Nudny taras przemieniony w relaksującą przestrzeń

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nudny taras przemieniony w relaksującą przestrzeń

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Projekty,   zaprojektowane przez AD2, Śródziemnomorski
Loading admin actions …

AD2 Design to zespół specjalistów, który potrafi zdziałać cuda! Jeśli lubicie metamorfozy, które pokazują w jak prosty sposób można odmienić przestrzeń, to dzisiejsza przemiana jest dla Was! Patio, które wcześniej wyglądało ponuro i nie zachęcało do spędzania czasu na zewnątrz, teraz przyciąga aranżacją i… basenem! Lepiej przygotujcie się na całe lato spędzone na tym tarasie!

Przed: nie było tak źle

Projekty,   zaprojektowane przez AD2, Śródziemnomorski
AD2
AD2

Musimy przyznać, że widzieliśmy już o wiele gorsze aranżacje. Ta nie jest aż tak zła, jednak nie wykorzystuje w pełni potencjału tego miejsca. Zdecydowanym minusem są plastikowe krzesła, które można zastąpić wygodnymi leżakami lub bardziej designerskimi meblami ogrodowymi. Zobaczcie, jak ten zwykły taras został przemieniony w fantastyczną przestrzeń do relaksu!

Po: czy to na pewno to samo miejsce?!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez AD2, Śródziemnomorski
AD2
AD2

Wow! To dopiero przemiana! Być może wcale nie doceniliśmy tego miejsca wcześniej – wygląda jak z zupełnie innej aranżacyjnej bajki! Stylowo i nowocześnie zaprojektowany taras, który stanowi również mini ogródek – świetne miejsce do spędzania słonecznych popołudni i ciepłych wieczorów. Do tego wygodne meble ogrodowe i wcale nie będziemy chcieli opuszczać tego miejsca!

Przed: dużo miejsca

Projekty,   zaprojektowane przez AD2, Śródziemnomorski
AD2
AD2

Jeśli mamy znaleźć choć jeden plus poprzedniej aranżacji, to z pewnością zwrócilibyśmy uwagę na przestrzeń. Niestety nie została ona zagospodarowana, ale przynajmniej nie jest dzięki temu zagracona, co często przytrafia się podczas urządzania tarasu lub balkonu – im mniej mamy przestrzeni, tym więcej próbujemy na niej zmieścić rzeczy!

Po: stylowo i z klasą

Projekty,  Domy zaprojektowane przez AD2, Śródziemnomorski
AD2
AD2

Ten taras wciąż przygląda przestronnie z tą różnicą, że teraz jest on odpowiednio zagospodarowany. Wygodne, stylowe meble, które pozwolą nam odpocząć i zrelaksować się wieczorem, to najważniejszy element tej aranżacji. Parasol ochroni nas przed palącym słońcem – możemy spędzić tu nawet cały dzień! Z pewnością przenieślibyście się tutaj z kanapy w salonie, aby móc poleniuchować trochę na świeżym powietrzu w tak wygodnym wydaniu.

Przed: nienajlepsze wykończenie

Projekty,   zaprojektowane przez AD2, Śródziemnomorski
AD2
AD2

Te kafelki mogliśmy podziwiać już wcześniej – stylistyką przypominają lata '80… Obok nich trawnik, który aż woła o pomoc ogrodnika no i ten nieszczęsny stół bez krzeseł! W tym miejscu raczej nie chcielibyśmy spędzić swojego wolnego popołudnia.

Po: jak w kurorcie

Projekty,  Basen zaprojektowane przez AD2, Śródziemnomorski
AD2
AD2

Najlepszą częścią metamorfozy tego podwórza jest dodanie do niego basenu! Właściwie, skoro nie mamy czasu na przycinanie trawnika i dbanie o kwiaty, a chcielibyśmy stworzyć w ogrodzie oazę spokoju i miejsce do relaksu, dlaczego mielibyśmy sobie odmówić własnego basenu? Otoczony żywopłotem, który chroni naszą prywatność, wokół leżaki z parasolkami – możemy czuć się tutaj jak na wczasach!

Macie już basen w ogrodzie, ale nie wiecie, jak przygotować go na sezon letni? Przeczytacie o tym w artykule: Przygotuj swój basen na lato w 7 krokach!

Macie inny pomysł na aranżację tego tarasu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu