Niewielka, luksusowa willa | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niewielka, luksusowa willa

mszpakowska mszpakowska
Eklektyczne domy od SPACE101建築事務所 Eklektyczny
Loading admin actions …

Z pewnością wielu z nas, chciałoby spędzić dwutygodniowe wakacje w ekskluzywnej willi. Dziś zabieramy Was do pięknego domu, znajdującego się w Osace, który został wybudowany tylko po to, aby służyć turystom.

Architekci biura SPACE101, przy projektowaniu, opierali się na nowoczesnych trendach wzorniczych, aby cieszyć goszczących tu businessmanów z całego świata. Nowoczesny i ekskluzywny obraz stylowej willi pełen jest nietypowych rozwiązań architektonicznych, w postaci niecodziennego dachu, minimalistycznego wystroju wnętrz i panoramicznych okien, umieszczonych na całej powierzchni domu. Znajdujący się w zielonej dzielnicy tworzy idealne miejsce pełne ciszy i spokoju, a modny design podkreślony jest wyjątkową nutą.

Obraz z zewnątrz

Niezwykły kształt dachu nadaje element modernizmu romantycznemu otoczeniu. Stylowe oświetlenie wyróżnia się na tle geometrycznych okien, które są chlubą całego projektu, ale i idealnym rozwiązaniem na stworzenie właściwej atmosfery luksusu.

Niezwykły nastrój

Z tej perspektywy widzimy sypialnię umieszczoną z lewej strony budynku. Panoramiczne okna pozwalają na obszerne oświetlenie całego pomieszczenia, powodując, że wnętrze staje się jaśniejsze i bardziej atrakcyjne, co zachęca do oddania się chwilom relaksu, ponieważ nic nie będzie odwracało naszej uwagi od piękna natury. Więcej na temat tego rodzaju okien, znajdziesz w artykule : Wielkoformatowe okna – wady i zalety

Moc przestrzeni

Nowoczesna aranżacja pozwala na uczynienie z parteru jednego, wielkiego, otwartego pomieszczenia, mieszczącego kuchnię, jadalnię i salon. Wszystko urządzone jest w białej kolorystyce, co w każdym zakamarku pozwala nam odczuć, że jesteśmy częścią tego domu. Zabieg ten zastosowany jest niemal we wszystkich pomieszczeniach, zaaranżowanych w minimalistycznym stylu, lecz przepełnionym modernizmem.

Czerwona kanapa jest wisienką na torcie w jasnym pomieszczeniu, które dzięki temu nabrało żywiołowości.

Łazienka z widokiem na góry

Nawet w łazience znajdziemy wysokie okna, które non-stop pozwalają cieszyć się niesamowitym widokiem na górską okolicę. Jest tylko jedna wada tego miejsca, na prawdę nie chce się stąd wychodzić.

Klasyczna kuchnia

Nowoczesna kuchnia została urządzona w klasycznym połączeniu czerni i bieli, a zdobi ją metaliczny połysk długiego baru śniadaniowego. Kuchnia urządzona w tym stylu jest idealna dla każdej nowoczesnej willi, tym bardziej, że jej funkcjonalność nie budzi żadnych wątpliwości.

Liczne schowki i szafki pozwalają na to, aby wszystkie niezbędne przedmioty były zawsze pod ręką. Również porządki nie sprawia tutaj problemów, ponieważ wszystkie powierzchnie są płaskie.

Chciałbyś mieszkać w takim nietypowym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu