Top 5 tygodnia - najciekawsze projekty domów o wielkim potencjale! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – najciekawsze projekty domów o wielkim potencjale!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Minimalistyczne domy od Brandlhuber+ Emde, Schneider Minimalistyczny
Loading admin actions …

Poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację? To świetnie trafiliście! Na homify , znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, a także pomysły i porady na budowę własnego domu. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. 6 budynków o pięknym designie i przytulnym wnętrzu

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam 6 budynków, które zachwyciły nas swoim designem oraz piękną aranżacją wnętrza. Nieruchomości znajdują w różnych częściach świata i pochodzą zarówno z Polski, jak i z Turcji czy Niemiec, a różnią się przede wszystkim… No właśnie zobaczcie sami: 6 budynków o pięknym designie i przytulnym wnętrzu!

2. 5 najpiękniejszych strychów, jakie kiedykolwiek widziałeś!

W tym artykule będziemy rozwiewać wszelkie wątpliwości związane z zadomowieniem tej części mieszkania oraz pokażemy pięć malowniczych i pięknych strychów. Na poniższych zdjęciach zauważycie, że kluczem do sukcesu jest dobra aranżacja i kreatywność. Nie zwlekajcie dużej i wejdźcie na: 5 najpiękniejszych strychów, jakie kiedykolwiek widziałeś!

3. Niewielki domek o ogromnym potencjale

’Moda na niewielkie, mobilne domki szybko rozprzestrzenia się po Stanach Zjednoczonych, ale i powoli wkracza na nasze europejskie podwórko. Małe domy są nie tylko o wiele szybsze w konstrukcji, ale zdecydowanie tańsze i zyskują sobie uznanie zwłaszcza młodych ludzi, ceniących niezależność i swobodę przemieszczania się. Dzisiaj zaprezentujemy Wam niewielki domek o ogromnym potencjale, który wygodą i funkcjonalnością niczym nie odbiega od przestronnych i luksusowych willi.’

4. Dom, który oszukuje

Jednym ze świadectw kunsztu architektów jest umiejętność dostrzeżenia przez nich ukrytego potencjału w opuszczonych budynkach, które w powszechnej świadomości nie nadają się do niczego innego poza rozbiórką. Dokładnie taka sytuacja miała miejsce pod Berlinem, gdzie znajdował się stary magazyn tkanin. Architekci ze studia projektowego Brandlhuber+ Emde, Schneider, podjęli się przystosowania go do wymagań klientów i współczesnych realiów mieszkaniowych, tworząc wyjątkowy dom o niepowtarzalnym charakterze. Projekt domu, który oszukuje Was zaskoczy!

5. Przed i po, czyli o tym, jak 36-metrowe mieszkanie stało się rezydencją

Dawno, dawno temu pewna para zmęczona długim życiem osobno zdecydowała się skoczyć na przysłowiową głęboką wodę i zamieszkać razem. Owa decyzja zaowocowała zakupem wspólnego, 36-metrowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Paryża. I tak to wszystko się zaczęło… Zobaczcie fenomenalne przed i po, czyli o tym, jak 36-metrowe mieszkanie stało się rezydencją

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu