Dom z bajki o nowoczesnym wnętrzu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom z bajki o nowoczesnym wnętrzu

Alicja Olko Alicja Olko
od Dr. Michael Flagmeyer Architekten Wiejski
Loading admin actions …

Są takie domy, które pod względem architektonicznym mają dwa różne oblicza- z zewnątrz prezentują się zupełnie inaczej niż w środku. Patrząc na ten budynek z zewnątrz niemal każdy spodziewałby się wnętrz urządzonych w stylu wiejskim, rustykalnym, które emanują bajkowym czarem i urokiem. Dlatego też dla wielu z Was zaskoczeniem będzie sposób, w jaki zaaranżowano te wnętrza. Przekonajcie się sami!

Wiejska chata

Dom ten odznacza się niezwykle tradycyjna bryłą, charakterystyczną dla zabudowy wiejskiej regionów nadmorskich, a znanych zwłaszcza na niemieckiej wyspie Sylt. Budynek swoją formą przypomina stodołę, a wyróżnia go imponujący dach pokryty strzechą. Dom zlokalizowano na przestronnej działce, w otoczeniu zieleni, która jest jednym z kluczowych elementów tego projektu.

Fasada

Fasada domu jest absolutnie niepowtarzalna- efekt ten udało się osiągnąć dzięki kontrastowi pomiędzy drewnianymi okiennicami pomalowanymi na ogniście pomarańczowy kolor oraz śnieżnobiałej elewacji. W połączeniu z dachem krytym strzechą dom ten prezentuje się niczym prawdziwy oryginał.

Salon

Przenosimy się do środka, gdzie wnętrza domu emanują minimalistyczną elegancją i skandynawską prostotą. Aranżacja czerpie z obu estetyk, dając wyjątkowo nowoczesny rezultat. Białe ściany, naturalne drewno na podłodze oraz meble i dodatki o współczesnym designie stonowanej kolorystyce tworzą robiącą wrażenie całość.

Kuchnia

Aranżacja kuchni to hybryda pomiędzy nowoczesnym minimalizmem a industrialną surowością. Białe meble o gładkich frontach i prostym designie ciekawie kontrastują z podłoga wyłożoną cegłą. Ważną rolę odgrywa w tym wnętrzu światło, wpadające przez liczne okna. Odbija się ono od powierzchni ścian i mebli, sprawiając, że pomieszczenie jawi się niezwykle jasno i przestronnie.

Sypialnia

Na poddaszu urządzono sypialnię, która, choć prosta w swojej aranżacji, jawi się niezwykle imponująco. Króluje tutaj idealna symetria oraz dobry, współczesny design. Subtelne oświetlenie wprowadza wyjątkowy klimat do tego wnętrza.

Łazienka

Czysty minimalizm zdominował aranżację łazienki. Białe powierzchnie ścian i podłóg, białe meble oraz elementy oświetlenia, a wszystko to skąpane obficie w naturalnym świetle wpadającym przez duże okno- efekt jest powalający!

Inny przykład minimalistycznych wnętrz znajdziecie w artykule Minimalizm o maksymalnym efekcie!

Jak Wam się podoba fasada tego domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu