Niewielki domek pełen dobrych wibracji

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niewielki domek pełen dobrych wibracji

Alicja Olko Alicja Olko
od YUSO Klasyczny
Loading admin actions …

Nie jest tajemnicą, że urządzanie niewielkich, ograniczonych pod względem metrażu wnętrz jest nie lada wyzwaniem. Błędy aranżacyjne, które ujdą płazem w przestronnych pomieszczeniach o dużej powierzchni w tych małych będą jeszcze bardziej razić. Poprawna aranżacja w niewielkich domach to nie tylko kwestia estetyki, ale także funkcjonalności- sprawi, że wnętrza staną się wygodniejsze i praktyczniejsze w użytkowaniu.

Dzisiejszy przykład to dom mały, ale przytulnie urządzony, którego wnętrza emanują czarem i urokiem, które ciężko znaleźć w ogromnych willach. Przekonajcie się sami!

Od frontu

Klasyczne domy od YUSO Klasyczny

Niewielki parterowy budynek o płaskim dachu od strony wejścia prezentuje się niezwykle zachęcająco. Wrażenie to sprawia głównie za sprawą urokliwego ganku, ustrojonego piękną zielenią. Zachwyca także kombinacja materiałów pokrywających elewację domu od tej strony. Cegła, drewno i płytki ceramiczne komponują się ze słoneczną żółcią, dając bardzo pozytywny efekt końcowy.

Od strony ogrodu

Klasyczne domy od YUSO Klasyczny

Ważną rolę w tym projekcie odgrywały liczne przeszklenia. To właśnie dzięki nim fasada zyskuje tak wyjątkową formę. Ciemna stolarka okien ciekawie kontrastuje z jasnym żółtym odcieniem ścian zewnętrznych. Przyciemniane okna gwarantują najwyższy poziom prywatności domowników, oddzielając ich od spojrzeń sąsiadów. Nie blokują one jednak dostępu naturalnego światła.

Korytarz

Wiejski korytarz, przedpokój i schody od YUSO Wiejski

Od wejścia do poszczególnych pomieszczeń we wnętrzu prowadzi przestronny korytarz. Pełni on nie tylko rolę łącznika komunikacyjnego, ale także miejsca na przechowywanie, domowej biblioteczki czy obszaru, gdzie eksponuje się dekoracje i ozdoby. Już po przekroczeniu progu tego domu odnosi się wrażenie, że jego właściciele świetnie czują się mieszkając w zorganizowanym chaosie- różnorodne materiały, kolory, meble i dodatki składają się na całość nieuporządkowaną, ale przytulną i niepozbawioną ciepła.

Pomysłowe rozwiązania

Klasyczny salon od YUSO Klasyczny

Wnętrza te są pełnie niestandardowych, ciekawych rozwiązań aranżacyjnych. Niekonwencjonalne połączenie materiałów- drewna, dykty, betonu, a także niebanalna kolorystyka odpowiadają za wyjątkowych ich charakter. Dodatkowo stworzono tutaj praktyczne miejsca na przechowywanie, aby jak najbardziej zaoszczędzić ograniczony metraż. Jednym z nich jest imponujących rozmiarów regał na książki, które dla właściciele są nie tylko pokarmem dla umysłu, ale także elementem dekoracyjnym wnętrz.

Przytulne wyposażenie

Klasyczny salon od YUSO Klasyczny

Wnętrza tego miniaturowego domku wyposażono w stylu bohemy, stawiając na meble o niemal antycznym charakterze i hipisowskiej estetyce. Wiklinowe fotele na biegunach, kredensy, komody, a także kolorowy hamak niczym z Ameryki Południowej składają się na eklektyczną mieszankę, dzięki której wnętrzom tym nie można odmówić charakteru.

Inny przykład pomysłowo urządzonego niewielkiego domu znajdziecie w Katalogu Inspiracji Mały dom – wielkie wrażenie!

Jak Wam się podoba taki styl w aranżacji wnętrz?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu