Przytulne mieszkanie z wszelkimi wygodami!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przytulne mieszkanie z wszelkimi wygodami!

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesny salon od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do uroczego mieszkania na poddaszu, które urządzono w sposób niezwykle stylowy i przytulny. Taka aranżacja stanowi doskonałą inspirację dla wszystkich tych, którzy poszukują pomysłów na to, jak zaprojektować niełatwą przestrzeń, która, poza nieregularnymi kształtami, cechuje się także niewielkim metrażem. Ciekawa kombinacja materiałów wykończeniowych, wyposażenie o nowoczesnym, stylowym designie oraz praktyczne rozwiązania architektoniczne czynią z tego apartamentu przestrzeń wygodną i funkcjonalną.

Salon

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Pierwsze kroki kierujemy do salonu, w którym ciekawe materiały łączą się z modną kolorystyką. Sufit wyłożony jasnym, naturalnym drewnem świetnie komponuje się z fragmentem ściany z surowej cegły. Pozostałe powierzchnie ścian pokryto farbą w modnym szarym odcieniu. Optymalnie wykorzystano każdy metr kwadratowy tego wnętrza, wbudowując regały na książki w ściany oraz ustawiając meble w niełatwych do zagospodarowania wnękach. Nowoczesny szary wypoczynek prezentuje się wygodnie na tle oryginalnie zaaranżowanego wnętrza.

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Otwarta na strefę dzienną kuchnia to przykład niecodziennej aranżacji. Zdecydowano się tutaj na czarną zabudowę o frontach na wysoki połysk. Monotonię czerni przełamano blatów i ścian nad nimi, dzięki czemu kuchnia nie jest ciemna ani ponura. Podłużny blat oddziela ją od pozostałego obszaru strefy dziennej. Choć kuchnia jest niewielka pod względem metrażu, to jednak urządzono ją niezwykle praktycznie, zapewniając domowników nie tylko liczne miejsce na przechowywani akcesoriów kuchennych, ale także wygodne powierzchnie robocze.

Schody

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

Niewielkie mieszkanie ma dwa poziomy, na których funkcjonalnie rozmieszczono strefę dzienną oraz pomieszczenia prywatne. Na małym obszarze najlepszą opcją są schody spiralne o lekkiej konstrukcji i jasnej kolorystyce, które nie przepełniają wnętrza, a nawet stanowią jego dekorację. Tak też jest w tym przypadku- drewniane stopnie i biała balustrada świetnie do siebie pasują, dając pozytywny efekt końcowy.

Sypialnia

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Niezwykle stylowo urządzono sypialnię w tym apartamencie. Zaaranżowano ją w stylu azjatyckim, stawiając na drewniane meble oraz takowe żaluzje. Szare ściany wspaniale komponują się z czekoladowym odcieniem drewna. Delikatne dekoracje i nowoczesne tekstylia dopełniają tę wyjątkową udaną aranżację.

Taras

Nowoczesny balkon, taras i weranda od homify Nowoczesny

Wspaniała niespodzianka czeka nas na szczycie budynku. Apartament ma dostęp do tarasu, który góruje nad okolicą, zapewniając domownikom wspaniałe widoki. Niewielki obszar zdołano optymalnie zagospodarować, tworząc tam prywatną oazę relaksu na świeżym powietrzu. Łóżko do opalania, a także miejsce do siedzenia doskonale nadają się na ciepłe, letnie dni.

Szukacie pomysłu na aranżację mieszkania? Obejrzyjcie projekt Przytulne poddasze na Powiślu!

Podoba Wam się taki styl we wnętrzach?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu