Fantastyczne przemiany czterech brzydkich łazienek

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Fantastyczne przemiany czterech brzydkich łazienek

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,   zaprojektowane przez Transition Interior Design ,
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam metamorfozy czterech wyjątkowo nieatrakcyjnych i niefunkcjonalnych łazienek. Każda z nich zatrważała staromodną aranżacją, która w połączeniu z ograniczonym metrażem czyniła korzystanie z nich zupełnie niepraktycznym. Zobaczcie, jak eksperci od remontów poradzili sobie z wyzwaniem odmienienia tych smętnych pomieszczeń.

1. Ciasno i staromodnie

Nudne kafelki pokrywające ściany i podłogi oraz staromodna armatura czyniły to wnętrze niezwykle nieatrakcyjnym. Takie łazienki znane nam są wszystkim ze starych mieszkań w blokach i przywodzą na myśl nieprzyjemne wspomnienia z czasów komuny. Architekci wnętrz całkowicie odmienili charakter tej łazienki!

Po: nowocześnie i szykownie

Łazienka przeszła kompletną metamorfozą- ściany i podłogi wyłożony białą mozaiką o ciekawej optyce, dzięki której powierzchnie zdają się iluminować w świetle. Niewielkie pomieszczenie wyposażono w praktyczne meble o gładkich frontach, które zdają się wnikać w ścianę. Na ograniczonej przestrzeni wygodnie rozmieszczono wannę z funkcją prysznica oraz nowoczesną umywalkę. Biel jest dominującym kolorem, za którego sprawą wnętrze jawi się o wizualnie przestronniej.

2. Smętne wnętrze

Projekty,   zaprojektowane przez homify,

Tak zaaranżowana łazienka prezentowała się niezwykle przygnębiająco- ciemne kafelki powodowały, że było tu niezwykle ciemno. Niemal wszystko nadawało się tu do wymiany- od staromodnych płytek na ścianach i podłogach, aż po nieatrakcyjną armaturę.

Po: w najlepszym stylu

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez homify,

Co za przemiana! Tak urządzona łazienka jest nie do poznania. Teraz powierzchnie jej ścian i podłóg pokrywają czarne płytki o zróżnicowanej teksturze. W połączeniu z biała armaturą o nowoczesnym designie dają intrygujący efekt glamour.

3. Szkaradztwo w wersji mini

Ta łazienka była nie tylko okropnie urządzona, ale także ekstremalnie niefunkcjonalna. Trudno wyobrazić sobie takie pomieszczenie w jakimkolwiek nowoczesnym mieszkaniu. Ciemna kolorystyka szkodziła temu wnętrzu, czyniąc je wizualnie jeszcze ciaśniejszym, niż było w rzeczywistości.

Po: jasno i przestronnie

Tak wykończona łazienka jawi się niezwykle przyjemnie- białe ściany i podłogi, prosta, minimalistyczna w swojej formie armatura, liczne przeszklenia oraz świetnie dobrane oświetlanie składają się na efektowną całość.

4. Niczym z horroru

Projekty,   zaprojektowane przez The Lady Builder,
The Lady Builder

Before – Bathroom

The Lady Builder

W tej łazience remont był absolutna koniecznością. Nie tylko ze względu na staromodną aranżację, ale przede wszystkim z powodu fatalnego stanu wnętrza- odpadające ze ścian kafelki, zniszczona toaleta i pokryte pleśnią ściany uniemożliwiały korzystanie z tego pomieszczenia.

Po: elegancja i nowoczesność

Łazienka po metamorfozie zachwyca elegancką aranżacją. Szare ściany i podłogi pięknie łączą się z białą armaturą oraz drewnianymi meblami. Siła tej aranżacji leży w  prostocie i najwyższej jakości materiałach wykończeniowych.

Dowiedzcie się, jak przeprowadzić remont łazienki.

Która przemiana podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd,

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu