Podłoga winylowa dla dobrego samopoczucia każdego dnia

Ad
Miłorada Rychter Miłorada Rychter
Suelo vinílico para exteriores y lugares húmedos, Vertisol Internacional SRL Vertisol Internacional SRL Podłogi
Loading admin actions …

Bezpieczeństwo i higiena to najważniejsze elementy przy urządzaniu każdego hotelu, restauracji, siłowni czy własnego domu, łącznie z walorami estetycznymi. Właśnie dlatego innowacyjne podłogi winylowe zrewolucjonizowały sposób, w który projektanci podchodzą do wystroju wnętrz — zapewniają optymalne bezpieczeństwo i higienę, a jednocześnie są niezwykle stylowe.

Hiszpańska firma Vertisol Internacional jest pionierem branży tekstylnej oraz czołowym producentem tkanych podłóg winylowych. Wykonywane są z przędzy poliestrowej powlekanej polichlorkiem winylu (PCV) ten nowoczesny materiał jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV i duże wahania temperatury. Podłogi wykonane z tego tworzywa są również antypoślizgowe i odporne na ścieranie.

Czyni je to idealnym materiałem do wyłożenia przestrzeni, w których występuje dużo wilgoci, takich jak łazienki, baseny, czy siłownie. Doskonale sprawdzą się również na otwartym powietrzu, np. na tarasach i ogrodach. Vertisol Internacional cieszy się zaufaniem niezliczonych hoteli i firm — skontaktuj się z profesjonalistą już teraz i dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów!


Podłoga winylowa — gwarancja bezpieczeństwa na basenie

Baseny wewnętrzne i zewnętrzne to miejsca, w których można zadbać o swoje zdrowie fizyczne i dobre samopoczucie — dlatego tak ważne jest, aby zadbać o ich całkowite bezpieczeństwo. Wiele hoteli, takich jak Hotel Silken w hiszpańskim mieście Marbella, czy Hotel Kenzi w marokańskiej Casablance zdecydowało się na współpracę z Vertisol Internacional, aby skorzystać z najwyższej jakości podłóg winylowych w swojej strefie SPA. Szeroki wybór motywów i barw pozwala na idealne dopasowanie podłóg do wystroju wnętrza.


Podłoga winylowa — skuteczny środek w walce z alergią

Wszystkie podłogi winylowe Vertisol produkowane są w europejskich fabrykach mogą pochwalić się również certyfikatem tkaniny antybakteryjnej. Przed dopuszczeniem do sprzedaży materiał został poddany licznym testom pod kątem hamowania rozwoju bakterii i grzybów. Dzięki tym właściwościom podłogi winylowe Vertisol są idealną opcją również dla alergików.


Podłogi winylowe idealną opcją do łazienek

Tkanina podłóg winylowej wykonana jest z najnowszej generacji nici PCV. Jej odporność na rozwój mikroorganizmów sprawia, że jest idealną opcją dla zachowania higieny w pomieszczeniu. Będą odpowiednie nawet do najbardziej wymagających pod względem higieny przestrzeni takich jak łazienki, a także siłownie czy placówki medyczne.

Zalety podłogi winylowej w siłowni

Pandemia koronawirusa jeszcze bardziej zaostrzyła rygor higieny w miejscach publicznych — zwłaszcza w placówkach sportowych. Właśnie dlatego hotele o międzynarodowej sławie takie jak Lohas Park w Hongkongu, czy Hotel Union Square w Nowym Jorku zdecydowały się wyłożyć podłogi w swoich siłowniach panelami winylowymi Vertisol. Dzięki temu rozwiązaniu, klienci hoteli mogą mieć pewność, że są chronieni przed wszelkiego rodzaju bakteriami i wirusami.


W domu lub w firmie – Vertisol Internacional jest do Twojej dyspozycji

Funkcjonalne i eleganckie podłogi winylowe Vertisol są idealne nie tylko dla miejsc komercyjnych, ale również do domów i mieszkań — zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. W tym projekcie panele winylowe zostały wykorzystane do wyłożenia domowego tarasu w Barcelonie, znacznie zwiększając komfort domowników.

Firma Vertisol Internacional jest pionierem tekstyliów używanych w branży hotelowej i nie tylko. Poza podłogami winylowymi oferuje również panele akustyczne i szeroki asortyment innych produktów dla poprawy komfortu użytkowania przestrzeni komercyjnych. Skontaktuj się z Vertisol już teraz i skorzystaj z dobrodziejstwa nowoczesnej technologii tekstylnej!


Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu