Totalna przemiana niezwykłego ogrodu! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Totalna przemiana niezwykłego ogrodu!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Eklektyczny ogród od MASSIMO SEMOLA PROGETTAZIONE GIARDINI MILANO Eklektyczny
Loading admin actions …

W homify uwielbiamy prezentować nie tylko oszałamiające projekty domów. Na naszej stronie znaleźć możecie również wiele inspiracji związanych chociażby z aranżacją ogrodu. Dzisiaj razem z naszymi ekspertami pokażemy Wam niezwykłą metamorfozę starego obiektu, którego zielony teren daleki był od wzbudzania zachwytu. Po naszej wycieczce mamy nadzieję, że sami będziecie mieli ochotę stać się posiadaczami zadbanego i kolorowego ogrodu, który każdego dnia będzie napełniał Was dużą dawką pozytywnej energii. Zapraszamy do zwiedzania!

Opłakany stan

Teraz możecie zobaczyć, jak kiedyś prezentował się cały dom wraz z ogrodem. Nie ma wątpliwości co do tego, że to był najwyższy czas żeby zmienić jego opłakany stan. Dobrze, że nasi eksperci mają głowy pełne pomysłów, dlatego od razu wiedzieli, co dokładnie chcą zmienić w tej całej przestrzeni. Po dokładnych konsultacjach z właścicielami obiektu, udało się stworzyć taki projekt, który w pełni zaspakaja wszystkie ich potrzeby.

ogrodnictwo

Dokładny projekt

Tutaj możecie zobaczyć dokładny plan metamorfozy całej przestrzeni znajdującej się wokół domu. Nowy ogród został przemyślany w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Bujna zieleń prezentuje się tutaj naprawdę zjawiskowo. Już za chwilę będziecie mogli zobaczyć, jak plan ogrodu wygląda w rzeczywistości. Przygotujcie się na prawdziwy szok!

Ogród jak z bajki

Wreszcie możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia efektu końcowego prac naszych profesjonalistów. Stworzyli oni romantyczny ogród, który pozwala wyciszyć się i naładować pozytywną energią. W tym miejscu można z przyjemnością wypić filiżankę herbaty, czy też kieliszek czegoś mocniejszego. Tak zaaranżowana przestrzeń wygląda wręcz bajecznie!

Wygodne meble

Aranżując przestrzeń całego ogrodu, nasi eksperci nie zapomnieli o wprowadzeniu wygodnych i odpornych na różnorodne warunki atmosferyczne mebli ogrodowych. To podstawa każdej przestrzeni na zewnątrz domu, która pozwala wygodnie spędzić tutaj czas.

Odrobina koloru

Ogrodnictwo nie jest łatwe, jednak potrafi przynieść wiele satysfakcji. Aranżując przestrzeń wokół swojego domu odważcie się wprowadzić parę oryginalnych gatunków roślin, dzięki czemu stworzycie naprawdę niezwykłą kompozycję. Pamiętajcie o tym, że w strefie ogrodu możecie pozwolić sobie na różnorodne łączenie barw. Wybierzcie te, które lubicie najbardziej, a na pewno będziecie zadowoleni z efektu końcowego!

Detale

Nie bez znaczenia są również ozdoby, które nasi specjaliści zdecydowali się wprowadzić do przestrzeni tego ogrodu. Oprócz naturalnych kwiatów, to właśnie one nadają całości romantycznej aury. Patrząc na powyższe zdjęcie można naprawdę się rozmarzyć…

Urocze zakamarki

Po metamorfozie przestrzeń ogrodu zyskała wiele urokliwych zakamarków, które pozwalają się zaszyć poszczególnym członkom rodziny i w samotności poczytać ulubioną książkę, czy też po prostu przemyśleć wszystkie sprawy, które zaprzątają ich głowy.

Nietypowy wzorek

Nasi specjaliści chcieli stworzyć naprawdę oryginalny ogród. Patrząc na powyższe zdjęcie można powiedzieć, że w stu procentach się im się to udało! Widoczny wcześniej na projekcie wzorek w postaci ślimaka pięknie zdobi fragment trawnika znajdującego się na zewnątrz tego domu. Zainspirujcie się tym rozwiązaniem aranżując swój własny ogród, a na pewno nie będziecie tego żałować!

Szukacie innych przykładów stylowych aranżacji ogrodów? Sprawdźcie koniecznie:

Jak zaprojektować rustykalny ogród?

Jak wyobrażacie sobie aranżację swojego wymarzonego ogrodu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu