Top 5 tygodnia - najwspanialsze projekty wnętrz, domów i ich ogrodu! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – najwspanialsze projekty wnętrz, domów i ich ogrodu!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
od Elfa Deutschland GmbH Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli szukacie pomysłów na niepowtarzalne mieszkanie, to świetnie trafiliście! Tutaj możecie znaleźć mnóstwo inspiracji na domy, domki wczasowe, mieszkania i jego wnętrza, oraz przeróżne ciekawostki, o których warto wiedzieć!  Nie czekajcie dłużej i szukajcie inspiracji w poniższych projektach i dowiedzcie się o istotnych dla Was ciekawostkach!

1. 12 zapierających dech w piersiach sypialni

Chyba rzadko się nad tym zastanawiamy ale 1/3 życia spędzamy w sypialni. To pomieszczenie  jest jedne z najważniejszych części domu i służy do schronienia od reszty świata. Sypialnia to miejsce relaksu, właśnie w niej się relaksujemy, czytamy książki, medytujemy a nawet oglądamy swój ulubiony program telewizyjny. Sypialnia jest najbardziej prywatnym pomieszczeniem w całym domu. Dlatego liczy się w niej pełna wygoda ale również jej wystrój, w którym my się najlepiej czujemy, prawda? Wystrój, kolorystyka i meble w sypialni muszą odpowiadać Waszym upodobaniom i pasjom! Dlatego pokażemy Wam 12 zapierających dech w piersiach sypialni!

2. 10 domków na wsi, dla których można zwariować!

Lubicie przytulne, nieco romantyczne domki w wiejskim stylu? To świetnie trafiliście! Wyszukaliśmy dla Was najbardziej malownicze domki na wsi, których tak szybko nie zapomnicie! Są to projekty międzynarodowe , które zaskakują swoją wspaniałą architekturą! Nie czekajcie dłużej i wejdźcie do 10 domków na wsi, dla których można zwariować!

3. 10 genialnych schodów jak marzenie

​A single-flight cantilever staircase crafted in toughened, laminated glass Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od Railing London Ltd Nowoczesny
Railing London Ltd

​A single-flight cantilever staircase crafted in toughened, laminated glass

Railing London Ltd

Schody nie służą tylko do przemieszczania się między piętrami. Schody to także wielka okazałość w przedpokoju, która rzucają się od razu w oczy wchodząc do domu! Własnie dlatego znaleźliśmy dla Was 10 genialnych schodów jak marzenie, które pokazują, że nie wszystkie schody są takie same. Zapraszamy na schodowe szaleństwo!

4. 7 interesujących szaf z przesuwnymi drzwiami

Szafy z przesuwanymi drzwiami to Element w domu każdego Polaka. Już od kilkunastu lat cieszą się niesłabnącą popularnością na naszym rynku. Dzięki ich ogromnej funkcjonalności, możliwości indywidualnego dopasowania wymiarów, a także pakowności oraz oryginalnego designu, będą one zawsze naszych domach! To zainspirowało nas aby wyszukać dla Was 7 interesujących szaf z przesuwnymi drzwiami, które z pewnością polubicie!

5. Ogród to nie tylko rośliny! – 13 sposobów na ogród dla laika

Raised Flower Beds and Ever Greens od IS AND REN STUDIOS LTD
IS AND REN STUDIOS LTD

Raised Flower Beds and Ever Greens

IS AND REN STUDIOS LTD

Zieleń, kwiaty… Czy jest coś wspanialszego niż ogród pełen kwiatów i zieleni? Chyba nie! Jednak nie każdy ma rączkę do roślin. Ale teraz to już żaden problem, bo ogród to nie tylko rośliny! Szybko spieszymy Wam z pomocą i pokażemy Wam 13 sposobów na ogród dla laika.

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu