Od rudery do wygodnego domku

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Od rudery do wygodnego domku

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Estudio ZP, Kolonialny
Loading admin actions …

Dzisiejszy projekt jest świetnym dowodem na to, że nawet najbrzydszy, rozpadający się budynek w opłakanym stanie przeistoczyć można w wygodny i funkcjonalny domek pełen czaru i uroku. Z odpowiednią grupą specjalistów- architektów i dekoratorów wnętrz- nawet największa rudera nabierze nowego charakteru. Obejrzyjcie z nami zdjęcia sprzed remontu i po nim i przekonajcie się sami, jak komfortowo mieszkać można w domu, który rozmiarem i formą przypomina bardziej altankę ogrodową!

Przed: rozpadająca się chałupka

Parząc na dom z zewnątrz trudno jest nie oprzeć się wrażeniu, że jego budynek od dawna pozostawał niezamieszkany, a jego właściciele pozwolili mu popaść w ruinę. Brudna i zniszczona elewacja, powyłamywane, powybijane okna, opadające z dachu dachówki oraz zaniedbany ogród składały się na ten smętny obraz. Nie lepiej prezentowały się wnętrza tego domu.

Przed: brudne wnętrze

W środku panował chaos i bałagan nie do opisania! Powierzchnie ścian i podłóg pokrywały staromodne materiały, meble rozmieszczone były bez składu i ładu, a tekstylia lata swojej świetności miały już dawno za sobą. Tak urządzone wnętrze prezentowało się przygnębiająco, ciemno i nieprzyjemnie, nie nadając się do zamieszkania.

Projekt

Remont domu zakładał nie tylko odświeżenie jego fasady, ale także reorganizację wnętrz. Niewielką przestrzeń funkcjonalnie podzielono, wydzielając z niej miejsca na dwu stanowiskowy garaż, strefę dzienną oraz pomieszczenia prywatne. Dzięki temu wnętrze jest niezwykle praktyczne i wygodne.

Salon

Wnętrza domu urządzono modnie i stylowo. Jasne powierzchnie ścian i sufitu sprawiają, że ograniczona przestrzeń jawi się bardziej przestronnie. Białe meble nadają wystrojowi lekkości i nowoczesności. Monotonię bieli przełamano kolorowymi, wzorzystymi dekoracjami, które nadają wnętrzom współczesnego charakteru. Sufit z bielonego drewna nawiązuje do stylu wiejskiego, sprawiając, że w środku jest niezwykle przytulnie.

Kuchnia i jadalnia

Na obszarze kuchni i jadalni jest niezwykle jasno- efekt ten osiągnięto dzięki wielkoformatowym przeszkleniom oraz jasnej kolorystyce ścian i dodatków. Kuchnię od jadalni oddziela praktyczny blat, będący nie tylko powierzchnią roboczą, ale także barkiem z miejscami do siedzenia. Szare ściany to wybór modny i stylowy, a kolor ten świetnie komponuje się z bielą mebli oraz drewnianymi wykończeniami.

Przekonajcie się, jak wygodnie można mieszkać na niewielkiej przestrzeni! Objeryzjcie projekt z Katalogu Inspiracji Mały dom – wielkie wrażenie!

Zdecydowalibyście się na remont takiej rudery?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu