Sensacyjna rozbudowa

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Sensacyjna rozbudowa

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne okna i drzwi od Fachwerk4 | Architekten BDA Nowoczesny
Loading admin actions …

Architekci z niemieckiego studia projektowego Fachwerk4 dostali zlecenie rozbudowy sztampowego i niczym się nie odznaczającego domu. Chcąc nadać całości bardziej niepowtarzalny charakter, zdecydowali się na dobudówkę ekstremalnie kontrastową- zarówno pod względem kształtu, jak i koloru. Dobudowana część jest pudełkowatym sześcianem o elewacji w kolorze ognistej czerwieni.

Kontrasty

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Dobudówka jest dwukondygnacyjna, a kontrowersyjny materiał o odważnym kolorze wykorzystano tylko do pokrycia elewacji piętra. Kontrastuje on silnie z przeszklonymi ścianami parteru. Dzięki temu mamy jednak doskonały wgląd do wnętrza, które cieszyć się może stałym dopływem naturalnego światła.

Pierwsze wrażenie

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Pod względem oryginalnego designu dom ten bije wszystkie inne w okolicy na głowę- tego możemy być absolutnie pewni! Tym, co czyni tę dobudówkę tak ekscytującą, jest, poza rzecz jasna wyjątkowym kolorem, także faktor zaskoczenia. Inwestorzy i architekci musieli odznaczać się dużą dozą odwagi, aby taki ekstrawagancki projekt zrealizować.

Wnętrze

Skandynawski salon od homify Skandynawski

Także i w aranżacji wnętrz zdecydowano się na ognistą czerwień, wpadającą niemal w pomarańcz. Tym samym zachowano spójność kolorystyczną i utrzymano harmonijny, ale i intrygujący charakter projektu. Strefę dzienną wykończono naturalnymi materiałami o stonowanej kolorystyce, które stanowią dzięki temu doskonałe tło dla wyrazistych mebli i dodatków.

Stylowe dodatki

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Czerwień w różnych odcieniach przewija się jako motyw przewodni w aranżacji wnętrz każdego z pomieszczeń w tym domu. Każdy, nawet najmniejszy dodatek czy najsubtelniejsza z dekoracji nawiązują kolorystycznie do barwy fasady. Na wyposażenie składają się stylowe meble wykonane z drewna, które tonują nieco tę ognistą aranżację i nadają jej bardziej uniwersalny charakter.

Pokój dziecięcy z charakterem

Rustykalny pokój dziecięcy od homify Rustykalny

pokoju dziecięcym prym wiedzie naturalne, jasne drewno, choć projektanci wnętrz nie omieszkali się także i tutaj wprowadzić różne odcienie czerwieni. Aranżacja tego pomieszczenia jest przykładem nowoczesnego i funkcjonalnego sposobu urządzania wnętrz. Meble są praktyczne, wielofunkcyjne, a ich układ ciekawy. Pokój ten pozostawia mieszkającym w nim dzieciakom duża swobodę jeżeli chodzi o kreatywne życie i dekorowanie.

Podoba Wam się taka dobudówka?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu