Nowoczesny dom pełen ekstrawagancji

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom pełen ekstrawagancji

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od 123DV Moderne Villa's Nowoczesny
Loading admin actions …

W samym sercu parku krajobrazowego na północy Holandii wzniesiono dom, który za sprawą swojego wyjątkowego designu przenosi nas do architektonicznej przyszłości. Wyrafinowana bryła, ciekawa kombinacja materiałów oraz nieskazitelne wykonanie to nie jedyne zalety tego projektu. Miłośników nowoczesności zachwycą także wnętrza domu, utrzymane w estetyce współczesnej i nieco ekstrawaganckiej. Przekonajcie się sami!

Imponujący projekt

Działka, na której zbudowano ten dom, ma powierzchnię 1330 metrów kwadratowych- nie tylko ta liczba jest tu jednak imponująca. Sam do jest równie niebotycznych rozmiarów- jego powierzchnia użytkowa wynosi 517 metrów kwadratowych. Architekci chcieli, aby wpisywał się on w otaczający go naturalny krajobraz, ale jednocześnie charakteryzował się nowoczesnym, niemal futurystycznym designem. Kompromis ten osiągnięto, dobierając z jednej strony naturalne materiały, którymi pokryto elewację domu, a z drugiej decydując się na innowacyjną, niesztampową bryłę.

Nowoczesny design

Z drugiej strony widzimy, jak nowoczesny i ekstrawagancki dom ten jest w rzeczywistości. Od strony ogrodu otwiera się na otoczenie za sprawą wielkoformatowych przeszkleń, zarówno na parterze, jak i na piętrze. Zatarta granica pomiędzy wnętrzem budynku, a jego otoczeniem to jeden z wyznaczników nowoczesnej architektury- rozwiązanie to dopracowano tutaj do perfekcji!

Intrygujące wnętrze

Przenosimy się do środka i znajdujemy się we wnętrzu, które zaaranżowano niezwykle nowocześnie. Jest ono niezwykle dynamiczne, dzięki zróżnicowanym poziomom sufitów oraz nieregularnym ścianom. Ich białe powierzchnie świetnie komponują się z meblami z ciemnego, eleganckiego drewna. Przez wielkoformatowe okna do środka wpada mnóstwo naturalnego światła, czyniąc wnętrze jasnym i przestronnym.

Strefa prywatna

W odróżnieniu od strefy dziennej, zlokalizowanej na parterze, pomieszczenia prywatne na piętrze są nieco bardziej odizolowane. Nie ma tutaj wielkoformatowych przeszkleń- naturalne światło wpada jednak swobodnie przez świetlik, rozlewając się po białych powierzchniach ścian. Minimalizm i prostota królują w tych wnętrzach, czyniąc je eleganckimi i klasycznymi.

Naturalna dekoracja wnętrz

Dzięki wielkopowierzchniowym przeszkleniom otaczająca dom natura staje się najlepszą ozdobą jego wnętrz. Zieleń swobodnie wdziera się do środka, a granice pomiędzy wnętrzem domu, a jego otoczeniem zacierają się. Także naturalne światło ma tu ułatwiony dostęp, czyniąc środek domu niezwykle jasnym.

Podobają Wam się innowacyjne projekty domów? Koniecznie obejrzyjcie Futurystyczny dom z zaskakującym wnętrzem!

Jak Wam się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu