Toaleta myjąca- nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki!

Raymundo Avalos Robles Raymundo Avalos Robles
Toaleta myjąca- nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki! , Raymundo Avalos Robles Raymundo Avalos Robles Basen bez krawędzi
Loading admin actions …

Toaleta myjąca, to bez wątpienia innowacyjne i nowoczesne połączenie toalety i bidetu, które zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania. Toaleta myjąca coraz częściej jest wybierana przez naszych klientów- nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę jej funkcjonalność, oryginalność oraz przede wszystkim wygodę! Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się do małych wnętrz łazienek, w których nie ma miejsca na toaletę oraz bidet. Wyposażenie łazienki w toaletę myjącą to świetne rozwiązanie! 


Do czego służy toaleta myjąca?

Toaleta myjąca- nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki! Raymundo Avalos Robles Basen bez krawędzi Tabela, Prostokąt, Urządzenie wyjściowe, Gaz, Metal, Koło, Plastikowy, Część samochodowa, System kół samochodowych, Czcionka

Jak już wspominaliśmy toaleta myjąca łączy w sobie funkcję standardowej miski WC oraz bidetu. Działanie tego produktu opiera się na tym, że po uruchomieniu jej przy pomocy specjalnego panelu sterującego, wysuwa się dysza myjąca. Wysoki komfort użytkowania toalety myjącej zapewnia bardzo proste i intuicyjne regulowanie funkcji wody, jej temperatury jak i natężenia. Toaleta myjąca służy do wygodnego podmywania się po skorzystaniu z toalety. Jest to nowoczesny powiew świeżości, gdyż jedno urządzenie zapewnia nam funkcję dwóch oddzielnych (miski WC i bidetu)! 


Zalety toalet myjących

Toaleta myjąca- nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki! Raymundo Avalos Robles Basen bez krawędzi Szary, Projekt motoryzacyjny, Posadzka, Podłoga, Prostokąt, Budynek, Armatura wodociągowa, Gaz, Odcienie i odcienie, Drewno

Toalety myjące z funkcją bidetu posiadają całą masę zalet. Największą z nich jednak jest higiena oraz czystość miejsc intymnych, którą dzięki nim łatwo i szybko możemy osiągnąć. Warto zauważyć, że toalety myjące mogą służyć także wspomaganiu w walce z dolegliwościami miejsc intymnych takimi jak na przykład świąd czy zaparcia. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii sprawi, że toaleta myjąca wzniesie komfort użytkowania Twojej łazienki na zupełnie inny, wyższy poziom! 

Z uwagi na fakt, iż toaleta myjąca, to połączenie bidetu z miską ustępową- jest to rozwiązanie, które zaoszczędzi miejsce we wnętrzu naszej łazienki. Posiadając jeden sprzęt zamiast dwóch oddzielnych jest bardzo cennym rozwiązaniem szczególnie w mniejszych metrażowo łazienkach. 

Jak sama nazwa wskazuje, toaleta myjąca zawiera w sobie funkcję podmywania miejsc intymnych, co skutkować będzie brakiem potrzeby używania papieru toaletowego. To zaleta, która pozwoli użytkownikom toalet myjących na zaoszczędzenie środków w domowym budżecie, niwelowanie podrażnień jakie może powodować papier toaletowy oraz walory ekologiczne i większa dbałość o naszą planetę. 


Toaleta myjąca- nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki! Raymundo Avalos Robles Basen bez krawędzi Nieruchomość, Projektowanie wnętrz, Podłoga, Drewno, Posadzka, Prostokąt, Beżowy, Materiał kompozytowy, twarde drewno, Osprzęt

Toaleta myjąca sprawdzi się doskonale jako rozwiązanie dla osób starszych oraz niepełnosprawnych, które mają problemy z poruszaniem się. Jeden produkt pozwoli im na komfortowe zadbanie o higienę i świeżość bez potrzeby podejmowania dodatkowych czynności.

Toaleta myjąca jest niezwykle intuicyjna oraz łatwa w obsłudze. Zawiera wygodny panel sterowania, który żadnemu jej użytkownikowi nie powinien sprawić problemów. 

Warto dodać, że decydując się na zakup toalety myjącej z wypinaną deską zyskujemy gwarancję wygodnej, dokładnej oraz szybkiej jej pielęgnacji. Jest to więc świetne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za spędzaniem czasu nad czyszczeniem i sprzątaniem łazienki. 


Polecane toalety myjące

Toaleta myjąca- nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki! Raymundo Avalos Robles Basen bez krawędzi Budynek, Drewno, Projektowanie wnętrz, Posadzka, Podłoga, Osprzęt, Własność materialna, Zakład, Kondominium, Nieruchomość

Decydując się na zakup toalety myjącej musimy wybierać mądrze i rozsądnie. Aktualnie coraz więcej producentów ma w swojej ofercie tego typu produkty, więc ważne jest aby przed zakupem dokładnie rozeznać się, aby potem móc cieszyć się bezawaryjnym, komfortowym oraz solidnie wykonanym produktem! Warto kupić toaletę myjącą dobrego producenta, nawet jeżeli wiązałoby się to z większym nakładem pieniężnym. Dobry producent zapewni długą gwarancję na produkt co daje nam pewność do co materiałów użytych przy jego produkcji oraz precyzyjnym i solidnym wykonaniu. Wybierając producenta, który zyskał już swoich sprzymierzeńców i produkowane przez niego toalety myjące są polecane przez wielu użytkowników zyskujemy pewność, że nasze odczucia i doświadczenia będą bardzo podobne i równie pozytywne! Polecane toalety myjące, to na przykład Geberit AquaClean Sela czy Laufen Navia Rimless.  Sprawdź też Ranking Misek Myjących TOP 7 . Toaleta myjąca z pewnością jest to przyszłościowe rozwiązanie cieszące się coraz to większą popularnością i zainteresowaniem wśród naszych klientów. 


Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu