Advanced Fabrics Coordinated Vertisol — innowacyjne tekstylia dla ułatwienia pracy projektantów wnętrz

Ad
Miłorada Rychter Miłorada Rychter
Las soluciones integrales de Advanced Fabrics Coordinated, Vertisol Internacional SRL Vertisol Internacional SRL Podłogi
Loading admin actions …

Trudności związane z wyborem najlepszych materiałów do każdego projektu to nic nowego dla projektantów wnętrz. Każdy element powinien bowiem harmonicznie wpasować się w efekt końcowy pomieszczenia. Różnorakie rozwiązania tekstylne są jedną z najważniejszych rzeczy, które odróżniają świetny projekt od przeciętnego. To niełatwe zadanie! Dlatego też hiszpańska firma Vertisol Internacional służy pomocą architektom i projektantom wnętrz na całym świecie.

To rodzinna firma, która już od 40 lat stoi na czele nie tylko Hiszpańskiej, ale i międzynarodowej branży tekstylnej. Miłość do projektowania płynie w żyłach zespołu Vertisol, który nigdy nie zaprzestaje swoich poszukiwań nowych innowacji. Teraz firma wraca z kolejną nowością — to nic innego, jak rewolucyjne tkaniny Advanced Fabrics Coordinated!


Czym są tkaniny Advanced Fabrics Coordinated?

Firma Vertisol to pionier rozwiązań tekstylnych w architekturze, dlatego też potrzeby architektów wnętrz zna z pierwszej ręki. W swojej pracy dążą do stworzenia produktu o najwyższej jakości, dlatego też ich tkaniny spełniają najsurowsze standardy Unii Europejskiej w… ułatwianiu życia projektantom!

Advanced Fabrics Coordinated (AFC) powstało w odpowiedzi na potrzebę wdrażania produktów tekstylnych do projektów wnętrz dla sprawnego i naturalnego udekorowania pomieszczeń. Seria AFC to połączenie gamy kolorów dla podłóg i ścian Vertisol. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka będziesz wiedział, które tkaniny Ci odpowiadają.


Szeroki wybór materiałów i barw

Tkaniny Advanced Fabrics Coordinated mają wiele zalet — jedną z nich jest ponadczasowa paleta barw. Składa się ona z eleganckich beży i szarości w różnych odcieniach. Z zaledwie kilku z nich będziesz w stanie stworzyć stylową kombinację kolorów, która nada pomieszczeniu luksusowej atmosfery. Ponadto każdy z nich może zostać zastosowany we wszystkich kolekcjach Vertisol.


Advanced Fabrics Coordinated — profesjonalne rozwiązanie tekstylne, którego szukałeś

Nowa kolekcja Vertisol AFC stanowiła punkt zwrotny dla projektantów wnętrz. Szeroka paleta barw pozwala na stworzenie nieskończonej liczby połączeń kolorystycznych, które nadadzą każdemu wnętrzu luksusowej atmosfery. Zespół Vertisol stworzył ADV, aby dać architektom okazję do puszczenia wodzy fantazji. Te tkaniny umożliwią stworzenie funkcjonalnego wnętrza, które będzie spersonalizowane precyzyjnie do Twoich potrzeb i preferencji.


Showroom, który odmieni Twoje życie zawodowe

Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, czy projektantem wnętrz Calle Núñez de Balboa 29. Tam możesz na własne oczy zobaczyć jak prezentują się na żywo profesjonalne tkaniny Advanced Fabrics Coordinated, a także te z innych kolekcji. Dodatkowo otrzymasz tam bezpłatne profesjonalne porady dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb. Nie czekaj dłużej i wybierz się do showroomu Vertisol już teraz!


Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu