Projekt gabinetu na poddaszu domu jednorodzinnego SenkoArt

Miłorada Rychter Miłorada Rychter
Projekt Gabinetu na Poddaszu Domu Jednorodzinnego, Senkoart Design Senkoart Design Nowoczesne domowe biuro i gabinet Zielony
Loading admin actions …

Praca zdalna – kiedy dotarcie do biura zajmuje zaledwie kilka sekund, uniform to wygodna, ciepła piżama, a kubek ciepłej herbaty zawsze znajduje się w zasięgu ręki – czego tu nie kochać? Dom rodzinny bywa jednak rozpraszający, gdy dzielimy go z innymi domownikami – grający telewizor, szczekające psy, krzyki i śmiechy bawiących się dzieci. SenkoArt Design prezentuje projekt przytulnego i nowoczesnego biura domowego, w którym osiągniesz nieprzerwane skupienie przez wiele godzin.


Komfortowa praca w zaciszu Twojego domu

Urządzenie biura domowego wcale nie wymaga dużej ilości przestrzeni. Ten projekt gabinetu w domu jednorodzinnym opiera się na optymalnym wykorzystaniu niewielkiego pokoju na poddaszu ze skosem. Kreatywne podejście projektantów pozwoliło na zachowanie idealnego balansu pomiędzy przestronnością a przytulnością. Subtelne dekoracje i drewniane elementy sprawią, że nawet w godzinach pracy będziesz czuł się jak w domu.


Elegancja z pazurem

Klasyka wcale nie musi być nudna! Mimo prostego wystroju, bogate dekoracje i personalizacja przestrzeni dodają pomieszczeniu duszy. Kolorystyka wnętrza utrzymana jest w stonowanych, eleganckich barwach, abyś mógł w pełni skupić się na wykonywanym zadaniu. Biel i brąz drewna naturalnego przełamane są ścianą z surowej cegły. Ten rustykalny akcent to ostatni krzyk mody — w połączeniu z ciepłem drewna i neutralnością białych ścian będzie cieszył oko przez wiele lat.


Moc światła naturalnego

Promienie słońca rozbudzają, odżywiają i motywują do pracy. Projektanci SenkoArt przy opracowywaniu designu gabinetu na poddaszu dążyli do zachowania dużej ilości światła naturalnego, które naładuje Cię energią na cały dzień. Zapobiegnie ono również zmęczonym oczom — niezależnie od tego czy pracujesz ze stosem dokumentów, czy przy ekranie komputera. Żaluzje pionowe pozwalają na przytłumienie rażących promieni słonecznych i dostosowanie jasności w biurze do Twoich preferencji.


Funkcjonalne drzwi przesuwne do każdego domu

Kreatywne rozwiązanie z drzwiami przesuwnymi pozwala na oddzielenie pomieszczenia od reszty domu — dzięki temu będziesz mógł całkowicie zatopić się w pracy bez żadnych rozpraszaczy. Drzwi przesuwne mają tę zaletę, że mogą być zainstalowane w większym pomieszczeniu w celu jego podziału na mniejsze pokoje. To sposób na ogromną oszczędność przestrzeni, a jednocześnie na idealne dostosowanie kompozycji wnętrza do Twoich potrzeb bez nadmiernego wysiłku związanego z dobudową ścian.


Obudź swojego wewnętrznego marzyciela

Ściana udekorowana drewnianą formą kontynentów kontrastuje ze znajdującą się naprzeciwko rustykalną cegłą. Utożsamiasz się jako obywatel świata? Gabinet możesz wykorzystywać również do poszukiwań inspiracji i planowania Twoich kolejnych podróży. Drewniana mapa będzie stanowić codzienne przypomnienie, że świat stoi przed Tobą otworem.


Spokojna głowa przez cały dzień

Projektanci SenkoArt zdają sobie sprawę z mocy kolorów. Różne barwy mogą Cię podekscytować lub odprężyć; zdenerwować lub naładować radością. Domowe biuro powinno być miejscem spokoju i koncentracji, dlatego też paleta wnętrza opiera się na szarości, beżach i bieli. Dodatkowo gabinet został zaopatrzony w meble o dużej ilości szuflad i szafek. Dzięki temu będziesz mógł łatwo utrzymać porządek w Twoim miejscu pracy — w końcu ład na biurku to ład w myślach!


Biuro domowe SenkoArt dla wymagających

Domowy gabinet na poddaszu w domu jednorodzinnym SenkoArt zostanie Twoim nowym ulubionym pomieszczeniem w domu. Spełni on potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy pragną funkcjonalnego i gustownego wystroju. Skontaktuj się z profesjonalistami SenkoArt Design już teraz i skorzystaj z projektu domu online!


Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu