Najpiękniejsze altanki do Waszego ogrodu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Najpiękniejsze altanki do Waszego ogrodu

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Canna Skandynawski ogród od Grupa Bio3 Skandynawski
Loading admin actions …

Któż nie chciałby mieć altanki we własnym ogrodzie, gdzie można schować się w lecie przed prażącym słońcem, a wiosną ukryć przed lekkim deszczem. W altance możemy zgromadzić wszystkie sprzęty, które będą nam przydatne podczas grilla, czy wakacyjnych zabaw w ogrodzie. Odpowiednio dobrana altanka do ogrodu to jego uzupełnienie, które w harmonii uzupełnia całą aranżację. Wybraliśmy kilka przykładów fantastycznych altanek, które będą pasować do ogrodów urządzonych w różnych stylach! Przekonaj się sam i znajdź swój  ulubiony przykład!

Klasyka

Klasyczna siłownia od homify Klasyczny

Altanka jest jednym z klasycznych elementów w ogrodzie – szczególnie w przypadku tych większych, w których spędzamy praktycznie całe lato na zabawach z dziećmi i rodzinnych spotkaniach przy stole na świeżym powietrzu. Fani grillowania oraz Ci, którzy uwielbiają wakacje we własnym ogrodzie z pewnością doceniają wartość altanki.

Pierwsza altanka, którą przedstawiamy to klasyczny model nawiązujący do rustykalnego domku w ogrodzie – konstrukcja z solidnego drewna, które zniesie wiele niedogodności związanych ze zmianami atmosferycznymi. Jeśli lubicie klasyczne projekty, to ten jest dla Was!

Podobają się Wam ogrody w stylu rustykalnym? Sprawdźcie tutaj, jak je stworzyć: Jak zaprojektować rustykalny ogród?

Nowoczesna

od homify Klasyczny

Nowoczesna i prosta altanka, która nawiązuje do aranżacji azjatyckiej, wygląda świeżo i lekko, szczególnie tak delikatnie urządzonym ogrodzie. Będzie doskonałym miejscem wypoczynku w upalne dni! W środku jest wyposażona w wygodny zestaw wypoczynkowy na którym będziemy mogli się rozsiąść i cieszyć się spokojną atmosferą oraz napawać oczy zielenią naszego ogrodu.

Przez cały rok

Klasyczny ogród od homify Klasyczny

Jeśli chcecie się cieszyć altanką przez cały rok… to właściwie dlaczego by jej nie zaaranżować tak, aby stanowiła miejsce wypoczynku również w miesiącach zimowych? Wystarczy, że odpowiednio dobierzemy model kominka, który zapewni nam pokojową temperaturę w zimie – do tego wygodne wyposażenie wnętrza, kilka foteli lub kanapa i możemy się relaksować w tym miejscu przez cały rok!

Drugi salon

Klasyczne domy od homify Klasyczny

Ta altanka wygląda niezwykle luksusowo! Pełna klasy i elegancji, a w dodatku wygodnie wyposażona. Wybudowana tuż nad stawem pozwoli nam poczuć się jakbyśmy byli gdzieś daleko na wakacjach z dala od miasta – a to nasz własny ogród! Wielkoformatowe okna pozwalają na kontemplację przyrody i przyglądanie się okolicy, podczas gdy my relaksujemy się na komfortowej kanapie.

Luksus w środku

Wannę z hydromasażem możemy mieć w domowej łazience, ale jeśli mamy taką możliwość, dlaczego mielibyśmy sobie odmówić jej… w altance? Kąpiel z widokiem na  naturę, nasz prywatny gabinet SPA… relaks w ogrodzie nabiera zupełnie nowego znaczenia! Do tego relaksująca muzyka i nie będziemy chcieli stąd wyjść!

Idealnie dopasowana

Canna Skandynawski ogród od Grupa Bio3 Skandynawski

Domek w ogrodzie, który może posłużyć jako dodatkowe miejsce na narzędzia, letnia kuchnia, zaplecze grillowe lub miejsce w którym schronimy się przed deszczem – nowoczesny styl i maksymalna funkcjonalność! Całość nie tylko wygląda estetycznie, ale jest też harmonijnie wkomponowana w otoczenie.

Który przykład podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu