Top 5 tygodnia - najlepsze projekty domów i ogrodów!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – najlepsze projekty domów i ogrodów!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Nowoczesny ogród od Deck-linéa Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie. 

U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. 7 nowoczesnych ogrodów, dla których można stracić głowę!

Marzycie o niepowtarzalnym ogrodzie? O ogrodzie, który nie jest  zbiorem skalniaków i donic otaczających trawnik? O ogrodzie, który nie wygląda dokładnie ta samo, jak ogród sąsiedzki? To mamy dla Was kilka fantastycznych inspiracji! Wyszukaliśmy dla Was nowoczesne ogrody, dla których można stracić głowę! One cieszą się wspaniałą aranżacją, wykonaną na zasadach, jak projektowanie wnętrz. Nie zwlekajcie dłużej i dajcie się zainspirować!

2. Dom jednorodzinny z imponującym wnętrzem!

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Dom jednorodzinny to marzenie większości z nas, prawda? Z tego względu przygotowaliśmy dla Was imponujący dom jednorodzinny z efektownym wnętrzem. W tym projekcie udało się połączyć nowoczesny design z dużą dozą funkcjonalności i wygody. Jeżeli jesteście miłośnikami współczesnej, minimalistycznej architektury, którzy docenią niezwykłą kombinację materiałów, to zapraszamy do domu jednorodzinnego z imponującym wnętrzem!

3. Polski projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego!

Projekt: Dom w kannach 3 od ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w kannach 3

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Szukając inspiracji przy planowaniu budowy własnego domu kosztuje bardzo dużo czasu. W końcu nie jest to zwyczajny zakup, tylko duża inwestycja na całe życie, prawda? Przy szukaniu zaprojektowanego domu w internetowych katalogach pracowni architektonicznych, liczymy na to, że jeden z projektów wpadnie nam w oko. Jednak trudno jest znaleźć taki, który usatysfakcjonowałby nas w stu procentach. Ponieważ mamy wiele wymagań. Ten polski projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego łączy nowoczesność, funkcjonalność, stylowość, wygodę i elegancję. On jest wspaniały! Przekonajcie się sami!

4. Przytulny dom dla wielbicieli elegancji!

Podobnie jak i w poprzednim przykładzie, mamy i tutaj wspaniały projekt domu! W tym eleganckim budynku nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością! Dzięki temu powstał niezwykle stylowy obiekt, który z pewnością powinien zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Mamy nadzieję, że pomoże on Wam w znalezieniu dla Was potrzebnym inspiracji! Nie zwlekajcie dłużej i obejrzyjcie przytulny dom dla wielbicieli elegancji!

5. Stylowy i nowoczesny dom wolnostojący

Na koniec mamy dla Was budynek, który został tak zaprojektowany, aby wyróżniać się niskim zużyciem energii. Specjalna powłoka domu ma za zadanie zatrzymywać ciepło, natomiast ekologiczne materiały oraz zintegrowany system wentylacji i ogrzewania podłogowego powinny przyczyniać się do zdrowego trybu życia domowników, dobrego klimatu w domu, a także niższych rachunków za prąd i ogrzewanie itp. Krótko mówiąc jest to fantastyczny projekt domu, który ma wiele wspaniałych zalet! Zapraszamy do środka tego stylowego i nowoczesnego domu wolnostojącego.

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu