definiowania estetyki, nasi specjaliści zdecydowali się stworzyć przestrzeń nowoczesną, w której nie zabraknie ciepła rodzinnego domu, która będzie bardzo jasna, przyjemna i dostosowana do codziennego życia jej mieszkańców.

Jeżeli to był cel, to możemy przyznać, że został osiągnięty. Przekonajcie się jednak sami i zobaczcie przygotowane przez nas zdjęcia.

​Przed i po: Zmiany w salonie

Metamorfoza tego salonu była dość radykalna, jak sami możecie ocenić. Niemal trudno nam uwierzyć, że te dwa zdjęcia pokazują to samo pomieszczenie. Pierwotny salon był raczej strefą przejściową, spełniał funkcję przedpokoju, w którym nikt nie spędzał zbyt dużo czasu. Choć nie możemy powiedzieć, żeby salon w stanie pierwotnym był zaniedbany, prawda jest taka, że był troszkę zimny i bezosobowy.

Salon, który widzimy na zdjęciu powyżej ukazuje zupełnie inną atmosferę i styl aranżacji. Drewniana podłoga wprowadza do tego pomieszczenia wiele ciepła, a meble w odcieniach bieli optycznie powiększają przestrzeń. Poza tym, możemy zaobserwować ciekawą grę światła.

​Przed i po: Jadalnia z kuchnią w tle

Pozostajemy w strefie salonu, jednak zmieniamy trochę nasze ustawienie, żeby podziwiać przestrzeń z innej perspektywy. Jak możemy zauważyć, pomieszczenia w tym mieszkaniu stały się bardziej otwarte. Zwróćmy uwagę na włączenie strefy jadalnianej w salon i na kuchnię w tle; kuchnię, która też nie jest całkiem odcięta od reszty pomieszczeń. Używa się tu neutralnych kolorów, których kombinacja nigdy nie zawodzi. Połączenie różnych dcieni brązu, beżu i bieli to zestawienie doskonałe. Bez wątpienia, jest to mieszkanie utrzymane w atmosferze spokoju i komfortu, w każdej z jego stref.

​Przed i po: sypialnia

Relacja przed i po tej sypialni zaparła nam dech w piersi. Biorąc pod uwagę ściany bez wyrazu, starą szafę i zimną, szarawą podłogę… cóż, było co poprawiać. Ostateczny efekt remontu jest cudowny! Utworzono bardzo przytulną i przejemną sypialnię. Dodanie lustra na drzwiach szafy wbudowanej w ścianę sprawiło, że przestrzeń zyskała więcej głębi i optycznie się powiększyła.

​Przyjrzyjmy się z bliska: salon

Na tym zdjęciu możemy lepiej, bo z bliska, ocenić efekty prac naszych projektantów wnętrz. Jak widać, mamy do czynienia z najwyższej jakości wykończeniami i skromnymi, lecz doskonale dobranymi i rozmieszczonymi elementami dekoracyjnymi. Jasna kolorystyka została przełamana mocnymi akcentami czerwieni. W tym pomieszczeniu nie brakuje pazura.

​Przyjrzyjmy się z bliska: sypialnia

Sypialnia- sama w sobie jest niesamowita! Niezwykle zachęcające łóżko, z którego nikt nie miałby ochoty wstać – tu można odpocząć i się zrelaksować. Wykorzystana biel zaskakuje nas swoją przytulnością. Mimo tej kolorystyki, w tym pomieszczeniu nie wyczuwamy chłodu. Może dlatego, że bardzo ważną rolę odgrywa tu światło i drewniany element w postaci przesłonki przy biurku! Ekskluzywna, elegancka i przytulna sypialnia – taki efekt tu osiągnięto.

Jeżeli szukacie pomysłów na uzyskanie podobnego efektu w Waszych sypialniach, na pewno zainteresuje Was również Katalog Inspiracji: Nowoczesna sypialnia – piękne aranżacje.

Co sądzicie o tej metamorfozie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu