Dom rodzinny wypełniony bogactwem

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom rodzinny wypełniony bogactwem

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesny garaż od NUUN MİMARLIK Nowoczesny
Loading admin actions …

Dołącz do nas i wybierz się dzisiaj na wycieczkę do domu, który jest pełen ciepła i bogactwa. Biuro Nuun Mimarlık, z siedzibą w Stambule, potwierdziło swój ogromny talent, właśnie poprzez ten dom. Jest to popis nagiej architektury, ogołoconej, pozbawionej wszelkich dekoracji, uproszczonej, nie tylko w kwestii estetyki, ale także funkcji. Konstrukcja oddaje także charakter klienta, który chciał uzyskać prosty budynek. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu kilka pomysłów i inspiracji dla swojego domu.

Podmiejski dom w amerykańskim stylu

Pomimo, że ten dom znajdziemy Turcji, aranżacja kojarzy nam się z amerykańskimi przedmieściami. Linie architektoniczne i nowoczesne technologie wykorzystane do budowy tego domu sprawiają, że wygląda on, jakby dopiero co wyskoczył z hollywoodzkiej produkcji.

Na zdjęciu widać, że dom posiada własny garaż i pokój na poddaszu. Dach jest wyposażony w system najnowocześniejszych technologii, a drzwi garażowe są w pełni zautomatyzowane. Chodnik prowadzący do domu oraz podjazd wykonane są z naturalnych kamieni. 

Wiele tarasów

Mnogość tarasów pozwala mieszkańcom tego domu cieszyć się wygodą i stworzyć połączenie pomiędzy tym co wewnątrz i tym co na zewnątrz. Neutralny kolor elewacji oddaje niefrasobliwy i zrelaksowany styl, a proste linie są charakterystyczne dla nagiej architektury. 

Rustykalny smak

Rustykalny styl jest tutaj widoczny dzięki ciemnym belkom, wywołującym przytulny klimat. Naturalne kamień na ścianie za telewizorem i drewniana podłoga podkreślają znacznie ten charakter. Stylowe meble oraz kominek dodają luksusu przestrzeni.

Serce domu podzielone jest na dwie przestrzenie : salon oraz kuchnię z jadalnią. Są one na różnych wysokościach co wprowadza dodatkowy design oraz sprawia, że dom nabiera przestrzenności. 

Fiolet i zieleń

Zastosowanie zielonych i fioletowych kanap daje mocny kontrast, a żywe kolory wprowadzają życie w jasne wnętrza. Duże, przeszklone drzwi otwierają się na patio i dają możliwość oświetlania pomieszczenia naturalnymi promieniami słońca. Nawet delikatne elementy, takie jak smukły kształt kaloryfera, sprawiają, że aranżacja wnętrza jest niezwykle wyrafinowana. 

Ogromna jadalnia

Ta duża jadalnia może pomieścić aż 12 osób, które zasiądą przy ciemnym stole oraz tapicerowanych siedzeniach, utrzymanych w fioletowej i zielonej kolorystyce. Atmosfera przestrzenności utrzymana i podkreślona jest z pomocą wiszących lamp.

Jasna i przestronna kuchnia

Jasna i przestronna kuchnia sprawia, że aż chce się gotować zdrowe , domowe posiłki dla swoich bliskich. Celowo wybrano jasne kolory, aby bardziej otworzyć przestrzeń, zaś ciemne meble stanowią idealny kontrast.

Sypialnia na poddaszu

Ta przytulna sypialnia na poddaszu charakteryzuje się jasnymi kolorami i prostą konstrukcją, aby nadawać miejscu więcej przestrzeni. Świetlik umieszczony naprzeciwko łóżka sprawia, że przed zaśnięciem możemy policzyć gwiazdy, a rano obudzić się dzięki ciepłym promieniom słońca. Pokój jest pozbawiony zbędnych elementów, aby podkreślić styl całego domu.

Gołe ściany

Na zdjęciu prezentujemy puste ściany, które towarzyszą schodom i korytarzowi. Jedyną ozdobą jest tutaj oświetlenie. Ten dom jest potwierdzeniem, że w przypadku aranżacji wnętrz, mniej znaczy więcej.

Mamy nadzieję, że dzisiejsza wycieczka Wam się podobała. Jeśli szukacie inspiracji do stworzenia lub zmiany swojej przestrzeni, zapraszamy Was do katalogu: Wspaniale zaprojektowane salony.

Podoba Wam się taki styl?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu