Top 5 tygodnia - najwspanialsze projekty wnętrz, domów i ich ogrodu!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – najwspanialsze projekty wnętrz, domów i ich ogrodu!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Projekty,   zaprojektowane przez Elfa Deutschland GmbH, Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli szukacie pomysłów na niepowtarzalne mieszkanie, to świetnie trafiliście! Tutaj możecie znaleźć mnóstwo inspiracji na domy, domki wczasowe, mieszkania i jego wnętrza, oraz przeróżne ciekawostki, o których warto wiedzieć!  Nie czekajcie dłużej i szukajcie inspiracji w poniższych projektach i dowiedzcie się o istotnych dla Was ciekawostkach!

1. 12 zapierających dech w piersiach sypialni

Chyba rzadko się nad tym zastanawiamy ale 1/3 życia spędzamy w sypialni. To pomieszczenie  jest jedne z najważniejszych części domu i służy do schronienia od reszty świata. Sypialnia to miejsce relaksu, właśnie w niej się relaksujemy, czytamy książki, medytujemy a nawet oglądamy swój ulubiony program telewizyjny. Sypialnia jest najbardziej prywatnym pomieszczeniem w całym domu. Dlatego liczy się w niej pełna wygoda ale również jej wystrój, w którym my się najlepiej czujemy, prawda? Wystrój, kolorystyka i meble w sypialni muszą odpowiadać Waszym upodobaniom i pasjom! Dlatego pokażemy Wam 12 zapierających dech w piersiach sypialni!

2. 10 domków na wsi, dla których można zwariować!

Lubicie przytulne, nieco romantyczne domki w wiejskim stylu? To świetnie trafiliście! Wyszukaliśmy dla Was najbardziej malownicze domki na wsi, których tak szybko nie zapomnicie! Są to projekty międzynarodowe , które zaskakują swoją wspaniałą architekturą! Nie czekajcie dłużej i wejdźcie do 10 domków na wsi, dla których można zwariować!

3. 10 genialnych schodów jak marzenie

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Railing London Ltd, Nowoczesny
Railing London Ltd

​A single-flight cantilever staircase crafted in toughened, laminated glass

Railing London Ltd

Schody nie służą tylko do przemieszczania się między piętrami. Schody to także wielka okazałość w przedpokoju, która rzucają się od razu w oczy wchodząc do domu! Własnie dlatego znaleźliśmy dla Was 10 genialnych schodów jak marzenie, które pokazują, że nie wszystkie schody są takie same. Zapraszamy na schodowe szaleństwo!

4. 7 interesujących szaf z przesuwnymi drzwiami

Szafy z przesuwanymi drzwiami to Element w domu każdego Polaka. Już od kilkunastu lat cieszą się niesłabnącą popularnością na naszym rynku. Dzięki ich ogromnej funkcjonalności, możliwości indywidualnego dopasowania wymiarów, a także pakowności oraz oryginalnego designu, będą one zawsze naszych domach! To zainspirowało nas aby wyszukać dla Was 7 interesujących szaf z przesuwnymi drzwiami, które z pewnością polubicie!

5. Ogród to nie tylko rośliny! – 13 sposobów na ogród dla laika

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez IS AND REN STUDIOS LTD ,
IS AND REN STUDIOS LTD

Raised Flower Beds and Ever Greens

IS AND REN STUDIOS LTD

Zieleń, kwiaty… Czy jest coś wspanialszego niż ogród pełen kwiatów i zieleni? Chyba nie! Jednak nie każdy ma rączkę do roślin. Ale teraz to już żaden problem, bo ogród to nie tylko rośliny! Szybko spieszymy Wam z pomocą i pokażemy Wam 13 sposobów na ogród dla laika.

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu