Dom, w którym nie ma miejsca na nudę

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom, w którym nie ma miejsca na nudę

Alicja Olko Alicja Olko
Loading admin actions …

Rozglądając się dookoła siebie macie wrażenie, że współcześnie domy jednorodzinne budowane są na jedno kopyto? Nie jesteście w tym przekonaniu osamotnieni! Niezwykle wygodne i oszczędne jest zakupienie standardowego projektu domu od jednej z licznych pracowni architektonicznym- budynki takie, choć wygodne i praktyczne, pozbawione są jednak osobowości i wpisują się w nudny kanon typowego podmiejskiego osiedla domków jednorodzinnych. Architekci odpowiedzialni za ten projekt stworzyli dla inwestorów dom, który nie tylko z zewnątrz, ale i w środku zupełnie przełamuje konwenanse i prezentuje się niezwykle oryginalnie. Odkryjcie go z nami!

Niepowtarzalna bryła

Eklektyczny ogród zimowy od homify Eklektyczny

Zwiedzanie domu rozpoczynamy od przyjrzenia się jego bryle od strony ulicy. Jest to budynek pokaźnych rozmiarów, o bryle, którą cechuje nieregularny kształt i fasadzie z nietypowej mieszanki materiałów. Ukośny dach pozwolił nie tylko na stworzenie tarasu o imponującym rozmiarze, ale także sprawił, że wnętrze domu nabiera monumentalnych kształtów. Przekonacie się o tym w środku!

Wejście

Eklektyczny ogród zimowy od homify Eklektyczny

Obszar przedpokoju stworzono w formie przeszklonej werandy. Jest tu niezwykle przestronnie i jasno- nie tylko na sprawą wielkopowierzchniowych okien, ale także naturalnych materiałów wykończeniowych i stonowanych kolorów. Wnętrze wyposażono w drewnianą ławkę oraz udekorowano licznymi roślinami. Dzięki temu przedpokój nabiera bardziej charakteru patio.

Salon

Eklektyczny salon od homify Eklektyczny

Wnętrze domu urządzono w ciepłych kolorach ziemi oraz wykończono przy użyciu naturalnych materiałów. Jego styl oscyluje pomiędzy tropikalnym a azjatyckim, o czym świadczą ratanowe meble, egzotyczna roślinność oraz charakterystyczne dodatki. Strefa dzienna jest niezwykle przestronna, co zawdzięcza nie tylko lokalizacji na otwartym planie, ale także wysokiemu sufitowi. Mnóstwo naturalnego światła wpada przez duże okna umieszczone na całej wysokości ściany, potęgując wrażenie jasności i tak osiągnięte już dzięki materiałom i kolorom.

Kuchnia i jadalnia

od homify Eklektyczny

Kuchnię połączono z jadalnią- obszarowi temu nadano nieco bardziej nowoczesny charakter. Wyposażono go w białe meble, które, zwłaszcza w kuchni, odpowiadają za współczesność tych wnętrz. Ogólnie aranżacja nawiązuje jednak do dominującej we wnętrzach domu estetyki- jednakowa kolorystyka, co w salonie, naturalne materiały oraz charakterystyczny design mebli i dodatków stały się kluczem do sukcesu.

Łazienka

od homify Eklektyczny

Niekonwencjonalnie urządzona łazienka to ostatnie pomieszczenie, które pokażemy Wam we wnętrzu domu. Klasyczne materiały, takie jak białe płytki, łączą się tutaj z nietypowymi elementami, dając rezultat o intrygującym wydźwięku. Na relatywnie niewielkiej powierzchni znalazło się miejsce nie tylko na wannę, ale i na wyjątkowy prysznic. To właśnie jego obszar przykuwa uwagę, przywodząc na myśl wnętrze egzotycznego spa.

Od strony ogrodu

Eklektyczny balkon, taras i weranda od homify Eklektyczny

Zdjęcie to ukazuje nam nie tylko detale fasady, ale także otwiera oczy na prawdziwy rozmiar domu i jego otoczenie. Elewacja to wyjątkowa kombinacja drewna, naturalnego kamienia i cegły. Charakterystyczne są tutaj także liczne przeszklenia o zróżnicowanych rozmiarach i kształtach. Od strony ogrodu stworzono wspaniały taras z miejscem do siedzenia, gdzie cieszyć można się bliskością natury i pięknym widokiem.

Inny niesztampowy projekt domu jednorodzinnego obejrzycie w Katalogu Inspiracji Prawdziwy oryginał wśród domów jednorodzinnych!

Jak Wam się podoba ten projekt?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu