Nowoczesny dom na wsi z płaskim dachem | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom na wsi z płaskim dachem

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Domy na wsi coraz częściej odbiegają stylem architektonicznym od tradycyjnej wiejskiej zabudowy. Wielkomiejski szyk przenosi się na prowincję, gdzie inwestorzy chcą mieszkać w ciszy, spokoju i w otoczeniu zieleni, ale w domu wygodnym, w pełni funkcjonalnym i nowoczesnym. Jednym z najpopularniejszych projektów współczesnych domów jednorodzinnych jest dom parterowy z płaskim dachem. Taki właśnie model zaprezentujemy Wam dzisiaj- zachwyca nie tylko jego nowoczesna bryła, ale także innowacyjna mieszanka materiałów, z których wykonano jego fasadę. Zapraszamy do oglądania!

Nowoczesna bryła

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Parterowy dom z płaskim dachem to architektoniczne rozwiązanie przyszłości. Nie tylko gwarantuje ponadczasowy, świeży look, ale także zapewnia maksimum wygody i funkcjonalności. Nadaje się najlepiej dla tych, którzy myślą przyszłościowo i budują dom na całe życie- dom parterowy szczególnie dobrze sprawdza się z upływem lat, eliminując konieczność przemieszczania się po schodach.

Materiały

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Elewacja domu to mieszanka naturalnego kamienia w różnych odcieniach brązu i szarości, drewna oraz wielkoformatowych przeszkleń. Taka kombinacja nadaje budynkowi nowoczesny charakter, doskonale wpisując go jednak w wiejski, sielankowy krajobraz.

Wnętrze

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Wnętrza domu urządzono współcześnie, ale przytulnie. Naturalne światło rozlewa się po jasnych powierzchniach ścian i podłóg, swobodnie wpadając do wnętrza przez wielkopowierzchniowe okna i drzwi balkonowe. Wyposażenie  to mieszanka nowoczesnych, designerskich mebli z tymi o sentymentalnej wartości, które właściciele zapewne przewieźli z poprzedniego domu. Dzięki temu wnętrza mają osobowość i jawią się niezwykle personalnie.

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Kuchnia otwiera się na pozostały obszar strefy dziennej, jednak dzięki przesuwanym, ginącym w ścianie drzwiom można ją łatwo od niej oddzielić. Jej wnętrze urządzono niezwykle nowocześnie, stawiając w centralnym punkcie pokaźnych rozmiarów wyspę kuchenną. Jest ona nie tylko wygodnym miejscem do przygotowywania potraw, ale także gwarantuje przestrzeń na przechowywanie przyborów i akcesoriów kuchennych.

Łazienka

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Eleganckie wnętrze łazienki doskonale dopasowuje się do aranżacji pozostałych pomieszczeń tego domu. Biel i kolor szary świetnie się uzupełniają, dając efekt nowoczesności i dobrego stylu. Armatura jest modna i cechuje ją współczesny design. Ten dom z całą pewnością nie należy do grona tych tradycyjnych i wiejskich!

Inny nietypowy dom na wsi obejrzycie w Katalogu Inspiracji Dom na wsi z elementem zaskoczenia!

Jak Wam się podoba ten projekt?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu