Przed i po: 5 małych kuchni w nowym wydaniu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: 5 małych kuchni w nowym wydaniu

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesna kuchnia od RENOVA INTERIORS Nowoczesny
Loading admin actions …

Każda kuchnia ma swoje dni świetności, które niestety nigdy nie trwają wiecznie. W końcu nadchodzi czas na remont – zwykle kosztowny, ale zawsze wart przeprowadzenia. W niniejszym Katalogu Inspiracji prezentujemy Wam pięć pomysłów na to, co można zrobić z całkowicie staroświecką i ciemną kuchnią, aby uczynić z niej miejsce nowoczesne i świątynię gotowania.

1. Przed: wąsko i ciemno

Zanim nasi architekci przystąpili do prac nad kuchnią widoczną na zdjęciu, była ona pomieszczeniem funkcjonalnym i całkiem nowocześnie wyposażonym. Dobry początek. Niestety jej wygląd zupełnie nie pasował do współczesnych realiów. Przestrzeń była niezmiernie wąska i ciemna. Gotowanie w tej kuchni było na pewno dalekie od przyjemności…

Po: otwarta i jasna

Co za metamorfoza! W wyniku remontu nie tylko zmienił się wystrój kuchni, ale przede wszystkim zniknęła ograniczająca ją ściana boczna. Dzięki transformacji mieszkańcy wzbogacili się o bardzo nowoczesną, jasną kuchnię, która spełnia wszelkie współczesne wymagania dotyczące projektu, funkcjonalności i komfortu.

2. Przed: staromodnie

Kuchnia ze zdjęcia, jak zresztą i pozostała część domu, była kompletnie staromodna i całkowicie przestarzała. Ciemne, drewniane fronty, zatęchłe zasłony i brzydki obrus – obraz nędzy i rozpaczy. Wiele pracy należało włożyć, aby wykrzesać cokolwiek pozytywnego z tego pomieszczenia. Czy się udało?

Po: przyjaźnie i przytulnie

Kuchnia po metamorfozie jest miejscem znacznie bardziej nowoczesnym, przyjaznym i przytulnym. Zasłony, stare płytki na suficie, podłodze i ścianie, dawne meble i sprzęty poszły w niepamięć. Wszystko zostało zaprojektowane harmonijnie, w nowoczesnym stylu rustykalnym. W pomieszczeniu panuje atmosfera zachęcająca do wypoczynku.

3. Przed: stare i zatęchłe

Również ta kuchnia swoje najlepsze dni miała już za sobą i w momencie robienia zdjęcia prezentowała się niezbyt zachęcająco: przestarzała technologia, staromodne płytki i to dziwaczne okno… Lepiej od razu zobaczmy, jak kuchnia wygląda dziś!

Po: świeżo i nowocześnie

Kuchnia w nowej odsłonie jest praktycznie nie do poznania. Czy to aby na pewno to sama przestrzeń? Okno, podłoga i ściany wyglądają zupełnie inaczej. Wszelkie sprzęty i meble wymieniono. Rezultat: harmonijne, świeże i nowoczesne pomieszczenie, któremu niczego nie brakuje, ani pod kątem funkcjonalności, ani pod kątem wizualnym.

4. Przed: chaos

Kuchni ze zdjęcia nie można odmówić funkcjonalności. Choć nie była ona całkowicie staromodna, niektóre zastosowane rozwiązania ciężko było logicznie wytłumaczyć i zrozumieć. Wszędzie panował chaos. Praktycznie brakowało trafnych połączeń i harmonii. Było dużo do zrobienia…

Po: czysto i schludnie

Po raz kolejny można mieć wątpliwość, czy to aby na pewno ta sama kuchnia. Pomieszczenie po renowacji jest znacznie bardziej nowoczesne, zorganizowane i uporządkowane. Wiele porozkładanych bez ładu sprzętów poznikało w zamykanych szafkach. Wybrane kolory są stonowane i idealnie dopasowane. Przestrzeń prezentuje się praktycznie i wygodnie.

5. Przed: kuchnia zniszczona i zaniedbana

Na koniec tego Katalogu przygotowaliśmy dla Was przypadek skrajny. Czy ktoś z Was chciałby cokolwiek ugotować w tej kuchni? Pomieszczenie było nie tylko brzydkie, ale nie spełniało także żadnych wymogów jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i higienę pracy. Efekt metamorfozy przerósł nasze oczekiwania!

Po: stylowo i nowocześnie

Wow! Ta kuchnia rzeczywiście przeszła metamorfozę. Stare płytki i urządzenia oraz zniszczona podłoga – nie było na czym oka zawiesić. Nowa kuchnia to miejsce stylowe i nowoczesne, a co najważniejsze, wyposażone w najlepsze dostępne na rynku urządzenia.

A Wam który z projektów najbardziej się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu