Wielkie zmiany w małym domu!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wielkie zmiany w małym domu!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Projekty,   zaprojektowane przez homify, Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś zaprezentujemy Wam niezwykły dom znajdujący się we Francji, w pobliżu Nantes. Nasi architekci z FABRICK D’ARCHITECTURE NANTAISE stworzyli obiekt, który zachwyca swoim wyglądem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dzielnica, w której znajduje się ten oryginalny budynek jest wyjątkowo zielona i spokojna, co zdecydowanie wpływa na komfort mieszkania.

Właściciele domu potrzebowali przeprowadzić generalny remont, dlatego poprosili o pomoc naszych specjalistów. Jednym z głównych problemów domowników była niefunkcjonalna i ciasna kuchnia. W takiej przestrzeni ciężko im było gotować dla członków rodziny, nie wspominając o gościach. Fachowcy postanowili zatem powiększyć kuchnię i zaaranżować ją w taki sposób, by przebywanie w niej było czystą przyjemnością. Architekci starannie dobrali wszystkie materiały, dzięki którym całe wnętrze jest teraz bardzo nowoczesne i emanuje niesamowitym blaskiem. Nie ma wątpliwości co do tego, że obecnie dom prezentuje się wprost genialnie. Zobaczcie sami, jakie rozwiązania zastosowali nasi eksperci i zainspirujcie się nimi tworząc własny dom marzeń!

Dom przed remontem

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Tak wyglądał ten dom przed remontem. To był odpowiedni moment, by w całości go odświeżyć. Zwróćcie uwagę na dach tego obiektu. Wyposażony został w panele słoneczne, dzięki którym mieszkańcy mogą w praktyczny sposób czerpać korzyści z natury. Takie rozwiązanie jest przyjazne środowisku.

Nasi architekci zdecydowali się podjąć takie działania, które miałyby zmaksymalizować komfort wszystkich domowników. Zobaczcie zatem, jak teraz prezentuje się ten dom.

Dom po remoncie

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Patrząc na to, jak dom wygląda po remoncie nie da się nie krzyknąć z zachwytu! Eksperci wykazali się pomysłowością i wykonali kawał dobrej roboty. Dobudowana została dodatkowa przestrzeń, która zdecydowanie była tutaj niezbędna. Ściany tego fragmentu domu specjalnie pokryto drewnianymi panelami, dzięki czemu budynek z zewnątrz prezentuje się bardzo oryginalnie.

Ogród

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Nasi specjaliści zdecydowali się na wprowadzenie dodatkowej roślinności, dzięki której cały dom emanuje pozytywną energią. Specjalna strefa relaksu gdzie znajdują się meble ogrodowe, umożliwia domownikom komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W takim miejscu niewątpliwie miło jest wypić poranną kawę. 

Kuchnia przed remontem

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

A oto, jak wyglądała kuchnia przed remontem. Kafelki podłogowe nie prezentowały się najlepiej. Już na pierwszy rzut oka widać, że były bardzo stare i przez to mało estetycznie. Niewielki barek zbudowany z cegły w tej przestrzeni był niepotrzebny, ponieważ przez niego kuchnia nie była dostatecznie funkcjonalna.

Na szczęście ta kuchnia to już przeszłość. Nasi specjaliści totalnie ją odmienili o czym zaraz sami się przekonacie. 

Kuchnia po remoncie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Teraz cała kuchnia jest zupełnie nie do poznania. Jej przestrzeń wypełniły jasne odcienie oraz duże okna, które nadają jej świeżości. Domownicy nie mogą już narzekać na brak naturalnego światła słonecznego, ponieważ mają go pod dostatkiem. Nowy układ kuchni umożliwił zaaranżowanie jej w nowoczesny sposób. Wybrane do tego wnętrza meble są nie tylko funkcjonalne, ale również sprawiają, że cała strefa prezentuje się olśniewająco. W takiej kuchni gotowanie dla domowników i przyjaciół to czysta przyjemność. Nowa podłoga wykonana z drewnianych paneli jest doskonałym naturalnym akcentem tego wnętrza, który podkreśla genialny wygląd kuchni. Nie ma wątpliwości co do tego, ze teraz jest ona bardzo przestronna.

Szukacie innych przykładów pięknych domów? Zobaczcie tutaj:

homify 360°: naturalne i minimalistyczne wnętrza domu spod Łodzi

Co myślicie o tym niezwykłym domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu