Projekty,   zaprojektowane przez AD2

Nudny taras przemieniony w relaksującą przestrzeń

Luiza Sadowska Luiza Sadowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

AD2 Design to zespół specjalistów, który potrafi zdziałać cuda! Jeśli lubicie metamorfozy, które pokazują w jak prosty sposób można odmienić przestrzeń, to dzisiejsza przemiana jest dla Was! Patio, które wcześniej wyglądało ponuro i nie zachęcało do spędzania czasu na zewnątrz, teraz przyciąga aranżacją i… basenem! Lepiej przygotujcie się na całe lato spędzone na tym tarasie!

Przed: nie było tak źle

Projekty,   zaprojektowane przez AD2
AD2

avant , terrasse en carrelage

AD2
AD2
AD2

Musimy przyznać, że widzieliśmy już o wiele gorsze aranżacje. Ta nie jest aż tak zła, jednak nie wykorzystuje w pełni potencjału tego miejsca. Zdecydowanym minusem są plastikowe krzesła, które można zastąpić wygodnymi leżakami lub bardziej designerskimi meblami ogrodowymi. Zobaczcie, jak ten zwykły taras został przemieniony w fantastyczną przestrzeń do relaksu!

Po: czy to na pewno to samo miejsce?!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez AD2
AD2

après, aménagement des plantations

AD2
AD2
AD2

Wow! To dopiero przemiana! Być może wcale nie doceniliśmy tego miejsca wcześniej – wygląda jak z zupełnie innej aranżacyjnej bajki! Stylowo i nowocześnie zaprojektowany taras, który stanowi również mini ogródek – świetne miejsce do spędzania słonecznych popołudni i ciepłych wieczorów. Do tego wygodne meble ogrodowe i wcale nie będziemy chcieli opuszczać tego miejsca!

Przed: dużo miejsca

Projekty,   zaprojektowane przez AD2
AD2

avant , terrasse en carrelage

AD2
AD2
AD2

Jeśli mamy znaleźć choć jeden plus poprzedniej aranżacji, to z pewnością zwrócilibyśmy uwagę na przestrzeń. Niestety nie została ona zagospodarowana, ale przynajmniej nie jest dzięki temu zagracona, co często przytrafia się podczas urządzania tarasu lub balkonu – im mniej mamy przestrzeni, tym więcej próbujemy na niej zmieścić rzeczy!

Po: stylowo i z klasą

Projekty,  Domy zaprojektowane przez AD2
AD2

après terrasse bois

AD2
AD2
AD2

Ten taras wciąż przygląda przestronnie z tą różnicą, że teraz jest on odpowiednio zagospodarowany. Wygodne, stylowe meble, które pozwolą nam odpocząć i zrelaksować się wieczorem, to najważniejszy element tej aranżacji. Parasol ochroni nas przed palącym słońcem – możemy spędzić tu nawet cały dzień! Z pewnością przenieślibyście się tutaj z kanapy w salonie, aby móc poleniuchować trochę na świeżym powietrzu w tak wygodnym wydaniu.

Przed: nienajlepsze wykończenie

Projekty,   zaprojektowane przez AD2
AD2

avant , terrasse en carrelage

AD2
AD2
AD2

Te kafelki mogliśmy podziwiać już wcześniej – stylistyką przypominają lata '80… Obok nich trawnik, który aż woła o pomoc ogrodnika no i ten nieszczęsny stół bez krzeseł! W tym miejscu raczej nie chcielibyśmy spędzić swojego wolnego popołudnia.

Po: jak w kurorcie

Projekty,  Basen zaprojektowane przez AD2
AD2

après, aménagement autour de la piscine

AD2
AD2
AD2

Najlepszą częścią metamorfozy tego podwórza jest dodanie do niego basenu! Właściwie, skoro nie mamy czasu na przycinanie trawnika i dbanie o kwiaty, a chcielibyśmy stworzyć w ogrodzie oazę spokoju i miejsce do relaksu, dlaczego mielibyśmy sobie odmówić własnego basenu? Otoczony żywopłotem, który chroni naszą prywatność, wokół leżaki z parasolkami – możemy czuć się tutaj jak na wczasach!

Macie już basen w ogrodzie, ale nie wiecie, jak przygotować go na sezon letni? Przeczytacie o tym w artykule: Przygotuj swój basen na lato w 7 krokach!

Macie inny pomysł na aranżację tego tarasu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu