Panele akustyczne Vertisol dla biura Fundacji Josep Carreras

Ad
Miłorada Rychter Miłorada Rychter
Paneles acústicos para la oficina de la Fundación Josep Carreras, Vertisol Internacional SRL Vertisol Internacional SRL Nowoczesne domowe biuro i gabinet
Loading admin actions …

Fundacja Josep Carreras — organizacja poświęcona walce z białaczką i innymi nowotworami krwi — zwróciła się do Vertisol w celu zaprojektowania w swoim ośrodku nowych biur o poprawionej akustyce. Głównym zamiarem było zmniejszenie zanieczyszczenia hałasem, a co za tym idzie — zwiększenie komfortu użytkowania pomieszczeń przez pracowników. Dzięki temu są oni w stanie czerpać większą radość z pracy oraz osiągać lepsze wyniki w projektach badających zapobieganie oraz leczenie zachorowań na białaczkę.


Vertisol Acoustics — styl i funkcjonalność

Panele wygłuszające Vertisol Acoustics stanowią barierę pomiędzy Twoim pomieszczeniem a zgiełkiem świata zewnętrznego. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie wypoczywać, w pełni skoncentrować się podczas pracy lub po prostu cieszyć się zaciszną oazą w Twoim domu. Panele jednocześnie doskonale wpiszą się w stylowe, nowoczesne wnętrze. Zainstalowane na ścianach i sufitach stanowią nie tylko praktyczną, ale również stylową dekorację.


Komfort akustyczny każdego dnia

Profesjonaliści Vertisol wiedzą, jak ważna jest poprawna akustyka w miejscach pracy i relaksu. Dlatego też ich celem jest precyzyjne dopasowanie rozwiązań redukujących hałas do każdej przestrzeni — od biur i gabinetów, przez pomieszczenia komercyjne, aż po sypialnie czy pokoje dziecka. Każdy potrzebuje ciszy i spokoju, niezależnie od obowiązków lub trybu życia. Dzięki panelom akustycznym Vertisol Acoustics hałas nie będzie Ci już straszny.


Panele akustyczne Vertisol — idealny stan przez wiele lat

Tkaniny akustyczne, z których wykonane są panele, są gwarancją najwyższej jakości. To specjalistyczny i niezwykle wytrzymały materiał — jest odporny na ścieranie, zadrapania, a nawet ogień. Dzięki temu możesz być pewien, że panele będą służyć Ci w idealnej formie przez długie lata. Są one również bardzo łatwe do utrzymania w czystości — wystarczy jedno przetarcie wilgotną szmatką, aby pozbyć się kurzu i innych zanieczyszczeń.


Spokój i cisza w każdym wnętrzu

Niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć w panele akustyczne swoją firmę lub dom, idealnie wpasują się one w wystrój każdego rodzaju wnętrza. Klasyczne, geometryczne formy nadadzą pomieszczeniu nowoczesnego charakteru, a szeroka gama barw do wyboru pozwoli Ci na dopasowanie ich do kolorystyki wnętrza zgodnie z Twoim gustem.


Zrównoważona architektura wnętrz dla Twojego zdrowia i komfortu

Celem Vertisol jest tworzenie zrównoważonej oraz dobrej dla zdrowia architektury wnętrz. Do produkcji paneli akustycznych używane są materiały z recyklingu, za co firma otrzymała Certyfikat Zrównoważonego Budownictwa LEED. Surowce te nie zawierają również szkodliwych substancji takich jak włókna szklane, ftalany, czy toksyczne lotne związki organiczne. Tkaniny produktów Vertisol Acoustics są odporne na rozwój roztoczy i bakterii — jest to zatem doskonała opcja nawet dla alergików.


Nowoczesne rozwiązanie dla Twojego biura

Vertisol Acoustics to idealne rozwiązanie dla firm i domów znajdujących się w hałaśliwym centrum miasta, lub przy ruchliwej drodze. Dzięki panelom zainstalowanym w firmowym biurze hałas zewnętrzny nie będzie już rozpraszać Twoich pracowników — będą oni w stanie łatwiej skoncentrować się na zadaniu, a przytulna atmosfera w miejscu pracy zagwarantuje wysoką wydajność.


Wszechstronne panele akustyczne Vertisol dla Fundacji Josep Carreras

Dzięki panelom akustycznym Vertisol, biura Fundacji Josep Carreras zostały odświeżone i przetransformowane w nowoczesne pomieszczenia, w których praca to czysta przyjemność. Zostało w nich zainstalowane ponad 70 paneli w różnorakich formach. Wszechstronność w ich formacie pozwala na personalizację i doskonałe dopasowanie ich do każdego wnętrza. Mogą one zostać zainstalowane m.in. na ścianach, podłogach, meblach oraz zawieszone na sufitach. Z Vertisol Twoje biuro nabierze nowego wymiaru — firma oferuje również zasłony, wykładziny podłogowe i ścienne oraz tapicerkę mebli.


Co myślisz o tym artykule?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu