Dyskretny dom o zaskakującym wnętrzu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dyskretny dom o zaskakującym wnętrzu

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od MARIANGEL COGHLAN Nowoczesny
Loading admin actions …

Tym razem poznamy piękny dom, wypełniony komfortem, dobrym smakiem, światłem i niezwykłym wzornictwem. Został on stworzony przez Genaro Nieto Ituarte, a wnętrza zostały zaaranżowane pod okiem Mariangel Coghlan.

Na początku natkniemy się tu otwarte, wypełnione światłem przestrzenie i przeniesiemy się do harmonijnego świata pełnego prywatności. Głównym celem projektu było postawienie na naturalne światło, a wszystko dodatkowo urządzone jest w jasnych, ciepłych kolorach.

Zespołowa praca projektantów i architektów zaowocowała fantastycznym domem, idealnym do zamieszkania z rodzina.

Główna fasada

Na pierwszy rzut oka dom jest zbudowany w stylu klasycznym, jednak to za drzwiami kryje się zjawiskowy efekt. Ściany utrzymane są w jasnej tonacji kości słoniowej, stanowiąc kontrast do ciemnej kolorystyki drewnianych drzwi. Rośliny otaczające prezentowany dom, napełniają kraobraz zyciem i kolroami.

Tylna elewacja

Teraz przenosimy się do ogrodu po drugiej stronie domu, który połączony jest z wnętrzem dzięki przestronnemu tarasowi oraz wejściu, które daje bezpośrednie połączenie z jadalnią i salonem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących spędzać czas z rodziną. Zadaszenie nasuwa na myśl pergolę, która podkreśla piękno tego miejsca.

Droga do domu

Ganek wita gości ciepłem, przed przekroczeniem progu domu. Jest to dobrze oświetlone, pełne przytulności i koloru miejsce, z którego rozpościera się piękny widok na ogród.

Wspaniałe wnętrze

Kolory wnętrza mają za zadanie nadać atmosferę ciszy i domowego spokoju. Ściany i podłogi w kolorze bieli i kości Słoniowej, uzupełnione są meblami z jasnego drewna. Dekoracje są w tonacji niebiesko-szarej, i tworzą harmonię z pozostałymi kolorami. Na pierwszym planie znajdziemy stylową kanapę, oraz dodatki w kolorze złota. Meble wykonane są w stylu klasyczny, przez co idealnie pasują do charakteru domu. Wszystkie szczegóły są tak dopracowane, aby zapewnić maksimum komfortu.

Otwarta przestrzeń

Salon jest otwartą przestrzenią o podwójnej wysokości, w której znajdziemy między innymi jadalnię i niewielki kącik z fortepianem, znajdujący się tuż pod domową biblioteką. Pokój połączony jest z ogrodem i tarasem dzięki dużym, przesuwnym drzwiom. Wysokie okna na poddaszu pozwalają na wpadanie do środka naturalnych promieni słonecznych.

Biblioteka na piętrze

Do biblioteki dostaniemy się dzięki spiralnym schodom. Ten element domu stanowi jego niesamowity fragment, i nasuwa na myśl chwile relaksu z książka przy akompaniamencie mdelodii granej na fortepianie.

Nowoczesna kuchnia

Kuchnia jest połączeniem nowoczesności i funkcjonalności. Przestronna i dobrze zaprojektowana, jest niesamowicie praktyczna. Centralna wyspa pomiędzy rzędami szafek, pozwala na całkowite zagospodarowanie przestrzeni.

Salon

To komfortowe miejsce jest idealne na długie rozmowy, oglądanie telewizji z rodziną, granie w gry wideo i inne rozrywki. Kolory są utrzymane w tej samej tonacji co w pozostałych pomieszczeniach, białe ściany, jasne podłogi i sufity. Światło dostaje się do środka poprzez wysokie okna znajdujące się na wszystkich ścianach. Komfortowa kanapa w kształcie litery L, zachęca do ucięcia sobie krotkiej, popoludniowej drzemki.

Przytulne studio

Kto nie chciałby pracować, czy uczyć się w takim pokoju? Przestrzeń zaaranżowana z wykorzystaniem funkcjonalnych mebli, pozwala na oddanie się pracy w spokoju bez zakłóceń, a kolory są tak dobrane, aby nie koncentrować na sobie naszej uwagi. Również oświetlenie gra tutaj ważną rolę i spełnia funkcje niezbędną do niemęczenia naszych oczu. W takim miejscu praca będzie tylko przyjemnością.

Jeśli chcesz odwiedzić inny spektakularny dom, zapraszamy Cię do : Olśniewająca willa w nowoczesnym stylu.

Chciałbyś zamieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu