Przed i po: 5 małych kuchni w nowym wydaniu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: 5 małych kuchni w nowym wydaniu

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez RENOVA INTERIORS
Loading admin actions …

Każda kuchnia ma swoje dni świetności, które niestety nigdy nie trwają wiecznie. W końcu nadchodzi czas na remont – zwykle kosztowny, ale zawsze wart przeprowadzenia. W niniejszym Katalogu Inspiracji prezentujemy Wam pięć pomysłów na to, co można zrobić z całkowicie staroświecką i ciemną kuchnią, aby uczynić z niej miejsce nowoczesne i świątynię gotowania.

1. Przed: wąsko i ciemno

Zanim nasi architekci przystąpili do prac nad kuchnią widoczną na zdjęciu, była ona pomieszczeniem funkcjonalnym i całkiem nowocześnie wyposażonym. Dobry początek. Niestety jej wygląd zupełnie nie pasował do współczesnych realiów. Przestrzeń była niezmiernie wąska i ciemna. Gotowanie w tej kuchni było na pewno dalekie od przyjemności…

Po: otwarta i jasna

Co za metamorfoza! W wyniku remontu nie tylko zmienił się wystrój kuchni, ale przede wszystkim zniknęła ograniczająca ją ściana boczna. Dzięki transformacji mieszkańcy wzbogacili się o bardzo nowoczesną, jasną kuchnię, która spełnia wszelkie współczesne wymagania dotyczące projektu, funkcjonalności i komfortu.

2. Przed: staromodnie

Projekty,   zaprojektowane przez Alice Bizien
Alice Bizien

rez-de-chaussée avant

Alice Bizien

Kuchnia ze zdjęcia, jak zresztą i pozostała część domu, była kompletnie staromodna i całkowicie przestarzała. Ciemne, drewniane fronty, zatęchłe zasłony i brzydki obrus – obraz nędzy i rozpaczy. Wiele pracy należało włożyć, aby wykrzesać cokolwiek pozytywnego z tego pomieszczenia. Czy się udało?

Po: przyjaźnie i przytulnie

Projekty,   zaprojektowane przez Alice Bizien
Alice Bizien

Rez-de-chaussée après

Alice Bizien

Kuchnia po metamorfozie jest miejscem znacznie bardziej nowoczesnym, przyjaznym i przytulnym. Zasłony, stare płytki na suficie, podłodze i ścianie, dawne meble i sprzęty poszły w niepamięć. Wszystko zostało zaprojektowane harmonijnie, w nowoczesnym stylu rustykalnym. W pomieszczeniu panuje atmosfera zachęcająca do wypoczynku.

3. Przed: stare i zatęchłe

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Apal Estudio
Apal Estudio

Estado antes de la reforma

Apal Estudio

Również ta kuchnia swoje najlepsze dni miała już za sobą i w momencie robienia zdjęcia prezentowała się niezbyt zachęcająco: przestarzała technologia, staromodne płytki i to dziwaczne okno… Lepiej od razu zobaczmy, jak kuchnia wygląda dziś!

Po: świeżo i nowocześnie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Apal Estudio
Apal Estudio

Cocina – Reforma integral en Donostia / San Sebastián (Gipuzkoa)

Apal Estudio

Kuchnia w nowej odsłonie jest praktycznie nie do poznania. Czy to aby na pewno to sama przestrzeń? Okno, podłoga i ściany wyglądają zupełnie inaczej. Wszelkie sprzęty i meble wymieniono. Rezultat: harmonijne, świeże i nowoczesne pomieszczenie, któremu niczego nie brakuje, ani pod kątem funkcjonalności, ani pod kątem wizualnym.

4. Przed: chaos

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez COCINAS SANTOS
COCINAS SANTOS

ESTADO ORIGINAL

COCINAS SANTOS

Kuchni ze zdjęcia nie można odmówić funkcjonalności. Choć nie była ona całkowicie staromodna, niektóre zastosowane rozwiązania ciężko było logicznie wytłumaczyć i zrozumieć. Wszędzie panował chaos. Praktycznie brakowało trafnych połączeń i harmonii. Było dużo do zrobienia…

Po: czysto i schludnie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez COCINAS SANTOS
COCINAS SANTOS

RESULTADO FINAL – ZONA COCCIÓN

COCINAS SANTOS

Po raz kolejny można mieć wątpliwość, czy to aby na pewno ta sama kuchnia. Pomieszczenie po renowacji jest znacznie bardziej nowoczesne, zorganizowane i uporządkowane. Wiele porozkładanych bez ładu sprzętów poznikało w zamykanych szafkach. Wybrane kolory są stonowane i idealnie dopasowane. Przestrzeń prezentuje się praktycznie i wygodnie.

5. Przed: kuchnia zniszczona i zaniedbana

Projekty,   zaprojektowane przez RENOVA INTERIORS
RENOVA INTERIORS

ANTES. COCINA P.L.

RENOVA INTERIORS

Na koniec tego Katalogu przygotowaliśmy dla Was przypadek skrajny. Czy ktoś z Was chciałby cokolwiek ugotować w tej kuchni? Pomieszczenie było nie tylko brzydkie, ale nie spełniało także żadnych wymogów jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i higienę pracy. Efekt metamorfozy przerósł nasze oczekiwania!

Po: stylowo i nowocześnie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez RENOVA INTERIORS
RENOVA INTERIORS

COCINA DE P.L.

RENOVA INTERIORS

Wow! Ta kuchnia rzeczywiście przeszła metamorfozę. Stare płytki i urządzenia oraz zniszczona podłoga – nie było na czym oka zawiesić. Nowa kuchnia to miejsce stylowe i nowoczesne, a co najważniejsze, wyposażone w najlepsze dostępne na rynku urządzenia.

A Wam który z projektów najbardziej się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu