Rajski dom, w którym się zakochasz | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Rajski dom, w którym się zakochasz

mszpakowska mszpakowska
Ibiza House od TG Studio Śródziemnomorski
Loading admin actions …

Z zewnątrz prosty, biały dom na obrzeżach Ibizy, wewnątrz styl nowatorski, współczesny, ale i ponadczasowy, oddający charakter jednego z najgorętszych miast w Europie. Mam na myśli to, że każdego roku te wybrzeża Morza Śródziemnego odwiedzają najzdolniejsi i najbardziej znani artyści oraz wykonawcy muzyki pop, którzy uczestniczą w największych imprezach w tej części świata. 

Dom znajduje się w atrakcyjnej miejscowości turystycznej, w pięknym i czystym środowisku naturalnym z dawnymi tradycjami. Specjaliści TG Studio włożyli ogrom pracy, aby zaaranżować wnętrze bez jakiejkolwiek przebudowy. W rezultacie, w poniższej prezentacji, znajdziemy najpiękniejsze części domu, nowoczesne i rustykalne zarazem.

W takim razie, zacznijmy naszą wycieczkę!

Pergola i pokład

Pool House Śródziemnomorski basen od TG Studio Śródziemnomorski
TG Studio

Pool House

TG Studio

Ogród tego domu jest nieskazitelny. Jest idealnym miejscem dla osób szukających spokoju. Jest gotowy, aby cieszyć. Ozdobiony orientalnymi elementami wiąże się z eklektycznym charakterem całego domu. Kanapy i stół ulokowane są na drewnianym pokładzie, a całość  skrywana jest przed słońcem pod efektownym zadaszeniem. W tym ogrodzie spędzimy fantastyczny czas, zarówno w dzień, jak i w nocy. 

Trudne warunki

Exterior Śródziemnomorskie domy od TG Studio Śródziemnomorski
TG Studio

Exterior

TG Studio

Czerwona, kamienna droga prowadzi wprost do domu w kolorze nieskazitelnej bieli. Rodzima roślinność otaczająca posiadłość stanowi element krajobrazu. Niektóre elementy śródziemnomorskie są przewidywalne, co zobaczycie w dalszej części. W związku z tym, przejdźmy do oglądania!

Typowa fasada

Exterior Śródziemnomorskie domy od TG Studio Śródziemnomorski
TG Studio

Exterior

TG Studio

Kto zna Ibizę i jej architekturę doskonale rozpoznaje klasyczną budowę skoncentrowaną na bieli oraz kamiennych zdobieniach. Wąskie okna są typowym elementem śródziemnomorskiej architektury. Mury stanowią obietnicę schronienia przed gorącym słońcem Valencii.

Głębia

Living Room Śródziemnomorski salon od TG Studio Śródziemnomorski
TG Studio

Living Room

TG Studio

Od razu po przekroczeniu progu otacza nas ogromna przestrzeń. Otoczenie czystej bieli, niczym we śnie, nadaje blask rozstawionym kanapom w strefie relaksu. Konstrukcja salonu posiada ciekawą głębię, pełną niesamowitych elementów sztuki współczesnej. Wytrzymałość materiałów współgra ze zmysłowością form, które przenikają do różnorodnego środowiska.

Dziedzictwo Maurów

Ibiza House Śródziemnomorski salon od TG Studio Śródziemnomorski
TG Studio

Ibiza House

TG Studio

Po przejściu kilku kroków, odkryjemy tę wydrążoną w ścianie jamę. Pod łukiem znajdziemy odniesienie do arabskiej żywiołowości, co jest zaskakujące do zobaczenia w domu, który wydawał się tak prosty. Ułożone we wnęce puszyste poduszki zachęcają do ucięcia sobie tam krótkiej drzemki. Jasne, żółte świetliki zachęcają do zapoznania Ibizy od strony niezapomnianych imprez. 

Całość stanowi niesamowity kontrast między rustykalnym jutowym dywanem i hiper nowoczesnym, stylowym fotelem. 

Eklektyczna przestrzeń

Kitchen Śródziemnomorska kuchnia od TG Studio Śródziemnomorski
TG Studio

Kitchen

TG Studio

Wielka przestrzeń, która oddaję duszę projektu wypełniona jest na każdym kroku designerskimi elementami. Znajdziemy w nim między innymi krzesła projektu mistrza Philipp'a Starcka oraz wyposażenie wywodzące się z rąk lokalnych rzemieślników, np. stół jadalniany. Wszystko to ulokowane jest w jednym pomieszczeniu, dając nam niesamowitą mieszankę stylów, kolorów i tekstur. Światło pochodzi z naturalnych promieni słonecznych wpadających do środka dzięki świetlikowi. 

Zachęcająca wanna

En-Suite Bathroom Śródziemnomorska łazienka od TG Studio Śródziemnomorski
TG Studio

En-Suite Bathroom

TG Studio

Wanna daje niesamowity efekt tuż po przekroczeniu progu łazienki. Nasuwa na myśl malutki statek dryfujący na tafli kamiennej podłogi. Pod ścianą, z lewej strony, znajdziemy element sztuki współczesnej. Drewniana rzeźba będzie nad Tobą czuwała podczas kąpieli w wielkiej misie. 

Neutralna sypialnia

Bedroom 3 Śródziemnomorska sypialnia od TG Studio Śródziemnomorski
TG Studio

Bedroom 3

TG Studio

Sypialnia jest tą częścią domu, która najlepiej oddaje jego tradycyjny charakter. Jasne, szerokie łóżko rozjaśnia przestrzeń. Całość urządzona jest w odcieniach beżu, niczym w dormitorium samej królowej. Sypialnia daje efekt subtelny i romantyczny, prawda? 

Prestiżowy basen

Pool House at Night od TG Studio Śródziemnomorski
TG Studio

Pool House at Night

TG Studio

Wisienką na torcie jest basen znajdujący się tuż pod pokładem. Z tego punktu widzenia całość jest odpowiednim połączeniem kształtów, a minimalistyczne oświetlenie oddaje charakter całego wzornictwa. 

Dom powoduje, że chcemy tu zostać na zawsze. Wewnętrzny układ, płynność środowisk, miękkich form i materiałów stałych, wszystko jest starannie dobrane i wieńczy spektakularną pracę.

A jeśli masz ochotę na więcej, zapraszam Cię do katalogu Dom marzeń

Które pomieszczenie najbardziej przypadło Ci do gustu? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu