Pięć najpopularniejszych Katalogów Inspiracji minionego tygodnia (11.10-17.10)

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Pięć najpopularniejszych Katalogów Inspiracji minionego tygodnia (11.10-17.10)

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,   zaprojektowane przez GROUPE SEGUIN DUTERIEZ, Klasyczny
Loading admin actions …

Po raz kolejny podsumowujemy mijający tydzień, prezentując Wam Katalogi Inspiracji, które cieszyły się największą popularnością.

Jako że październikowa aura skłania nas do spędzania więcej czasu w naszych domach, w poprzednim tygodniu skupiliśmy się bardziej na elementach wystroju wnętrz. W ciągu najbliższych miesięcy będą one niezwykle istotne dla naszego samopoczucia i dlatego warto sprawić, aby były jeszcze piękniejsze.

Przypominamy także, że jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, dotyczące tego, co chcielibyście zobaczyć na stronie homify.pl. Propozycje zostawić możecie w komentarzu na dole!

5. homify 360°: zapierająca dech w piersiach willa w Praia da Luz

W zeszłym tygodniu zabraliśmy Was w podróż do słonecznej Portugalii, gdzie pokazaliśmy oszałamiającą willę z widokiem na ocean w Praia da Luz. Nic dziwnego, że w szare, jesienne dni chętnie oglądaliście ten Katalog Inspiracji. Zobaczcie go jeszcze raz tutaj.

Kominki, które rozgrzewają- przygotuj się na zimę!

Piękne kominki, które rozgrzeją każde wnętrze! W tym Katalogu Inspiracji zaprezentowaliśmy najciekawsze kominki i jak włączyć je do wystroju pomieszczeń. Także te, w których ogień już nie płonie.

3. Dziesięć luksusowych łazienek

Oto nasz ranking dziesięciu łazienek, które zmieniają pojęcie słowa luksus i elegancja. Chcecie przenieść się do łazienkowego świata ekstrawagancji i przepychu? Kliknijcie tutaj.

2. Meble w stylu shabby chic

Meble i dekoracje niczym z domów naszych babć cieszyły się w tym tygodniu wielkim powodzeniem, zapewne z powodu nostalgii za beztroskim dzieciństwem. Ponownie dajcie się przenieść w w magiczny świat shabby chic, klikając tutaj.

1. Obrazy, plakaty, zdjęcia- dekoracje ścienne w różnych odsłonach

Bezkonkurencyjnym numerem jeden był Katalog Inspiracji przedstawiający różne dekoracje ścienne- od dzieł sztuki, poprzez graficzne plakaty, aż po ciekawe i wyjątkowe ramki na zdjęcia. Zobacz jeszcze raz ten Katalog Inspiracji.

Co chcielibyście zobaczyć na stronie homify?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu