Nowoczesny dom z duszą

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom z duszą

mszpakowska mszpakowska
Minimalistyczne domy od Chaney Architects Minimalistyczny
Loading admin actions …

Równowaga pomiędzy imponującymi elementami prezentowanego domu oraz przytulnymi wnętrzami jest istotą wyrafinowanego piękna, które go wypełnia. Wykończony jest z niesamowitą dbałością o szczegóły, mając na celu uosobienie zjawiskowości w czystej postaci oraz wysokiego poziomu komfortu. Dzisiaj poznamy prawdziwy Indian House, ze wszystkimi jego typowymi cechami. Dom znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Koregaon Park w Pune.  Obszar ten jest znany z otaczając go zieleni, a i sam dom usytuowany jest w malowniczym ogrodzie.

Spektakularna konstrukcja stworzona została przez specjalistów z Chaney Architects. Zapraszamy więc na wycieczkę z nami, która na pewno Cię nie zawiedzie!

Fasada wykończona ze smakiem

Imponująca fasada opiera się na masywnych kolumnach i skrywa się pod opadającym dachem. Ściany wypełnione są ogromnymi przeszkleniami, które nadają charakter otwartości i gościnności. W dalszej części poświecimy trochę czasu tym elementom. W tym momencie jednak warto jest zwrócić uwagę na kontrast pomiędzy grubymi, białymi ścianami, a cienkimi szklanymi elementami oraz drobną linią schodów prowadzących w górę.

Przestronny krajobraz

Dom ma dwa poziomy. Tylne patio przycienione jest odważnie zwisającym dachem, opartym na kilku kolumnach. Zapewnia to dużą przestrzeń do zabawy oraz doskonały dostęp do ogrodu. Znajdziemy tu również sporo drzew, które zagwarantują cień w upalne dni.

Wejście sięgające sufitu

Już wcześniej zwróciliśmy uwagę na obszerne przeszklenia. Wejście stanowi niemal podwójny pułap typowej wysokości, a ściana nieopodal, nie mal w całości jest pokryte szkłem. Wejście robi ogromne wrażenie w domu, który w pozostałej części jest bardziej stonowany. Ta cześć Indii bywa bardzo upalna, wiec biała aranżacja zapewni ochronę przed promieniami słońca.

Pokój dzienny w nowoczesnym stylu

Współczesne domy aranżowane są na otwartym planie. Jednak pokój zaprojektowany w kształcie litery L, ułatwia odseparowanie poszczególnych stref. Nie utrudnia tego również gra świateł, pozwalająca na zagospodarowanie oddzielnych sfer. W tym prostym, ale jakże wyrafinowanym salonie, znajdziemy ogrom miejsca do spędzania czasu z przyjaciółmi. A ta biała lampa podłogowa wywiera na nas ogromne wrażenie.

Wspaniała jadalnia

Zjawiskowa jadalnia zachwyca swoim wystrojem już od samego wejścia. Oddaje to charakter gospodarzy, którzy chcą ciepło witać swoich gości. Wystrój zaaranżowany jest w bieli, szkle oraz elementach drewnianych. Duże lampy sufitowe sprawiają zaś, że stół staje się prawdziwym bohaterem tego pomieszczenia.

Nowoczesna kuchnia

Kuchnię zdobi duża, biała wyspa, stanowiąca punkt kulminacyjny pomieszczenia. Znajdziemy tu również proste szafki, zaprojektowane w nieprzesadzonym stylu. Pamiętano jednak, że kuchnia powinna przede wszystkim spełniać swoja funkcję, wiec urzadzona ja w uzytkowej formie.

Sypialnia z drewnianą podłogą

Na piętrze znajdziemy sypialnię z drewnianym parkietem. Stanowi to kontrast do marmuru, który zdobi podłogi na parterze. Naturalny kolor drewna powoduje, że pomieszczenie wypełnia się ciepłem. Sypialnia jest przestronna, ale urządzona została w prostym stylu.

Efektowna łazienka dla dwojga

Naszą wycieczkę zakończymy w przestronnej łazience. Nad dwiema umywalkami, dla niej i dla niego, znajduje się ogromne lustro oraz liczne detale stanowiące udogodnienia. Najbardziej zachwycające jest jednak oświetlenie. Wszystko jest skąpane w jasnym świetle : lustro, cała przestrzeń, a nawet kabina prysznicowa. Wygoda była zdecydowanym priorytetem, przy konstrukcji tego domu.

Luksusowe domy znajdziemy również w wielkich miastach. Sprawdź Klasa i nowoczesność w jednym!.

Które z pomieszczeń najbardziej przypadło Ci do gustu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu