13 fantastycznych grilli na idealne grill party

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

13 fantastycznych grilli na idealne grill party

mszpakowska mszpakowska
Na Grilla z designem od Fabryka Form od Fabryka Form Nowoczesny
Loading admin actions …

Lato w pełni, słońce świeci nad głowami i czego chcieć więcej? Racja, grill party! Rodzina i przyjaciele spotykają się razem, aby ucztować i świetnie się bawić. Elementem musi być oczywiście doskonały grill. Dziś 13-tka niekoniecznie przyniesie pecha, gdyż właśnie tyle pomysłów przygotowaliśmy dla Was, aby znaleźć doskonały ruszt.

1. Towarzysz podróży

Na Grilla z designem od Fabryka Form od Fabryka Form Nowoczesny
Fabryka Form

Na Grilla z designem od Fabryka Form

Fabryka Form

Kompaktowy, funkcjonalny i mobilny. Zmieści się nawet do walizki, więc bez problemu można go zabrać nawet na wakacje! Ok, nie będziemy przesadzać. Jednak sprawdzi się on idealnie na wieczorny wypad nad jezioro albo na pikniku w parku, prawda?

2. Kulinarna oaza

Na początku prezentujemy wielkoformatowy grill. Tutaj skwierczeć i syczeć może w kilku miejscach na raz, a konstrukcja z malowniczych cegieł, będzie się idealnie prezentowała w dużym ogrodzie i na pewno stanie się centrum wszystkim imprez. 

3. Piec

Kolejny kandydat nada się również do smażenia i pieczenia. Ciemna powłoka metalu nadaje mu nowoczesny i ponadczasowy wygląd, co czyni go idealnym dodatkiem do wszystkich terenów zewnętrznych, i bujnego ogrodu i niewielkiego tarasu. 

4. Zbudowane piękno

Grill murowany z wędzarnią od Kuchnia w Ogrodzie Rustykalny
Kuchnia w Ogrodzie

Grill murowany z wędzarnią

Kuchnia w Ogrodzie

Ten jest ogromny! Ten grill jest interesujący nie tylko ze względu na potrawy, jakie można na nim przyrządzić, ale także z powodu wyglądu. Zbudowany w kamienia zdobędzie serca wszystkich miłośników garden party. Dzięki niemu poczujesz, że nigdy więcej nie będziesz chciał użyć innego rożna.

5. Posiłek z widokiem

Tutaj nie liczy się jedynie uczta, ten grill ma dużo więcej do zaoferowania. Dla mistrzów imprezowania nie tylko w słońcu, został on wyposażony w dach. Zawsze więc możesz liczyć na pyszne mięso i piękny widok. Na dole jest miejsce na drewno. Jego twórcy naprawdę pomyśleli o wszystkim. 

6. Opcja multi funkcjonalna

Wydaje się, że grill z tylko jednym rusztem jest już absolutnie nie na czasie. Również ten na zdjęciu oferuje kilka tac i powierzchni do gotowanie, które można rozmieścić na różnych wysokościach, nad otwartym ogniem. Tutaj naprawdę można ziścić wszystkie kulinarne marzenia i stworzyć wspaniałe menu. 

7. Idealny na pizzę

Romana wood fired oven od La Hacienda Klasyczny
La Hacienda

Romana wood fired oven

La Hacienda

Kiełbaski i steki to nie Twoja bajka, ale pizza już dawno zdobyła Twoje serce? Mamy coś dla Ciebie. Ogrodowa interpretacja pieca do pizzy, pozwoli na przygotowanie najpopularniejszego, włoskie dania, nawet poza murami kuchni. Dodatkowo, dzięki swoim kształtom, jest on niezwykle estetyczny. 

8. Blat deluxe

Tutaj nie chodzi jedynie o ugrillowanie kawałka mięsa. Sałatki, sosy i pieczywo są idealnym dodatkiem do potraw z rusztu. Do przygotowania tego wszystkiego potrzebne jest miejsce. I o to przed Tobą posiadacz ogromnego blatu, na którym będziesz mógł stworzyć najpyszniejsze potrawy dla swoich gości, a przede wszystkim dla siebie. 

9. Piec z prawdziwego zdarzenia

od Ñuke Nowoczesny

Wszyscy znają i kochają ciepłą atmosferę kuchni, dlatego najlepsze imprezy zawsze odbywają się właśnie tam. Dzięki eleganckiemu piecowi możemy mieć namiastkę domowej atmosfery w letnie dni, we własnym ogródku. Czyż nie jest to idealny towarzysz spotkań na wolnym powietrzu?

10. Kuchnia outdoor

Jeśli wyniesiemy już piekarnik, to dlaczego nie całą kuchnię? Na pierwszy rzut oka miejsce to jest prawie nie do odróżnienia od domowego pomieszczenia, ale w rzeczywistości jest to kuchnia na tarasie. To może być nie tylko grill, ale kompletne miejsce przygotowywania posiłków. 

11. Głaski i lśniący

od Soc Bou Minimalistyczny

Od uroczych i przytulnych, przejdźmy teraz do czegoś naprawdę eleganckiego. To piękno stali nierdzewnej dowodzi, że wygląd grilla ma znaczenie. Dodatkowym atutem jest mocowanie do ściany, dzięki czemu konstrukcja wygląda mniej masywnie. 

Nasi eksperci do spraw ogrodów, na pewno pomogą Ci w wyborze odpowiedniego grilla. 

12. Oszczędność miejsca na półkach

od WWOO Nowoczesny

To miejsce wygląda jak półki przymocowane do ściany domu, a jest to jednocześnie bardzo pomysłowe, ze względu na to, jak wiele można tu pomieścić. Znajdziesz tutaj miejsce na grill, drewno, blat do przygotowywania mięsa, półkę na świeże zioła. Niezwykle atrakcyjny zespół zapewni pyszne wyniki.

13. Gotowanie na świeżym powietrzu

od Ñuke Nowoczesny

Zakończeniem naszej serii jest niezwykle luksusowy rodzaj grilla. Znajdziemy tutaj nawet wyspę kuchenną. Przy takim grillu każdy miłośnik gotowania może się wyszaleć przygotowując pyszne potrawy. Dzięki niemu spełnią się wszystkie kulinarne marzenia.

Zanim urzeczony naszymi propozycjami rzucisz się w wir grillowych zakupów, proponujemy zapoznać się z    6-oma wskazówkami przed zakupem grilla.

Z którego rusztu najchętniej spróbowałbyś steka?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu