Niesamowicie piękny dom! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niesamowicie piękny dom!

Alicja Olko Alicja Olko
Minimalistyczny basen od LIGHTEN Minimalistyczny
Loading admin actions …

Luksus, elegancja i dobry styl nabiorą dla wszystkich nowego znaczenia po obejrzeniu tego wyjątkowego domu. Architekci nadali nowoczesnej architekturze zupełnie nową jakość, tworząc dom, w którym nieskazitelny design łączy się z funkcjonalnością. Wszyscy miłośnicy wyrafinowanej architektury na najwyższym poziomie z pewnością docenią ten projekt- zarówno, jeżeli chodzi o jego bryłę i fasadę, jak i ekstrawaganckie wnętrza.

Bryła

Minimalistyczny basen od LIGHTEN Minimalistyczny

Zwiedzanie tego wspaniałego domu zaczynamy na zewnątrz i przyglądamy się jego wyrafinowanej, nowoczesnej bryle. Jest to dom parterowy z płaskim dachem, którego bryła ma formę sześcianu. Nieskazitelnie białą fasadę charakteryzują wielkoformatowe przeszklenia, dzięki którym budynek otwiera się na otoczenie. Niezwykle istotną częścią tego projektu jest oświetlenie zewnętrzne, które sprawia, że dom jawi się wyjątkowo klimatycznie.

Lokalizacja

Minimalistyczny basen od LIGHTEN Minimalistyczny

Od strony ogrodu dom prezentuje się zupełnie inaczej. Z tej perspektywy dostrzegamy jego prawdziwy rozmiar- w rzeczywistości jego bryła składa się z dwóch sześciennych części, które zajmują sporą część powierzchni działki. Zlokalizowano ją w przepięknej okolicy, otoczonej łagodnymi wzgórzami i bujną roślinnością. Przestronny obszar ogrodu wykorzystano do stworzenia fantastycznego miejsca na relaks- drewniany taras łączy się z eleganckim basenem, nadając temu domowi status luksusowego.

Basen

Minimalistyczne domy od LIGHTEN Minimalistyczny

Taki basen marzy się każdemu z nas. Jest to model typu infinity, o niskiej krawędzi. Basen skierowany jest w stronę otoczonej wzgórzami doliny z przepięknym jeziorem. Okolica i rozciągające się na nią widoki są z pewnością największą zaletą tego domu. Architektom zależało zatem na tym, aby z każdego miejsca budynku można było cieszyć się zapierającym dech w piersiach krajobrazem.

Basen nocą

Minimalistyczne domy od LIGHTEN Minimalistyczny

Po zapadnięciu zmroku obszar zewnętrzny domu prezentuje się jeszcze bardziej malowniczo. Jest tu nie tylko wspaniały basen, ale także zadaszony taras z wbudowanym w  niego miejscem na ognisko. Cały ten obszar urządzono niezwykle elegancko, stawiając na styl minimalistyczny. Biel uzupełniono nielicznymi elementami drewnianymi, dzięki czemu obszar ten jawi się nieco bardziej przytulnie. Przy ognisku właściciele domu mogą spędzać urokliwe letnie wieczory, ciesząc się nie tylko świetnymi widokami, ale także wyjątkową atmosferą.

Łazienka

Minimalistyczny basen od LIGHTEN Minimalistyczny

Na koniec pokażemy Wam jedno z pomieszczeń w środku domu. Łazienka zaaranżowana została niekonwencjonalnie, gdyż jej wnętrze jest niemal w całości otwarte na otoczenie dzięki wielkopowierzchniowemu przeszkleniu. Pomieszczenie to urządzono w nowoczesnym stylu azjatyckim, łącząc ze sobą egzotyczne drewno, mlecznobiałe szkło oraz biel ścian. Kabina prysznicowa zamknięta w kapsule z mlecznobiałego szkła zapewnia dużą dozę prywatności. Obok niej stworzono miejsce na niewielki basen, dzięki czemu wnętrze to nabiera charakteru spa.

Nie można zaprzeczyć, że dom ten absolutnie zachwyca!

Lubicie tak nowoczesną architekturę?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu