Fantastyczne przemiany czterech brzydkich łazienek

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Fantastyczne przemiany czterech brzydkich łazienek

Alicja Olko Alicja Olko
od Transition Interior Design Nowoczesny
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam metamorfozy czterech wyjątkowo nieatrakcyjnych i niefunkcjonalnych łazienek. Każda z nich zatrważała staromodną aranżacją, która w połączeniu z ograniczonym metrażem czyniła korzystanie z nich zupełnie niepraktycznym. Zobaczcie, jak eksperci od remontów poradzili sobie z wyzwaniem odmienienia tych smętnych pomieszczeń.

1. Ciasno i staromodnie

Nudne kafelki pokrywające ściany i podłogi oraz staromodna armatura czyniły to wnętrze niezwykle nieatrakcyjnym. Takie łazienki znane nam są wszystkim ze starych mieszkań w blokach i przywodzą na myśl nieprzyjemne wspomnienia z czasów komuny. Architekci wnętrz całkowicie odmienili charakter tej łazienki!

Po: nowocześnie i szykownie

Łazienka przeszła kompletną metamorfozą- ściany i podłogi wyłożony białą mozaiką o ciekawej optyce, dzięki której powierzchnie zdają się iluminować w świetle. Niewielkie pomieszczenie wyposażono w praktyczne meble o gładkich frontach, które zdają się wnikać w ścianę. Na ograniczonej przestrzeni wygodnie rozmieszczono wannę z funkcją prysznica oraz nowoczesną umywalkę. Biel jest dominującym kolorem, za którego sprawą wnętrze jawi się o wizualnie przestronniej.

2. Smętne wnętrze

od homify Nowoczesny

Tak zaaranżowana łazienka prezentowała się niezwykle przygnębiająco- ciemne kafelki powodowały, że było tu niezwykle ciemno. Niemal wszystko nadawało się tu do wymiany- od staromodnych płytek na ścianach i podłogach, aż po nieatrakcyjną armaturę.

Po: w najlepszym stylu

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Co za przemiana! Tak urządzona łazienka jest nie do poznania. Teraz powierzchnie jej ścian i podłóg pokrywają czarne płytki o zróżnicowanej teksturze. W połączeniu z biała armaturą o nowoczesnym designie dają intrygujący efekt glamour.

3. Szkaradztwo w wersji mini

Ta łazienka była nie tylko okropnie urządzona, ale także ekstremalnie niefunkcjonalna. Trudno wyobrazić sobie takie pomieszczenie w jakimkolwiek nowoczesnym mieszkaniu. Ciemna kolorystyka szkodziła temu wnętrzu, czyniąc je wizualnie jeszcze ciaśniejszym, niż było w rzeczywistości.

Po: jasno i przestronnie

Tak wykończona łazienka jawi się niezwykle przyjemnie- białe ściany i podłogi, prosta, minimalistyczna w swojej formie armatura, liczne przeszklenia oraz świetnie dobrane oświetlanie składają się na efektowną całość.

4. Niczym z horroru

Before - Bathroom od homify
homify

Before – Bathroom

homify

W tej łazience remont był absolutna koniecznością. Nie tylko ze względu na staromodną aranżację, ale przede wszystkim z powodu fatalnego stanu wnętrza- odpadające ze ścian kafelki, zniszczona toaleta i pokryte pleśnią ściany uniemożliwiały korzystanie z tego pomieszczenia.

Po: elegancja i nowoczesność

Łazienka po metamorfozie zachwyca elegancką aranżacją. Szare ściany i podłogi pięknie łączą się z białą armaturą oraz drewnianymi meblami. Siła tej aranżacji leży w  prostocie i najwyższej jakości materiałach wykończeniowych.

Dowiedzcie się, jak przeprowadzić remont łazienki.

Która przemiana podoba Wam się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu